Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Parterówka L&M


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie . W łazience macie miskę roca gap , a jaką umywalkę macie ? Mi przy projektowaniu powiedziała pani ze żadna inna nie pasuje do odcieni roca

jak tylko tej firmy.A Wasz odcień różni się od miski w-c ?

 

nas tez pani straszyla niedopasowaniem kolorkow ale kto bedzie przykladal umywalke do kibla zeby sprawdzic czy bialy jest taki sam ?? imho nikt o zdrowych zmyslach :) ja mam kibelki z roci, umywalke z kola a wanne z cersanitu :) uwierz mi ze potrzeba by mega eksperta zeby sie rozwodzic nad biela bieli :D jak sie pojdzie juz w ecru, beze itp to niestety trzeba brac jeden wzor ale biale is biale i tego sie bede trzymac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Rutinki :) Bardzo mi się podoba elewacja. Ogólnie parterówki wciąż podobamją mi się bardziej niż większość "piętrowców", ale cóż - mam, co mam :)

 

PS. Możecie przypomnieć co to za sofy są w salonie? Rozkładają się? Jaka cena? Wyglądają na mega wygodne, a z tego, co pamiętam takie właśnie są. Bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depresja zimowa nas chyba dopadła.

często nas nie ma całymi dniami, kłopotów różnych trochę się nagromadziło. Z kasą jest krucho. Mieszkanie dalej nie sprzedane, nabywca ma ciągłe kłopoty z uzyskaniem kredytu. Już trzeci miesiąc płacimy tam czynsz i kredyt..

Z rzeczy budowlanych to dzisiaj montują się drzwi przesuwne. Ocieplenie poddasza można uznać za zakończone (2 warstwy wełny po 15cm każda), jeszcze z 6 rolek wełny wejdzie, ale to następnym razem. Podłoga też nie ukończona, kilka płyt OSB będę musiał kupić.

Zacząłem tynkować komin na strychu. nie wiedziałem że potrafię robić tynki strukturalne :)

muszę jakąś pacę porządną do tego kupić. Może przy okazji świąt jakieś zdjęcia zrobimy. na razie jest łyso, gościom wyraźnie brakuje mebli w duzym pokoju:)

Wiosną ruszamy na zewnątrz, wybrać kamienie z przyszłego trawnika i zrobić chodnik między drzwiami od kotłowni, a wejściem. To już samodzielnie powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na szczęście sprzedaliśmy miesiąc temu ale za to musimy sie wyprowadzić gdzieś do marca a niestety wszystko w rozsypce

Mam pytanie jesteście zadowoleni z okapu teleskopowego i jakiej firmy macie

aha i ogólnie jakiej firmy macie sprzęt do kuchni i napiszcie swoją opinie.Opinie na forach są takie sprzeczne ze nie wiadomo komu wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nowy 1

piekarnik i indukcja amica, zmywarka hotpoint ariston, wszystko działa bardzo dobrze. Okap będzie działał od piątku, na razie radzimy sobie bez jego udziału. świeci, dmucha (tyle że na razie do szafki). Generalnie po wprowadzeniu nie zauważa się chyba tych szczegółów, które ważyły o wyborze niektórych rozwiązań.

najlepsze są proste, typowe sprzęty. Nasze bajeranckie drzwi szklane opierają się tylko na dwóch zawiasach, co wg montażysty zwiastuje częste regulacje. Kosmiczna do nich klamka jutro będzie skręcana na nowo.

bateria stojąca na wannie to jakieś nieporozumienie. po użyciu słuchawki prysznicowej najlpiej nie odkładać jej na miejsce bo wszystko zachlapiesz zgromadzoną w niej wodą, praw fizyki pan nie zmienisz. Wygląda swietnie, szkoda ze nasz dwulatek ma do niej wspaniały dostęp, ale to już inna historia.

 

Trochę za bardzo nad sobą rozczulam. nie wyobrażam sobie przeprowadzki z powrotem, człowiek do luksusu i przestrzeni przywyka błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
. Generalnie po wprowadzeniu nie zauważa się chyba tych szczegółów, które ważyły o wyborze niektórych rozwiązań.

najlepsze są proste, typowe sprzęty. Nasze bajeranckie drzwi szklane opierają się tylko na dwóch zawiasach, co wg montażysty zwiastuje częste regulacje. Kosmiczna do nich klamka jutro będzie skręcana na nowo.

bateria stojąca na wannie to jakieś nieporozumienie. po użyciu słuchawki prysznicowej najlpiej nie odkładać jej na miejsce bo wszystko zachlapiesz zgromadzoną w niej wodą, praw fizyki pan nie zmienisz. Wygląda swietnie, szkoda ze nasz dwulatek ma do niej wspaniały dostęp, ale to już inna historia..

Dobrze,że ja żony za bardzo w budowę nie mieszam bo budżet na pewno pękłby bo to ja trzymam budżet w ryzach ;)

Niestety,oczami się nie mieszka ani nie żywi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...