Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam po dłuższej przerwie :hug:

 

Przede wszystkim dziękuję za pamieć o mnie i życzenia :)

Wszystkie się spełniły,bo u Nas wszystko w porządku. a nawet lepiej...........:D

 

Podczas mojej nieobecności troszkę rzeczy przybyło w naszym domu,dużo zmieniło się też w ogródku i wokół domu :).

W nagrodę,że o mnie nie zapomniałyście i dopytywałyście co u mnie - obiecuję obszerną fotorelację :)

 

A teraz biegnę nadrabiać kilkumiesięczne zaległości u Was ;) Coś czuję,że dużo się działo :)

 

Buźka!

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko! :)

Mam za swoje ;) Nie było mnie kilka miesięcy i mam co nadrabiać.Ale to bardzo miła "praca" ,bo bardzo lubię was czytać :D

Poza tym mam poważne usprawiedliwienie swojej nieobecności :cool:............. Rodzina nam się powiększa :) :) :)

:D I bardzo się cieszymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mugatko,monia karola,venusko

Ale się cieszę,że Was "widzę" :D

Dziękuję bardzo-cieszymy się ogromnie :) Choć do drugiej ciąży podchodzę z dużo większą ostrożnością-to chyba przychodzi z wiekiem :lol2:.

Pierwsze 3 miesiące były masakryczne - nie wiemjak przeżyłam :(.Wciąż wymiotowałam,czułam się fatalnie,nie miałam na nic siły :(.Suchudłam i miałamkiepskie wyniki badań (krew i mocz).

Ale teraz jest już super !!! To czwarty miesiąc ( 15 tydzień) .Mam apetyt,energię do życia i humor!.

Wyglądam też fajnie,bo dzięki temu,że schudłam na początku - teraz nie ważę jeszcze tyle co przed ciążą :p .Brak mi jeszcze kilkograma,ale czuję,że szybko nadrobię :D.Choć brzuszek jest już widoczny-taka fajna mała piłeczka :)

 

Karola! mieszaka nam się bardzo dobrze-wszędzie blisko, Młody sam chodzi do szkoły,ma blisko kolegów,place zabaw-co jest dla Nas ułatwieniem i bardzo Nas cieszy :)Często po przeprowadzce w inne miejsce dzieci w mają problem z przystosowaniem .Szczególnie dotyczy to dzieci w wieku szkolnym,bo w starej szkole/bloku zawarły jakieś przyjażnie,a po przeprowadzce nie mają nowych znajomych.U Nas na szczęście nie ma tego problemu :)Koledzy ze szkoły , osiedla są bardzo blisko :)

Poza tym Młody non stop w ogódku trenuje piłkę nożną.Mamy ustawione bramki i w zasadzie nie powinnam mówić,że mamy ogródek tylko boisko przed domem :lol:.Jak na razie w rozgrywkach piłkarkich poległy yuka ,winogron,hibiskus kilka innych roślinek...:D.Inne trzymają się dzielnie choć nie wiemile jeszcze zniosą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale będziesz czy nie? :D Dałabyś chociaż popatrzeć mi na piłeczkę ::p

 

O, odezwala sie ta co nie korzysta z rozplodowego wieku :p

 

Lady, ale piersi Ci tez zmalaly czy wrecz przeciwnie? ;)

 

Ale super. Bedziemy niedlugo ogladac zdjecia (i moze nie tylko :p) malutkiego lejdzika

Trzymam kciuki za zdrowa coreczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale będziesz czy nie? :D Dałabyś chociaż popatrzeć mi na piłeczkę ::p

 

Venusko! Uważaj bo ta piłeczka zaraża ;) :D.Ja "macałam" koleżanki w ciąży i się zaraziłam :D

 

Bardzo bym chciała być na spotkaniu i poznać te forrumki których jeszcze nie znam osobiście ;) ( czytałam też wasze menu :o - bajka :yes:)

Ale Młody ma turniej piłkarski i gra mecz w sobotę i niedzielę.A ja jako oddany kibic drużyny zamierzam z Nim być i go wspierać (choć czuję nosem przegraną,ale ciiiiiiiiiiiii :lol:)

Poza tym kilka dni temu wróciliśmy z tygodniowego wypadu do Londynu.Było mnóstwo zwiedzania,zakupów i innych atrakcji.Nie chciałam stracić ani chwili w tym wyjątkowym mieście i wykorzystać czas na maxa-więc jestem trochę zmęczona :).I jak to po kilkudniowych wakacjach-czekają zaległości domowe-góra prasowania,sprzątanie,prace w ogródku ...........:yes: Nuda...........

 

Wierzę,że będziecie się dobrze bawć ;) Co nie oznacza grzecznie :D :cool:

Oczekuę również na zdjęcia-abym wiedziała co straciłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, odezwala sie ta co nie korzysta z rozplodowego wieku :p

 

Lady, ale piersi Ci tez zmalaly czy wrecz przeciwnie? ;)

 

Ale super. Bedziemy niedlugo ogladac zdjecia (i moze nie tylko :p) malutkiego lejdzika

Trzymam kciuki za zdrowa coreczke ;)

 

Monia! :lol:

 

Określę to krótko....:cool: Mam małą piłeczkę i 2 wielkie balony :cool: :D

 

Jak narazie na USG lekarz nic nie widzi między nogami i wszystko wskazuje,że to będzie córeczka :)

Skąd wiedziałaś czarownico? :) :hug:

 

Choć na razie nie nastawiam się, bo pewność będzie ok. 20-tego tygodnia :yes:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...