Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lady, nie ma żadnego podtekstu i drugiego dna :no:

Po prostu pasujesz do takich wnętrz - ciepłych, z klasą, z eleganckimi dodatkami :yes:

Ślicznie sobię go urządziłaś i mam wielką nadzieję zobaczyć go kiedyś na żywo :yes:

 

Hej Monia!

Tak mi mów ;) :D

Ja również zywię nadzieje,ze Nas odwiedzisz.Zapraszam Cię z całą rodziną :)

Na cały weekend :D.

STACJĘ ( :lol2:) mamy całkiem blisko-a w razie czego podwiozę :lol2:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staję mamy całkiem blisko-a w razie czego podwiozę :lol2:

 

Monia, no nie:lol2: Bedzie ci to zapamiętane:rotfl:

 

lady, jeszcze ja, jeszcze ja! Jeszcze ja chciałam ci podziękować za doborowe towarzystwo i świetną zabawę:lol2: Dobrze żeście z zakupami nadrobiły w ikei - bo ja się nie spisałam;) Ale widzę, że i tak zadowolone jesteście - to najważniejsze:lol2:

Ściskam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo G

 

Witam Cie serdecznie :)

Gdzieś mi "umknęłaś" :).Pewnie przeczytałam Twojego posta miałam odpisać-ale jak to czesto bywa-pewnie zadzwonił telefon lub coć innego ściągnęło moja uwage i zapomniałam :D

Miło,że ujawniłaś się u mnie ;)Zapraszam częściej-to forum jest żródłem wielu inspiracji oraz kopalnią pomysłów.Mam na myśli nie tylko mój watek-ale w ogóle forum ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie?????

Monia! Do wyboru,do koloru :lol:

 

Mamy blisko:

stację paliw ;) (wtajemniczone wiedzą o co chodzi) :lol2:

stajnię koni-w odległosci ok.2km -jesli będziesz chciała też Cię zawiozę ;)

stancję stancji nie potrzebujesz :no:.U Nas 2 pokoje wolne więc się wyspicie ;)

 

Poza tym mamy jeszcze barek pełen alkoholi,wina własnej roboty (męża), naklewki (moje).Czy coś Ci jeszcze potrzeba?

 

Oprócz pomocnej dłoni, która odprowadzi do pokoju :lol2:

 

Dlatego zapraszamy na weekend :o ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no nie:lol2: Bedzie ci to zapamiętane:rotfl:

 

lady, jeszcze ja, jeszcze ja! Jeszcze ja chciałam ci podziękować za doborowe towarzystwo i świetną zabawę:lol2: Dobrze żeście z zakupami nadrobiły w ikei - bo ja się nie spisałam;) Ale widzę, że i tak zadowolone jesteście - to najważniejsze:lol2:

Ściskam:hug:

 

Madziu-Gwiazdo nasza :)

 

To My Ci dziekujemy za mile spedzony czas,fantastyczną rozmowę i w ogóle.............możliwość poznania Ciebie :)

Masz klasę,gust ,styl-jesteś naprawdę niesamowitą osobą i cieszę się,że miałam zaszczyt poznać poznać Cię osobiscie :)Jestem pod wrażeniem Twojego uroku osobistego :) :hug:

A przy tym jestes taka naturalna i skromna-słowem IDEAŁ :D

 

A zakupy?Jak Ci mówiłam nie miałam "fazy" i jakoś nie nastawiałam się na zakupy "ciuchowe" ;)

To był dzień wizyt towarzyskich i zakupów i IKEA :).Więc plan był w 100 % wykonany :hug:

 

Oczywiscie zaproszenie do Nas- jest również kierowane do Ciebie i Twojej rodziny :)

 

Jesli kiedykowlwiek bedziesz/bedziecie w naszych rejonach zapraszamy BARDZO serdecznie :)

 

Outletów w kształcie bazyliki co prawda nie mamy (;) :D)-ale za to mamy Nałęczów i Kazimierz Dln w niewielkiej odległosci:p.Służę jako przewodnik - bo znamy te miejsca jak "własną kieszeń" :).Znamy kilka ciekawych miejsc,których nie znajdziesz w żadnych przewodnikach :yes:

Mamy też kilka innych mało znanych "perełek" np.muzeum w" Kozłówce".Chętnie pokarzę Wam te urocze i sielskie miejsca :)

 

A wieczorem? Bedzie impreza przy kominku :p

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pokazywałam Wam co kupiłam ostatnio w ulubionym sklepie forumowiczek ;) :W Tk Maxx w Radomiu :p

 

Miseczka :)

Moze być na przekąski-orzeszki,chipsy itp

lub przystawki-ogóreczki,grzybki,ćwikła.....

 

http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=hpim0850.jpg&res=medium

 

http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=hpim0849q.jpg&res=medium

 

http://desmond.imageshack.us/Himg534/scaled.php?server=534&filename=hpim0847u.jpg&res=medium

 

Z MarJelką kupiłyśmy takie same serduszka wilkinowe :)

 

http://desmond.imageshack.us/Himg811/scaled.php?server=811&filename=hpim0851.jpg&res=medium

 

Kupiłam jeszcze taki wieszak na buzuterie i inne gubiące sie drobiazgi :)Tych kolczyków,pierscionków i innych bransoletek pałęta sie u mnie bardzo duzo :o.

