Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Parterówka L&M


Recommended Posts

Renata, ja Ciebie podziwiam! Że dałaś radę wszystko ogarnąć z dwójką dzieci, w tym jednym maluszkiem. Ledwo co urodziłaś a świetnie poradziłaś sobie z całą przeprowadzką! I jak tylko zaczynam się wkurzać, to myślę o Tobie:) Skoro Ty dałaś radę, to i ja dam:rolleyes: :)

 

 

...no pewnie, ze dasz...zobaczysz później siądziesz na kanapie i pomyślisz, że to nie było takie straszne... i jesli Ci to pomaga to myśl o mnie ;)

zbedne rzeczy wyrzucaj bo na co Ci rupiecie w nowym domu a i do dźwigania bedzie mniej rzeczy !! dasz rade !!!

 

mmmm nowe kanapy super :cool: my jeszcze mamy stara, moze kiedys doczekamy sie nowej...

czekamy z niecierpliwością na zdjecia domu po przeprowadzce :)

 

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O to już nie długo u siebie będziecie,my też przeprowadzaliśmy się w sobotę było cudownie,a niedziela rano to już jak w niebie,błoga cisza ptaszki ćwierkały a my cały dzień błogie lenistwo :rolleyes:nic się nie martw wszystko pójdzie jak po maśle,a z mopem i ze ścierą jeszcze dłuuugo polatasz,bo ten kurz budowlany czyha w każdym kącie:cool:no i :welcome:na mojej miastowsi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Ale u Was postępy i przeprowadzka już:jawdrop:, gratulujemy i życzymy aby wszystko poszło sprawnie a potem to juz tylko cieszyć się będziecie swoim domkiem, teraz bedziemy podglądać systematycznie bo wkńcu mamy internet:wiggle:wiggle: Czekamy na jakieś wieści od was jak oczywiście czas pozwoli, pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko :) Dom wysprzątany, większość rzeczy z mieszkania spakowane.

Jutro z rana zawozę dzieci teściowej i się zacznie:wiggle:

Trzymajcie kciuki, co by wszystko poszło sprawnie i z usmiechem na twarzach ;)

 

p.s. Kanapy dotarły, są świetne! :)

 

Postaram się jak najszybciej dać znać!

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem szczęśliwy. i cholernie dumny z siebie. zbudowałem dom!

no, może nie całkiem samodzielnie, ale ważne że stoi :D

Od miesięcy ten dzień jawił mi się niczym pożoga. Ale udało się to logicznie zaplanować. pięciu mężczyzn, trzy kobiety, jeden Lublin i w trzy kursy graty zapakowane, przewiezione i (bardzo wstępnie) wypakowane.

Człowiek wiele zniesie. A na koniec zabawa z dziećmi w przestronnym pokoju. Super nagroda. A teraz bezprzewodowy internet złapał świetny zasięg :)

Jutro chcialbym rozpracować neostradę, cyfrę + a przede wszystkim pralkę trzeba jakoś skomunikować z kanalizą. Korci żeby po kafelkarza zadzwonić.

Z rzeczy smutnych to rozstaliśmy się dziś z naszym kochanym kafelkarzem. Zrobił już wszystko co było do zrobienia, w bardzo wielu rzeczach nam pomógł i za biały montaż skasował nas wyjątkowo ulgowo.

finansowo ruina. kredyt, debet i rodzina. Ale wyjdziemy z tego.

Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa. Oczywiście dziennika nie zamykamy, choć teraz mniej będzie się działo. Postaramy się porządnie sfotografować nasz domek.

Ocieplenie domu się powoli kończy, jak wyschnie to zacznie się robić elewacja. A ja muszę jak najszybciej wziąć się za rozłożenie wełny na stropie, może to powściągnie apetyt naszego piecyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...