Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do zmagań Roci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 599
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Liduś w Tobie zawsze nadzieja. Co do pytania 1: tak na rogach są narożniki plastikowe, ale gdzie widziałaś lustro? Ze względu na małą powierzchnię ścian lustro jest na drzwiczkach szafki (nie dodałam jeszcze takich zdjęć). Natomiast co do pytania 2: nie mam pojęcia czemu tak zrobił,:eek: po Twoim pytaniu przyglądnęłam się temu dokładniej i w sumie chyba lepiej by wyglądało gdyby dociął dwie równe płytki. A ten kawałek po prawej stronie jest zasłonięty przez bojler, to nie będzie się tak rzucał w oczy (mam taką nadzieję):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia, myślałam, że kawałek narożnika z plastiku, który widać po lewej stronie wstawionego przeze mnie zdjęcia, to miejsce na lustro. Pytałam o ten plastikowe narożniki, bo teraz się ich nie robi, tylko szlifuje płytki pod kątem 45 stopni i robi się z nich narożnik. To jednak jest bardziej pracochłonne i nie każdy glazurnik chce się w to bawić.

 

Skoro przy tym cieniutkim paseczku będzie bojler, to rzeczywiście nie będzie to aż tak bardzo się rzucać w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro te narożniki to futryna - to mam pytanie, czy one będą tam w ogóle potrzebne ? Bo jeśli będziesz zamawiać drzwi z futryną i opaską wkoło nich, to te narożniki w ogóle będą tam zbędne, chyba, że futryna jest starego typu, już tam jest i będziesz na nią zakładać tylko drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futryna zostaje, będzie odmalowana, a założone tylko nowe skrzydło drzwi.

Nie mam natomiast żadnego pomysłu co z sufitem, na razie chyba tylko pomalujemy, a jak coś wymyślimy to zrobimy, chyba, że przekonam się do paneli (na dzień dzisiejszy jestem na nie). Jak macie coś ciekawego u siebie to podpowiadajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za panelami, ja właśnie chcę pomalować farbą, ale domownicy wraz z majstrem płytkowym namawiają mnie na panele, że to niby łatwiejsze w utrzymaniu w czystości (nie do końca jestem pewna, może na początku, ale po kilku latach pewnie będzie trzeba mocno szorować). A w końcu ile zajmie nam od czasu do czasu pomalować 3,5 m sufitu? A poza tym w krótkim czasie można odmienić łazienkę zmieniając kolor sufitu... Na razie stanęło na moim - malujemy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz, coś mi spacja przycina i w ataku złości za wcześnie wysłałam poprzedniego posta. :eek:

Może ktoś mi doradzi jak wykończyć połączenie ściany z podłogą (obydwie powierzchnie w płytkach). Są może jakieś specjalne narożniki. Chciałam, żeby zrobił to majster, który robił łazienkę, ale on stwierdził, że nie ma czegoś takiego... (chyba nie było ale chęci u niego):offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No to jeszcze raz, coś mi spacja przycina i w ataku złości za wcześnie wysłałam poprzedniego posta. :eek:

Może ktoś mi doradzi jak wykończyć połączenie ściany z podłogą (obydwie powierzchnie w płytkach). Są może jakieś specjalne narożniki. Chciałam, żeby zrobił to majster, który robił łazienkę, ale on stwierdził, że nie ma czegoś takiego... (chyba nie było ale chęci u niego):offtopic:

Pierwsze słyszę, żeby połączenie ściany z podłogą, które są w płytkach wykańczać jakimś narożnikiem :o Dlaczego chciałabyś dać tam narożnik ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...