Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem za :lol:

Oddaję Lady tą fuchę z całą przyjemnością :lol:

 

 

Teraz to Lady ma czym oddychać to fakt http://emotikona.pl/emotikony/pic/cycki.gif Myślę , że nawet kieliszki ze szkła hartowanego nie miałyby szans:rolleyes:

 

:lol2:

 

Marta Ty się nie migaj :lol2:

 

:jawdrop: Sylwia, jak coś to zgłoś sie do Marty ona zapisy na dzieci robi:rotfl:

 

Sylwuś, czytałam o tej herbatce....dzisiaj :D ale jestem już tak blisko, że sobie daruję.

35 minut, 20 minut, Ty nie wiesz co to poród :p. Powinnaś zastąpić Martuśkę z zamówieniami na bejbiki :D.

 

Wy chcecie aby ciuchy ciążowe stały się moimi NORMALNYMI ubraniami:eek: Dziękuję:no: .

A MarJelka w tym czasie KOLEJNE :rolleyes: spodnie w rozmiarze xs w Zarze zakupi :p

:D

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a zafundujesz nam fotki pokoju małej kruszynki:rolleyes::popcorn:

:hug:

 

właśnie :)!!

 

lady, ależ się cieszę, że znowu jesteś z nami :hug:

Śliczna kruszynka z Poli!

Pokaż jaki jej pokoik wyczarowałaś. No, nie daj się długo prosić.

bendom , bendom :lol:.Muszę tylko ładne zrobić :)

 

narendil :hug:

dziękuję za komplementy w imieniu Poluśki :D

ooooo masz nowy awatarek :) ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Kochanie, toz ja jakaś niekumata jestem, nie wiedziałam, że Ty wątek posiadasz :( (nie masz linku ????? dlaczego???) Córeczkę masz przepiękną, ja uwielbiam małe dzieci, więc tym bardziej robi na mnie wrażenie :) No i takie fajne zdjątka :)

 

A i domek masz ciepły i fajny, pozdrawiam L........kę :) i uściski zostawiam :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam twój dom :rolleyes: I nawet na nie które ozdoby wiosenne załapałam się na ostatniej wizycie u Ciebie, widzę doszło trochę nowych:)

Znowu dostałaś od Artura tulipany? :eek: szczęściara :p

 

 

Chciałam jeszcze dodać, że fotki domu Lady to pikuś, na żywo dom prezentuję się jeszcze lepiej :rolleyes: Za każdym razem gdy jestem u Ciebie szczena mi opada :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne spójne wnętrza ... z klasą :)

śliczne wiosenne ozdoby... piękny królik ? sama szyłaś (nie pamiętam niestety czy szycie to Twoje klimaty) :(

Bardzo podoba mi się pomysł z trzema lustrami nad komodą ...

Wszystko mi się u Ciebie podoba :) słodka kołyska Poli ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sylwuś :hug: :hug: :hug:

Ale sie cieszę z Twojego powrotu na łono FM :D :wiggle:

Wprawdzie spotkania osobiste, podobnie jak Twoje drineczki :D są niezastąpione :no: ale fajnie mieć Cię tutaj :)

 

 

Dziewczyny ja miałam tą MEEEGA przyjemność obcowania z małą Lady osobiście i jest PRZECUDOWNA!!!

Śliczna, delikatna jak mała dama i te malutkie dołeczki kiedy się usmiecha :rolleyes: no cuuudo :)

Została wyprzytulana, wycałowana i troche nawet "pogadałyśmy" :D

Uwielbiam Polusię :yes:

 

Jej garderoba :jawdrop:

 

 

Sylwusia pienie masz i mega przytulnie, ale to doskonale wiesz, bo powtarzam to za każdym razem kiedy goszczę w Twoich progach ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i proszę tu z nami juz zostać!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...