Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melodia proximki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 461
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wow!!! Proximko jakie piękne kubki!! i poduszki :) ach, po cichutku zazdroszczę zdolności manualnych, ja niestety nie posiadam takowych :(

 

Nie przesadzajmy z tym talentem, prosty wydrukowany szablon na papierze klejącym, wyciełam wzór , przykleiłam do poduszki, pomalowałam farbami i gotowe. Potrzeba tylko trochę chęci. Polecam wszystkim którzy nie chcą wydawać za dużo pieniędzy a chcą mieć coś oryginalnego w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym talentem, prosty wydrukowany szablon na papierze klejącym, wyciełam wzór , przykleiłam do poduszki, pomalowałam farbami i gotowe. Potrzeba tylko trochę chęci. Polecam wszystkim którzy nie chcą wydawać za dużo pieniędzy a chcą mieć coś oryginalnego w domu

 

Skoro piszesz, że to nie jest trudne to i ja spróbuję - ja właśnie należę do tych, którzy nie chcą wydawać za dużo pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatah:Hej!

Widzę, że masz w domu ramki na zdjęcia z Ikei.

Czy to są te, które mają z tyłu żyłkę do powieszenia?

 

Jak są wieszane? Czy na gwoździk czy wiercicie w ścianie pod kołki?

Ta żyłka się nie luzuje? Czy może wieszacie jakoś inaczej?

 

Agata

 

Agata, te większe mają taki haczyk metalowy, a te mniejsze poprostu papierowy haczyk więc wszystkie ramki powieszone są przy pomocy wkrętów, czyli najpierw kołeczek, wkręt, wieszamy i gotowe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabrałam się za odnawianie okropnie starych foteli. Od jakiegoś czasu szukałam fotela do salonu oraz małej sofki do gabinetu Męża. Cen powalały. Na szczęście teściowa wygrzebała z piwnicy stare fotele z 74 roku, a więc starsze ode mnie:rolleyes:. Zabrałam się za ich obszywanie bo kształt mi pasował i były bardzo wygodne. Akurat trafiły się trzy: jeden pójdzie do salonu a dwa połączone jako sofka do gabinecie. Fotorelacja dzisiaj. Na razie obiłam dwa bo trzeci trzeba trochę podreperować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wklejam, tylko się nie przestraszcie pierwszego zdjęcia bo fotel nie wyglądał za pięknie...

 

Nasz trupek:lol2:

http://i58.tinypic.com/k0k8t5.jpg

 

i tak wygląda teraz, jeszcze z przodu muszę podszyć bo wisi kawałek ale mniej więcej jest skończony

 

http://i60.tinypic.com/2ikwok5.jpg

Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proximka! To wszystko własnymi ręcami? :jawdrop: super!,

 

Tak, własnymi. Trochę to trwało, obszycie jednego fotela średnio zajęło mi ok. 2,5-3h.

Ale było warto, proste minimalistyczne fotele za niedużą kasę. Gorzej będzie z tym ostatnim bo muszę jeszcze wymienić gąbkę bo się rozsypuje ;):jawdrop:/FONT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...