Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

:hug::hug::hug:

Fajnie, że tak dobrze sobie o mnie pomyślałaś:lol2:

A z tych zaproszeń moje drogie się teraz nie wywiniecie:rotfl: Szykujcie się na najazd - prawda monia?:lol2: Jedna z rodzinką u Lady, druga z rodzinką u MarJelki się ulokuje - i tak 2 tygodnie wakacji zaliczymy:rotfl:

Cieszcie się, ze my reprezentujemy model 2+1, a nie 2+3 np.:lol2::lol2::lol2:

 

Madziu!

 

Teraz już nie odpuścimy-musicie Nas odwiedzić :yes:

 

Im wiecej osób-tym weselej :D

 

A jak nas tyle będzie to autobus se wynajmiemy :cool:

 

Jak stanie to Monia na stację biegnie :lol2:.Ale tą małą banieczką już się nie wywinie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lidziu!

Witaj serdecznie!Pierwsza chciałam Ci się wpisać ale mnie ubiegłaś spryciulo ;)

Równiez bardzo sie cieszę,że Was poznałam .Jak sie kogoś widziało,polubiło-całkiem inaczej się odbiera te posty:yes:

Przyznam,ze z ciekawości wczoraj looknęłam do Twojego cudnego domku:yes:

Lecz dokładne przeczytanie i wpis zostawiłam sobie na deser.Przybę na pewno-tylko,że jestem 'kobieta parcująca" więc i czasu brak :(

 

Pozdrawiam serdecznie i cieszę się,ze miałam zaszczyt poznać właścicielkę takiej bujnej czupryny i ciepłych oczu.Masz poczucie humoru,jesteś wesoła,przesympatyczna-taka "do tańca i do różańca"

:hug:

aż się zaczerwieniłam :oops: dziękuję ci bardzo :D

 

a dzisiaj postanowiłam zmienić fryz i zrobiłam sobie grzywkę, i muszę przyznać, że fajnie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynnie sobie przejdziemy od biustów i innych loczków do wnętrz :lol2: ;)

 

Podczas ostatniej wizyty u mnie Marjelki dostałam od niej prezent,którym chciałam się wam pochwalić :D

 

Wianki w ilości 2 szt :lol2:

Są bardzo fajne-takie zimowe,niczym ośnieżone,z soplami:)Bardzo je lubię:

 

http://www.home-you.com/?go=bn&rname=bn_sg&gid=88&lg=pl#

 

Na początku leżały na stole,ale stwierdziłam,że dużo lepiej prezentują się jak wiszą :)

I zawisły :).W sypialni.Na drzwiach od garderoby i sypialnianej łazienki :)

 

Myślę,że bardzo pasują do tej szarości i kryształków na żyrandolu :)

A Wy co sądzicie?

 

Maruśka-jeszcze raz dzięki ;)

 

 

http://desmond.imageshack.us/Himg580/scaled.php?server=580&filename=hpim0819u.jpg&res=medium

 

http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=hpim0820.jpg&res=medium

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Twoja fotka byłaby lepsza :p

 

Konsola nie stoi na środku ściany :rotfl: a wianki fajne :yes: bardzo lubię wiszące tylko....czemu zdjęcie z takiego daleka? :):):) I - tak - pasuje do żyrandola :).

 

yokasto :)

 

"Konsola nie stoi na środku ściany"-jaka Ty spostrzegawcza jesteś :o.Pewnie podczas sprzątania odsuwałam.Obiecuję,że dziś poprawię i stanie na środku :D.

 

Zdobię też fotki "z bliży" - nie tylko "z dali":)

 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, uczę się do MagdyZet :D:D:D

 

A co to jest to takie ładne to nad konsolą? Lustro tam będzie czy co ? :)

 

Pozdrawiam również :wiggle:.

 

yokasto,

 

Właśnie szukam jakiejś inspiracji co powiesić w tym kółku nad konsolą....:)Może forumowiczki pomogą? :)

Myślałam może o jakimś zdjęciu w sepii.... Lub czymś innym niebanalnym.

Wszelkie pomysły,sugestie mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady witam się u Ciebie :)

Już w sierpniu podglądałam Cię z ukrycia ;) - teraz nadrobiłam i jestem pod wrażeniem klimatu jaki stworzyłaś w swoim domku :yes: (w szczególności lubię Twój salon :))

 

Ozdoby świąteczne :jawdrop: przepiękne

 

W sprawie ramki nad konsolką - pierwsza myśl tak jak Yokasta napisała lustro :)

Jeśli coś innego - to myślę że w tej ramce mógłby ciekawie wyglądać kawałek np tapety/ materiału o dużym wzorze/motywie w stonowanych barwach - tylko problematyczne może być znalezienie odpowiedniego "wkładu" do ramki :) - a może masz już coś takiego a w ogóle nie brałaś tego pod uwagę???

 

Wklejam zdjęcie - chodzi mi głównie o kolorystykę, wiem że tu to obraz - ale fajnie wygląda taki jeden stonowany motyw który często można teraz znaleźć właśnie na tapecie czy materiale na zasłony na przykład

Mam nadzieję że nie nakręciłam za bardzo :lol2:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1016/4bfee5340016e8a34ef2d415

 

edit: ja tez jestem wielką fanką marylin (myślałam o umieszczeniu jej na oparciu hokera w mojej kuchni :))

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...