Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do zmagań Roci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 599
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Dorotko dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko,

 

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, Ewuniu, Emilko, Anetko, Madziu dziękuję za pamięć i piękne życzenia :)

 

:) Życzę Wam (sobie też), żeby Rok, który właśnie się rozpoczyna był pełen pozytywnych chwil, przeżyć, pełen miłości i zrealizowanych planów! Żeby cieszył Was każdy drobiazg, bo właśnie radość z drobiazgów daje prawdziwe Szczęście! Życzę Wam, żebyście doświadczali go na każdym kroku! :):):) buziaki dla Was, Kochani moi! ;):*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Ewuniu :)

 

Paradoksalnie pomimo ferii (czyt. więcej czasu) jakoś rzadziej zasiadam na forum. Pochłaniają mnie inne czynności: czytam bardzo wciągającą powieść, dziś skończyłam robić jednej córce czapkę, jutro mam zacząć dla drugiej...

A poza tym nawał pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odwiedziny dziewczynki :hug:

 

Czytam drugi tom "Krystyna córka Lavransa". Pierwszą połowę pierwszego tomu z trudem czytałam, jest ciężka do przetrawienia, wymaga poświęcenia jej dużo uwagi i skupienia. Powieść opowiada o średniowiecznej Norwegii i trudnym życiu tytułowej Krystyny (od nastolatki, teraz jest żoną i matką pięciu synów, w ciąży z szóstym dzieckiem). Cieszę się, że żyję w zupełnie innej epoce... Ale wciągnęła mnie bardzo :)

 

Czapkę pokażę jak aparat wróci do domu (bo na razie jest na wyjeździe z dziewczynami). Asiu, tym razem nie druty, a szydełko poszło w ruch. Nie jestem do końca z niej zadowolona, była to raczej pierwsza próba jak poradzi sobie ręka po zabiegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - czyżby dziennik Ci utknął?

 

Po drugie- uwielbiam Krystynę córkę Lavransa.

W ogóle wszelaką skandynawską literaturę, ale ta książka cóż, ma to COŚ.

Moja mama nazywa ją 'książką swojego życia' - zatem złośliwie długo nie chciałam jej przeczytać :p

Ale jak zaczęłam - to wsiąkłam w ten klimat dokumentnie. I do dziś regularnie sobie wspominam losy Krystyny :)

 

Miłego czytania :)

 

(szczególnie mocno w pamięci zapisał mi się motyw porodu - zresztą bardzo pięknego - zgodnie z prawami natury i takie tam :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :) Dziękuję za odwiedziny :)

 

Tak jakoś przystopowałam, życie to wymusiło :( W dzienniku przestój, ale na pogaduchy na każdy temat w komentarzach serdecznie zapraszam :)

 

Na pewno nie da się szybko zapomnieć tej powieści. Ja się cieszę, że ją czytam już po własnych porodach (gdybym była przed na 100 % ten opis niesamowicie by mnie zestresował). Kończę drugi tom, a ponieważ trzeci jest już dużo krótszy, już mi żal ją kończyć ją czytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Słońca, szczęścia, pomyślności,

w pierwsze święto dużo gości,

w drugie święto dużo wody-

to dla zdrowia i urody!

Mnóstwo jajek kolorowych,

świąt wesołych oraz zdrowych!

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy

życzy nemi

 

http://img163.imageshack.us/img163/7921/kartkat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...