Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

Ilonka, pisze pw do Ciebie :D.

 

Ale ja jestem niekulturalna! Sylwia, od dawna mi się Twój salon podoba. Bo nie jest taki od linijki i w tych kolorach co u każdego :) wygląda na super przytulny i aż chciałoby się w nim wypoczywać :yes: więc te wieczory przy kominku absolutnie mnie nie dziwią :).

 

dziękować,dziękować...:)

 

Sylwio pisz, pisz ja chętnie poczytam np o każdej nowej umiejetności malutkiej :)

 

Powiem ci, że podziwiam Twojego syna, ja tez jestem starsza od mojego brata 10 lat, wcale się nim nie zajmowałam i byłam bardzo o niego zazdrosna :( No cóż może mnie mama źle przygotowała do bycia siostrą, a może jestem po prostu taka wredna :lol2:

 

Aluniu,bo może sekret polega na tym,że to BRAT ma być starszy-odpowiedzialny,plotący warkoczyki i przygotowujący śniadanie kiedy rodzice śpią :wave::rotfl:

Zobaczymy czy u nas nadal będzie taka euforia i braterska miłość jak Pola zacznie chodzić :lol:.Będzie wtedy ruszać wszystko w pokoju Dawida :rotfl:

 

Ty ??wredna...?:eek: Nie wierzę :no:

 

Bardzo sie cieszę, że dziewczyny wyciągnęły Cię z forumowego "niebytu", bo dzięki temu mogłam tu trafić.

Przede wszystkim gratuluję słodziutkiej córeczki :) Moja ma 16 miesięcy więc też wiem co to mieć księżniczkę w domu ;)

 

Gratuluję domku, super klimat stworzyliście. Widzę, że my z tego samego miasta. Może kiedyś gdzieś Cię wypatrzę ;)

Mówisz, że macie sklep z roletami itp? To ja do Ciebie na priva lecę :)

 

Hej Madzialenko :).

Miło mi "poznać" kolejną lubliniankę :) :hug:

Mam wrażenie ,że to forum zbiera śmietankę dziewczyn z Lublina,bo wszystkie poznane tu dziewczyny są fantastyczne :cool: :D.Więc już Cię lubię ;)

Twoja córeczka ma 16 miesięcy...-uwielbiam dzieci w tym wieku :wiggle:.Mówi już coś? Jak ma na imię? :)

 

W sprawie rolet...Mamy w ofercie rzymskie,montowane na szybę,w kasetce,wolnowiszące,dachowe-do wyboru do koloru :).Żaluzje drewniane i tradycyjne też są :).Zresztą zaraz odpiszę na priva :D

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aluniu,bo może sekret polega na tym,że to BRAT ma być starszy-odpowiedzialny,plotący warkoczyki i przygotowujący śniadanie kiedy rodzice śpią

 

No może to dotyczy chłopców, bo mój mąz ma brata 12.5 lat młodszego i tez bardzo się swoim bratem opiekował do dzisiaj mam wrażenie, że jest to bardziej relacja ojciec-syn niz brat-brat. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madzialenko :).

Miło mi "poznać" kolejną lubliniankę :) :hug:

Mam wrażenie ,że to forum zbiera śmietankę dziewczyn z Lublina,bo wszystkie poznane tu dziewczyny są fantastyczne :cool: :D.Więc już Cię lubię ;)

Twoja córeczka ma 16 miesięcy...-uwielbiam dzieci w tym wieku :wiggle:.Mówi już coś? Jak ma na imię? :)

 

No ja po kilku latach podglądactwa na forum postanowiłam zacząć sie udzielać, więc mam nadzieję ze sie lepiej poznamy i nie zmienisz zdania ;)

Dojrzewa we mnie nawet pomysł założenia własnego wątku, jak się odważę to już zapraszam :)

 

A córcia ma na imię Kamilka i nie muszę chyba pisać że jest najsłodsza i najkochańsza :) Mówi dużo, szczególnie przed spaniem. Tyle że po swojemu. Czyli po arabsku :cool: Ale jak zliczyć, to sporo słówek juz używa: mama, tata, ostatnio doszła "baba". No i papa, mniam, tak, nie, bum bum, mniau, hau i kwa kwa :) Ale najbardziej mnie zadziwia że tak wszystko rozumie. Poda coś, przyniesie, zrobi jak o coś ja poprosić - np. wyjmuje z szuflady krem do buzi przed wyjściem na dwór.

