Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do zmagań Roci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 599
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dorotko - jestem tak jak obiecałam. Przydałby mi się rzut Twojego pokoju bo ciężko mi cokolwiek napisac. To ustawienie ostatnie , które sama stworzyłaś jest jak najbardziej ok tylko, że ten stół zabiera za dużo miejsca wg mnie. Ja bym go dosuneła do ściany/okna tak aby nie zajmował połowy pokoju. Wtedy może zamiast kanapy wejdzie nieduży narożnik a przed nim stolik kawowy ...? Chodzi mi o to, żeby na pierwszy rzut był to przytulny salon z miejscem przede wszystkim do odpoczynku a przy okazji miejsce do wspólnych posiłków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Rocia - jest ok :yes: Na tamtej wizce wydawało mi się ze stół stoi na środku pokoju bo ściana do której jest dosunięty była "niewidoczna". Uwazam, że takie rozwiązanie jest najlepsze. Mysle nawet ze spokojnie możesz większą sofe tam dac Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dziś znalazłam chwilę, żeby pokazać Wam (a szczególnie Kindze) jak wygląda z wymiarami salon z aneksem. Chyba nie przytłacza stół ogólnego wyglądu? (mam nadzieję ;)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=216458&d=1380896854

 

Hej Dorotko,

Dotarłam w końcu do Ciebie :). Podoba mi się układ jaki planujesz. Stół przy oknie będzie bardziej praktyczny dla dzieci. Przed kanapą wystarczy mały stoliczek kawowy.

Coś zaczęło się dziać w sprawie kuchni?

 

P.s. Niezłe było to z jodełką u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO!!! Madziula i Ewunia :rolleyes:

 

Jak już wywołałaś Mikołaja to Wam pokażę co m.in. mi podarował

 

Gra pozorów Joseph Finder.jpg

 

Zamiast kanapy myślę o niedużym narożniku. Tylko mój problem leży w kolorystyce, podoba mi się szara, ale jakie wtedy ściany? jasnoszare? białe już miałam więc raczej nieszybko...

 

Ależ się cieszę, że mnie odwiedziłyście http://cosgan.de/images/midi/liebe/a065.gif

Edytowane przez Rocia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kryminał? :)

 

Wystarczy jak zróżnicujesz kolory szarości - np. narożnik ciemniejszy, a ściana jaśniejsza. Na kanapie na pewno wylądują poduchy, którymi możesz ożywić wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... jeszcze czeka w kolejce... Teraz zmagam się z "Tatiana i Aleksander", ciężki temat wojny w Rosji, teraz już także w Polsce. Wczoraj bardzo mnie poruszył opis obozu w Majdanku tuż po wyzwoleniu...

 

Te dwa elementy pasują do siebie, podłoga w odcieniu dębu myślę, że też by się zgrała. A meble :confused: myślę o zabudowanej szafie, jakaś komoda, regał, ... Mam tylko nadzieję, że jak już będę na odpowiednim etapie urządzania (a nie planowania) wybory te będą łatwiejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyborami to jest tak - dzisiaj już myślisz, że jesteś pewna, ale kiedy przychodzi do decyzji to okazuje się, że zabawa zaczyna się od nowa :D

Dąb pasuje do większości zestawień kolorystycznych :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że wątek przestał być remontowy, to pokażę jak doskonalę moją kuchnię (plany).

Gdzieś ostatnio przeczytałam, że lodówka (zamrażarka) powinna otwierać się pod kątem większym niż 90 st., żeby można było wysunąć szuflady. U mnie na ostatniej wizce otwierałaby się na ścianę tylko i wyłącznie do 90 st., więc zaczęłam przestawiać i oto efekt. Proszę piszcie o plusach i minusach takich ustawień.

 

kuchnia z Ikea 3c.jpgkuchnia z Ikea 5chpng.jpgkuchnia z Ikea 7c.jpg

 

Jeszcze słówko do trzeciej wizki. Lodówka otwierałaby się w stronę zlewu. Zaraz przy wejściu po prawej stronie szafka z szufladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...