Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melodia proximki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 461
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pochwalę się na pewno :) Ale ja jak widzisz żeby mi się coś spodobało muszę zobaczyć gotowe u kogoś. Sama jakoś może nie tyle, co nie umię dobrać, tylko się boję, że będzie kiszka jakaś, a że lubię jasno , prosto bez dekorów szlaczków, dlatego Twoja łazienka mi się tak spodobała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się na pewno :) Ale ja jak widzisz żeby mi się coś spodobało muszę zobaczyć gotowe u kogoś. Sama jakoś może nie tyle, co nie umię dobrać, tylko się boję, że będzie kiszka jakaś, a że lubię jasno , prosto bez dekorów szlaczków, dlatego Twoja łazienka mi się tak spodobała.

 

Ale prosto jest tez bezpieczniej, bo z dekorami można przedobrzyć i wtedy jest problem, idź w prostotę takie łazienki są uniwersalne, dodajesz dodatki i masz piękną łazienkę

Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pooglądałam, faktycznie piękne są , czarne też mi się podobają, tyle że nie u mnie :) Z tą prostotą masz rację, takie neutralne kolory. wystarczy zmiana ręczników i już jest coś innego. Dostałam dziś te płytki Villeroy BERNINA , piękne są - jest to II gatunek i mają takie smugi, jakby cienkie rysy i to prawie wszystkie, ale naprawdę przy tym kolorze trzeba się schylać i dokładnie patrzeć żeby to dostrzec. Gdyby mi glazurnik ołówkiem nie pozaznaczał to bym się nawet nie zorientowała. Najważniejsze, że są równe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piroximka pięknie jest u Ciebie, mogłabym zamieszkać od dziś. Zresztą juz to mówiłąm :) tak jasno a zarazem ciepło. Jak miałam wątpliwości do drewnianych blatów - to się już nie zastanawiam daję. A jak się sprawują ? W łazienkach zwłaszcza ? W kuchni trzeba się z nim bardzo " pieścić" ?. Powiedz mi jeszcze czy w dolnej łazience masz SIGNUM te jasno szare ? Zadowolona jesteś, bo ładnie wyglądają .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście trzeba trochę uważać, szczególnie z odstawianiem różnych rzeczy, ale mam podkładki filcowe i na nich kładę. Do mycia mam specjalny płyn i raz na jakiś czas można blat zaolejować. Jakby bardzo się zabrudził zawsze można wziąć papier ścierny, przeszlifować i znów zaolejować. Blat w łazience sprawuje się jeszcze lepiej, choć o niego się obawiałam chyba bardziej (że dużo wilgoci itp.)

 

W łazience SIGNUM SG12 - czyli jasno szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piroximka znowu Cię pomęcze o te płytki , bo ja dalej nie zamówiłam, powiedz mi czy Ty widziałaś na żywo te IVORY, bo tak sobie myslę że może te bym wzieła, bo już jedna łazienka w bieli. Tylko nie wiem czy one za bardzo beżowe nie będą, żeby pasowały do tej BERNINY VILLEROYA. Kurcze glazurnik czeka a moje płytki dalej wirtualne. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piroximka znowu Cię pomęcze o te płytki , bo ja dalej nie zamówiłam, powiedz mi czy Ty widziałaś na żywo te IVORY, bo tak sobie myslę że może te bym wzieła, bo już jedna łazienka w bieli. Tylko nie wiem czy one za bardzo beżowe nie będą, żeby pasowały do tej BERNINY VILLEROYA. Kurcze glazurnik czeka a moje płytki dalej wirtualne. :cool:

 

Milena7770 nie wiem jak wyglądają te płyteczki bo tak jak ci pisałam nawet tych białych na żywo nie widziałam:(. Patrzę w necie i wydaje mi się że będą ok. Zresztą do szarości wszystko pasuje.

Znalazłam jeszcze jedną inspirację z płytkami VENUS ale nie wiem czy to WHITE czy IVORY

http://imageshack.us/a/img855/3774/venus1w.jpg

http://imageshack.us/a/img339/3815/venusyt.jpg

z góry przepraszam za ściągnięcie zdjęcia z netu ale mam nadzieję że właściciel zdjęcia się nie obrazi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...