Kurcze, jeszcze długo bym tak mogła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochana :hug:

Ty o mojej ciąży wiesz juz wszytsko ;) ALe,ze w moim przypadku ciąża nie była najlepsza, to się rozpisywać nie bedę :no:

Ale bycie mamą uwielbiam :yes: Julka jest tak fajntastyczną cwaniarą,że warta jest wszystkich niemiłych przeżyć ciązowych i o wieeel wiele wiecej :yes:

Czy Ty wiesz, że ona móiwi więcej odemnie ?!?! :jawdrop: A ja myslałam,ze to nie jest mozliwe :lol2:

 

Ucałuj moją ulubienicę a małe stópki :D

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochana :hug:

Ty o mojej ciąży wiesz juz wszytsko ;) ALe,ze w moim przypadku ciąża nie była najlepsza, to się rozpisywać nie bedę :no:

Ale bycie mamą uwielbiam :yes: Julka jest tak fajntastyczną cwaniarą,że warta jest wszystkich niemiłych przeżyć ciązowych i o wieeel wiele wiecej :yes:

Czy Ty wiesz, że ona móiwi więcej odemnie ?!?! :jawdrop: A ja myslałam,ze to nie jest mozliwe :lol2:

 

Ucałuj moją ulubienicę a małe stópki :D

 

:hug:

 

Karola Ty masz takie pokłady miłości i cierpliwości do dzieci,że możesz mieć ich spokojnie czwórkę :lol2:.Zresztą taki duży dom zobowiązuje ;) Wypada go zaludnić :cool: :lol2:

Potwierdzam,ze jesteś NAJUKOCHAŃSZĄ CIOCIĄ WSZYSTKICH DZIECI :yes:

 

Julcia gada więcej niż Ty :jawdrop:.Uczeń przerósł mistrza :cool: :rotfl:

 

Buziaki!

 

Czesc Sylwia:bye:

 

Moglabym patrzec na Twoj salon godzinami, spokojnie moglabym relaxowac sie na Twoich kanapach:cool:

 

 

Jak tam fotki rozowego pokoju, robia sie?:popcorn:

 

Fotki bendom,bendom .Muszę jakoś w końcu podkręcać napięcie ...:lol2:

 

no właśnie!! Czy pokój Polusiu to wasz gościnny czy inny? :)

 

Ja miałam wizję na dziecięcy beż + biały + zielony, ale zmieniło mi się :lol2: będzie beż + biały + niebieski :lol2:

 

No faktycznie to "stary gościnny" po lekkim liftingu :D.

Nie ma tam spektakularnych zmian,raczej niewielkie zmiany "kosmetyczne" :).Zresztą na razie Pola ma łóżeczko w naszej sypialni+ kołyskę na dole,pokój więc na razie służy do przechowywania zabawek i ubranek :rotfl:

Jeśli bym miała tworzyć pokoik od początku,nie mając nic-z pewnością inaczej by wyglądał :)

 

MI się podoba opcja zarówno z zielonym jak i z niebieskim :yes:.