Taki do odwieszenia "na szybko".

Do garderoby:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg825/scaled.php?server=825&filename=hpim0852.jpg&res=medium

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszelkiego rodzaju pokazy np. fajerwerki lub tłuczenie kieliszka biustem:lol2::lol2:

 

Dziewczynki z nami wam atrakcji nie zabraknie, zapraszamy :lol:

 

Marta!

My możemy nawet z tego lokalną atrakcję zrobić :o :lol2:

 

 

Pomyślę czy nie można na to jakieś dotacji unijnej łyknąc :cool:

W końcu to innowaacja i produkt regionalny więc szanse są duże :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu-Gwiazdo nasza :)

 

To My Ci dziekujemy za mile spedzony czas,fantastyczną rozmowę i w ogóle.............możliwość poznania Ciebie :)

Masz klasę,gust ,styl-jesteś naprawdę niesamowitą osobą i cieszę się,że miałam zaszczyt poznać poznać Cię osobiscie :)Jestem pod wrażeniem Twojego uroku osobistego :) :hug:

A przy tym jestes taka naturalna i skromna-słowem IDEAŁ :D

 

A zakupy?Jak Ci mówiłam nie miałam "fazy" i jakoś nie nastawiałam się na zakupy "ciuchowe" ;)

To był dzień wizyt towarzyskich i zakupów i IKEA :).Więc plan był w 100 % wykonany :hug:

 

Oczywiscie zaproszenie do Nas- jest również kierowane do Ciebie i Twojej rodziny :)

 

Jesli kiedykowlwiek bedziesz/bedziecie w naszych rejonach zapraszamy BARDZO serdecznie :)

 

Outletów w kształcie bazyliki co prawda nie mamy (;) :D)-ale za to mamy Nałęczów i Kazimierz Dln w niewielkiej odległosci:p.Służę jako przewodnik - bo znamy te miejsca jak "własną kieszeń" :).Znamy kilka ciekawych miejsc,których nie znajdziesz w żadnych przewodnikach :yes:

Mamy też kilka innych mało znanych "perełek" np.muzeum w" Kozłówce".Chętnie pokarzę Wam te urocze i sielskie miejsca :)

 

A wieczorem? Bedzie impreza przy kominku :p

 

:hug::hug::hug:

Fajnie, że tak dobrze sobie o mnie pomyślałaś:lol2:

A z tych zaproszeń moje drogie się teraz nie wywiniecie:rotfl: Szykujcie się na najazd - prawda monia?:lol2: Jedna z rodzinką u Lady, druga z rodzinką u MarJelki się ulokuje - i tak 2 tygodnie wakacji zaliczymy:rotfl:

Cieszcie się, ze my reprezentujemy model 2+1, a nie 2+3 np.:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja tu dotarłam z podziękowaniami za przemiłe spotkanie i możliwość poznania cię na żywo :D Żałuję, że nie udało mi się pojechać z wami do Ikei, bo chyba wtedy dopiero imprezka się rozkręciła :lol2:

 

domek twój podglądam od dłuższego czasu - kiedyś chyba nawet raz się wpisałam - ale powiem teraz, że masz przecudny, ciepły i gustownie urządzony dom :D Mam nadzieję, że uda nam się warszawiankom zebrać razem i wybrać się do ciebie na zwiedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug::hug::hug:

Fajnie, że tak dobrze sobie o mnie pomyślałaś:lol2:

A z tych zaproszeń moje drogie się teraz nie wywiniecie:rotfl: Szykujcie się na najazd - prawda monia?:lol2: Jedna z rodzinką u Lady, druga z rodzinką u MarJelki się ulokuje - i tak 2 tygodnie wakacji zaliczymy:rotfl:

Cieszcie się, ze my reprezentujemy model 2+1, a nie 2+3 np.:lol2::lol2::lol2:

u mnie model 2+2, więc się chyba nie łapię ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja tu dotarłam z podziękowaniami za przemiłe spotkanie i możliwość poznania cię na żywo :D Żałuję, że nie udało mi się pojechać z wami do Ikei, bo chyba wtedy dopiero imprezka się rozkręciła :lol2:

 

domek twój podglądam od dłuższego czasu - kiedyś chyba nawet raz się wpisałam - ale powiem teraz, że masz przecudny, ciepły i gustownie urządzony dom :D Mam nadzieję, że uda nam się warszawiankom zebrać razem i wybrać się do ciebie na zwiedzanie.

 

 

Lidziu!

Witaj serdecznie!Pierwsza chciałam Ci się wpisać ale mnie ubiegłaś spryciulo ;)

Równiez bardzo sie cieszę,że Was poznałam .Jak sie kogoś widziało,polubiło-całkiem inaczej się odbiera te posty:yes:

Przyznam,ze z ciekawości wczoraj looknęłam do Twojego cudnego domku:yes:

Lecz dokładne przeczytanie i wpis zostawiłam sobie na deser.Przybę na pewno-tylko,że jestem 'kobieta parcująca" więc i czasu brak :(

 

Pozdrawiam serdecznie i cieszę się,ze miałam zaszczyt poznać właścicielkę takiej bujnej czupryny i ciepłych oczu.Masz poczucie humoru,jesteś wesoła,przesympatyczna-taka "do tańca i do różańca"

:hug:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...