Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek w mieście-zapraszamy w nasze skromne progi :)


Recommended Posts

lady salon jest piękny! Wszystko super ze sobą spasowane :yes: W sprawie lampy raczej nie pomogę, bo jak dla mnie będzie pasować, ale lepiej niech się wypowiedzą Ci co lepiej się na tym znają :)

 

Ja też mam pytanie o zasłony w salonie - przepięknie wyglądają zwłaszcza na ujęciu z perspektywy schodów :) Możesz napisać czy to szyte na miarę czy do kupienia gdzieś jako gotowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 749
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Domek nie do końca w moim stylu, ale bardzo piękny :smile:. Gratuluję konsekwencji w urządzaniu

 

Mam kilka pytań

- dot. szafki pod TV. Jest ona z kolekcji Creatio BRW? Masz jeszcze inne meble z tej serii? Jaka jest ich jakość wykonania?

- z czego masz blat w kuchni?

- czy podłoga to Paradyż Woodentic Brown?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc lady in red :) tez ozywilam sypialnie turkusem, ale pastelowym, do bezowow i bialego ;) chetnie bede zagladac, co nowego u Ciebie ;)

pozdrawiam, gosia

 

uuuu brzmi pięknie, dawaj gosia fotki bo taką kolorystykę planuję w sypialni gościnnej:D

 

 

 

Lady, ale do Ciebie ludków się naschodziło:P;)

Załóż wreszcie ten internet w domu, wieczorem przyjemniej się plotkuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu brzmi pięknie, dawaj gosia fotki bo taką kolorystykę planuję w sypialni gościnnej:D

 

MarJel przyznam sie bez bicia, ze ja tutaj nie umiem wstawiac fotek xxx wczoraj nawet studiowalam "instrukcje obslugi" ale albo mi tu jakis opcji brakuje, albo zem tepa ;) ale mam bloga, obiecuje, ze wstawie odcinek o sypialni ok? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady, salon, że tak powiem - żurnalowy:) baaardzo mi się widzi... kasza do gara - tu się zgoddzę:lol2: jak ci tam pusto, to polecam jakiś spory kosz (najlepiej biały), postawioną (ale jakąś łądną, ozdobną) tacę itp. A do tego można wkomponować jakieś delikatne mniejsze elementy.

 

Jesli chodzi o sypialnię, to błagam, błagam nie makarony:cry: toż to koszmarek jakiś i w ogóle do twojej sypialni nie pasuje:no: A co pasuje? tego jeszcze nie wiem;) ale daj się namyślić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, witam się po raz pierwszy w Twoim domku. bardzo ładny. Tak jak ktos już napisał - nowoczesny styl, ale bardzo przyjemny. Będę Twój domek pokazywac wszsytkim, któzy uważają że nowoczesny= zimny.

 

Z tym "myślałam że mamy urządzone bez gustu" to chyba kokieteria, co? Przyznaj się:). Wystarczy przecież obejrzeć kilka wątków na tej galerii żeby sobie wyrobić właściwe zdanie:)

 

A względem lampy - bardzo ładna i chyba pasuje do salonu, aczkolwiek mam wątpliwości co do koloru nóg. ładnie wyglądałby też mały stolik między sofami (amerykanie mówią na takie "end table":)), na nim lampka i kilka dekoracyjnych obrazków, a na ścianie nad głośnikiem obraz. Tak mi się widzi:)

 

Co do dywanu, to ja bym radziła jakiś delikatny wzór, żeby dodać wnetrzu trochę głębi.

Poniższe badzo mi się podobają. Oczywiście - w Polsce raczej nie do dostania:(

http://www.madelineweinrib.com/ama/tibetan/Cy.html

http://www.madelineweinrib.com/ama/tibetan/Charm-Champagne.htmlhttp://www.madelineweinrib.com/ama/tibetan/Charm-Champagne.html

Edytowane przez nihiru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...