 

Zdradzę, że pokój Polindy nie jest różowy :cool:

 

:no:

 

:???::???:

 

:rolleyes:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić,że jesteśmy na etapie rozszerzania diety Poli :)

Oczywiście nadal podstawą jest mleczko z cysia ale wprowadzamy nowe posiłki.I tak od kilku dni jje już jabłuszko z marchewką :stirthepot:.Dodatkowe posiłki uwielbia do tego stopnia,że jak się kończy jedzonko to w płacz :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady wczoraj podglądałam a dziś napiszę, że Wasz salon, jadalnia, kuchnia w ogóle Wasz parter jest piękny i super ze sobą zgrany. Wszystko się świetnie przeplata. I ta słodka kołyska na środku :p

 

A i teraz mogę już napisać, że i mi się podobają te buciki Poli co ma na zdjęciach i sama mam takie dodane w obserwowanych :lol2: Słodkości :p

 

Fajnie, że Mała tak Ci ładnie wsuwa jabłko i marchewkę bo też słyszałam, że niezłe przeboje z tym są czasami.

 

A pokoik pokażesz? Mimo, że nie ma w nim łóżeczka póki co :) Pokaż pokaż :yes:

 

 

Ilonko ja tam też uważam, że zarówno Twój wózek jak i fotelik są bardzo uniwersalne i doskonale nadadzą się dla dziewczynki, której Ci oczywiście życzę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady byłam , ale bardzo szybko. pieknie u was

doczytalam o metodzie na Marysię. czyli przed owulacją:) będę probowac myślę ,że może od maja:) ..... teraz nie moge i tak nie doczekam się drugiego dziecia przed 40-stką . więc.... już nie pędzę tak:):):):):):)dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

of korz że mam, tylko nie wyjmuję z szafy bo nie pasuje na razie do wystroju :yes:

 

Venusko uwielbiam Cię :rotfl:

 

Lady wczoraj podglądałam a dziś napiszę, że Wasz salon, jadalnia, kuchnia w ogóle Wasz parter jest piękny i super ze sobą zgrany. Wszystko się świetnie przeplata. I ta słodka kołyska na środku :p

 

A i teraz mogę już napisać, że i mi się podobają te buciki Poli co ma na zdjęciach i sama mam takie dodane w obserwowanych :lol2: Słodkości :p

 

Fajnie, że Mała tak Ci ładnie wsuwa jabłko i marchewkę bo też słyszałam, że niezłe przeboje z tym są czasami.

 

A pokoik pokażesz? Mimo, że nie ma w nim łóżeczka póki co :) Pokaż pokaż :yes:

 

 

Ilonko ja tam też uważam, że zarówno Twój wózek jak i fotelik są bardzo uniwersalne i doskonale nadadzą się dla dziewczynki, której Ci oczywiście życzę :yes:

 

Dziękuję,miło mi,że się podoba :yes:

 

Też uważam ,że te buciki są bardzo słodkie :).W ogóle lubię rękodzieło,Pola ma 2 sweterki ręcznie robione (kupione :)) z kolorowymi haftami - są naprawdę przepiękne :yes:.

Moja Pola miała 2 pary takich bucików ( 2 rozmiary) i wyobraź sobie,że z jednych już wyrosła :eek:.ale są tak śliczne,że zostawiam jej na pamiątkę :).Albo lalki będziemy w nie ubierać :D

 

Zdjęcia dziś zrobiłam więc może wieczorem wrzucę:rolleyes:.

Ale nie spodziewajcie się rewelacji...

 

Nie ukrywam, że ta odpowiedź mnie nie zachwyca :lol:.

 

sprawdź priva :cool:

 

lady byłam , ale bardzo szybko. pieknie u was

doczytalam o metodzie na Marysię. czyli przed owulacją:) będę probowac myślę ,że może od maja:) ..... teraz nie moge i tak nie doczekam się drugiego dziecia przed 40-stką . więc.... już nie pędzę tak:):):):):):)dzięki

 

Monia,trzymam więc kciuki ;) I życzę powodzenia :D.

Takie późniejsze macierzyństwo jest bardzo odmładza...:yes: :D.A te 40 to tylko liczba :D

Jakoś nie pamiętam....Macie już dzieci? Jeśli tak to w jakim wieku....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...