Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

venusku poważnie i czeka mnie tak jak Ala macierzyńnstwo po 40-stce jak się uda, ale ja lepsza, bo bis macierzynstwo. chyba ,że Marjelka urodzi za mnie:):):):):):):)

 

sylwiatak w twoimwątku o dzieciakach,że pozwolilam sobie.

 

alu no, no a ja myslalam ,że ty wczesniej rodzilaś. :) dobrze wyglądasz:):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jesteś więc wyjątkiem potwierdzającym regułę :lol2:.Albo Mąż ma takie mocne żołnierzyki :yes:.Bo ta większa szansa na dziewczynkę związana jest z obnizoną płodnością (która przychodzi z wiekiem :D)

 

Ale jak widać są wyjątki od reguły :).Zresztą w ciąży zdażają się "zaskakujące " przypadki :).

Koleżanka niedługo rodzi,mają już starszego syna.Była kikla razy na usg,za każdym razem lekarz widział dziewczynkę :).Ostatnio okazało się,że jednak w brzuszku mieszka chłopiec :eek:.A cała rózowa wyprawka już czeka :lol2:

 

No widzisz to pewno dlatego, że mój mąz jest ode mnie młodszy o osiem lat i te jego żólnierzyki jeszcze zupełnie dobre były :lol2:

 

A z koleżanką to faktycznie niespodzianka :lol2:

 

A propos chusty, myslę, ze Pola jest juz na nią za duża :)

 

A Dawida pchaj do wszystkich konkursów jakich się da, bo to rzeczywiście podnosi umiejetności dziecka :) Mi chodził do takiej szkoły, że dzieci generalnie były zachęcane do brania udziału we wszytkich konkursach jakie były organizowane, to się im później przydało pzry egzaminie trzecioklasisty i szóstoklasisty. Zdawali je wspaniale :) I np egzamin szóstoklasisty z matematyki cała klasa Mi zdała na 95 %, bo własnie Pani ich goniła do udziału we wszystkim :)

 

 

Monika, słyszysz mój mąż był jeszcze całkiem młody jak robilismy Michała :lol2:

I powiem Ci że własnie genetyk powiedział nam przed robieniem badan prenatalnych, abysmy sie nie denerwowali, bo męża żołnierzyki sa jeszcze zupełnie ok :lol2: I włąsciwie je nam odradzał, ale ja dla świetego spokoju je zrobiłam :)

 

Dzięki za komplementa :) Jak się ma młodego męża to sie przy nim zaraz młodo wygląda :)

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to pewno dlatego, że mój mąz jest ode mnie młodszy o osiem lat i te jego żólnierzyki jeszcze zupełnie dobre były :lol2:

 

A z koleżanką to faktycznie niespodzianka :lol2:

 

 

Monika, słyszysz mój mąż był jeszcze całkiem młody jak robilismy Michała :lol2:

I powiem Ci że własnie genetyk powiedział nam przed robieniem badan prenatalnych, abysmy sie nie denerwowali, bo męża żołnierzyki sa jeszcze zupełnie ok :lol2: I włąsciwie je nam odradzał, ale ja dla świetego spokoju je zrobiłam :)

 

Dzięki za komplementa :) Jak się ma młodego męża to sie przy nim zaraz młodo wygląda :)

 

:eek: AAAAAAAA to dlatego te wszystkie celebrytki sobie młodszych mężów biorą :cool::lol2:

 

Ale niestety kondycja żołnierzyków nie zależy tylko od wieku ;).Wiele czynników na to wpływa i wielu facetów ma z tym problem:rolleyes:

 

Zgadzam się z MONIĄ - świetnie wyglądasz Alu :yes:

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać są wyjątki od reguły :).Zresztą w ciąży zdażają się "zaskakujące " przypadki :).

