Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melodia proximki


Recommended Posts

gawkat

szkło ma szerokość 100cm ale do tego jest jeszcze wgłębienie powstałe po zabudowie geberita 30cm. Gdybym miała zrobione dobre spadki, a przyznam się że nie mam to by się nic nie wylewało. Bo nie chlapie się tylko syfon nie odbiera za szybko a kafelkarz dał plamę. Ale nie jest źle, jak ja się kąpię to nie leci natomiast jak mąż który sobie puszcza maksymalny strumień wody no to jest gorzej. Mamy podłogówkę w łazience więc szybko wysycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 461
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gawkat

szkło ma szerokość 100cm ale do tego jest jeszcze wgłębienie powstałe po zabudowie geberita 30cm. Gdybym miała zrobione dobre spadki, a przyznam się że nie mam to by się nic nie wylewało. Bo nie chlapie się tylko syfon nie odbiera za szybko a kafelkarz dał plamę. Ale nie jest źle, jak ja się kąpię to nie leci natomiast jak mąż który sobie puszcza maksymalny strumień wody no to jest gorzej. Mamy podłogówkę w łazience więc szybko wysycha.

 

dzięki, czyli masz łącznie 130cm. Muszę się to pomierzyć dokładnie.

Podłogówka też będzie, więc nie powinno być problemu faktycznie.

 

Listwy białe też mi się podobają, ale nie mogę za nic przekonać mojej drugiej połowy, że listwy mogą być w innym kolorze niż podłoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, czyli masz łącznie 130cm. Muszę się to pomierzyć dokładnie.

Podłogówka też będzie, więc nie powinno być problemu faktycznie.

 

Listwy białe też mi się podobają, ale nie mogę za nic przekonać mojej drugiej połowy, że listwy mogą być w innym kolorze niż podłoga

 

Tylko jak będziecie robić podłogę pod prysznicem to zróbcie porządny spadek :)

Co do listew to pokaż mu zdjęcia, ogólnie lepiej wyglądają jak są białe drzwi ale ja się zdecydowałam mimo drzwi w kolorze dębu. Ważne że wszędzie będą takie same listwy. Liczy się konsekwencja

Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z listwami porażka :p

Kupiłam , przywieźli okazało się że naprawdę ładne i porządnie wykonane. Tylko co z tego jak nie można ich założyć bo wykonawca nie ma piły do tak wysokich listew. I dzwoniłam po różnych firmach, ale jak tylko listwy do ułożenia to nie chcą przyjechać bo za mało roboty, albo właśnie nie mają czym uciąć. Mam nadzieję że uda się chociaż zamienić listwy na niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piroximka podgladam Twój wątek i masz pięknie, Twoja kuchnia jest idealna, chyba zdecyduje się na coś podobnego. Powiedz co masz za zlew w kuchni, jaka firma ? I jak sie psrawuje ? Jesteś zadowolona ?

 

Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. :p Zlewozmywak firmy ALVEUS ROCK. Łatwo się czyści nie ma z nim problemów. A jego największym plusem jest cena !. Chciałam FRANKE ale był dużo droższy, do tego ALVEUS daje chyba 5 lat gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do listew - jakaś porażka zawołali 15zł za montaż co przy 130mb byłoby niezłą kwotą. Ale dzięki Bogu mam sprytnego męża, który pojechał do JULI kupił dobrą piłę za 200zł (ręczną co prawda) zrobiliśmy wczoraj próbę przycinania i chyba się uda zaoszczędzić trochę grosza:p. Wyszło naprawdę bomba. Wiem że będzie to dłużej trwało ale dzięki temu zostanie na zakup lepszej kostki na podjazdy. Od dzisiaj zabieramy się za robotę przy listwach. Mąż przycina ja kleję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...