Koleżanka niedługo rodzi,mają już starszego syna.Była kikla razy na usg,za każdym razem lekarz widział dziewczynkę :).Ostatnio okazało się,że jednak w brzuszku mieszka chłopiec :eek:.A cała rózowa wyprawka już czeka :lol2:

To będzie ładna Adasia :D

Ja słyszałam taką historię, że babka tak była nastawiona na dziewczynkę (też z badań jej wychodziła), że jak na porodówce podali jej chłopca, to była pewna że jej podmienili i kazała oddać sobie swoje dziecko :rolleyes: W tą stronę na 100% nigdy nie można być pewnym, bo zawsze może sie okazać że coś tam sie podwinęło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za rady i wasze spostrzeżenia :)

 

A mówią,że im więcej opinii się wysłucha tym łatwiej podjąć decyzję :rotfl:.Ja jeszcze bardziej zbaraniałam :lol2:

Wczoraj (po wypowiedzi Magdy :)) zdecydowana byłam na nosidełko,dziś napaliłam się na chustę :rotfl:

 

Chyba zrobimy losowanie :D

 

Lady, jak chcesz to ja CI mogę pożyczyć nosidło na kilka dni. Zobaczysz sobie, przymierzysz i wtedy zdecydujesz czy kupić. Kcesz? :D

Edytowane przez madzialena-lublin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: AAAAAAAA to dlatego te wszystkie celebrytki sobie młodszych mężów biorą :cool::lol2:

 

Ale niestety kondycja żołnierzyków nie zależy tylko od wieku ;).Wiele czynników na to wpływa i wielu facetów ma z tym problem:rolleyes:

 

Zgadzam się z MONIĄ - świetnie wyglądasz Alu :yes:

 

 

Sylwio Kochanie, a gdzie Ty mnie widziałaś ?????, że wiesz jak wyglądam, czyzbysmy się spotkały na starym miescie w Lublinie, a ja tego nie wiem ???? Zdjęcia kłamią :yes:

 

W każdym razie dziękuję :)

 

I powiem tak będe W Lublinie 18 -19 maja i chętnie się z Wami zobaczę 18, 19 mam Komunię :)

 

No i wyszłam na celebrytkę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w ciąży zdażają się "zaskakujące " przypadki :).

Koleżanka niedługo rodzi,mają już starszego syna.Była kikla razy na usg,za każdym razem lekarz widział dziewczynkę :).Ostatnio okazało się,że jednak w brzuszku mieszka chłopiec :eek:.A cała rózowa wyprawka już czeka :lol2:

 

Ja się właśnie takiej przemiany boję bo co ja z tym różem wtedy zrobię :lol2:

Czekam jeszcze do kolejnego usg i nie dokupuję już nic w tym kolorze póki co ;)

 

Pysiaczku gdybym miała wybierać będąc w Twoim przypadku to pewnie też zdecydowałabym się na chustę :yes:.Bo tylko chustę możemy używać od urodzenia :).Natomiast w moim przypadku produkt jest skierowany do dziecka które ma już 4,5 m-ca :)

 

Masz rację Lady :yes: Skoro piszesz, że Pola już dość ładnie trzyma główkę to może faktycznie dla Was lepsze jest nosidełko :) I chyba można je dłużej używać tzn. i dla starszego dziecka :)

 

Będę chyba zamawiać te buciki bo chciałabym do jakiejś sesji jeszcze z Małą w brzuszku. Mam nadzieję, że jakoś trafię z rozmiarem, że będzie mogła je potem i ubrać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku gdybym miała wybierać będąc w Twoim przypadku to pewnie też zdecydowałabym się na chustę :yes:.Bo tylko chustę możemy używać od urodzenia :).Natomiast w moim przypadku produkt jest skierowany do dziecka które ma już 4,5 m-ca :)

 

Ja jestem za chustą, tylko czy maleńka będzie chciala teraz dać się zachustować...

Jednak inaczej ma się spawa z noworodem czy 2- miesięcznym niemowlęciem, a inaczej z już prawie świadomym niemowlakiem...

 

Masz może możliwość pożyczyć chustę? Może poszukaj na forach chustowych mamy z pobliża, umówcie się, spróbujesz i wtedy podejmiesz decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,

przykrył jajka i koszyki

a kurczaczkom zmarzły nóżki,

więc się tulą do rzeżuszki,

lecz choć śnieg nam pada w święta

i pogoda taka wstrętna

my święconym się dzielimy

i radości wszem życzymy.

 

 

 

http://img713.imageshack.us/img713/1277/krolikwielkanocny.jpg

 

WESOŁYCH , SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwio wraz z Rodzinką :hug::hug::hug:

 

http://2.bp.blogspot.com/-jx4gqHdyzpc/T38ELxS9KDI/AAAAAAAAGP0/veSNW2nANhc/s1600/easter-eggs-1280x1024-wallpaper-5484+%5BDesktopNexus.com%5D.jpg

 

Szczególne uściski i całuski dla malutkiej Poli od cioci Ali :) I dla dzieci bogatego Zająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...