Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do zmagań Roci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 599
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prawie siłą musieli ją trzymać przez ostatnie kilka dni (to słowa samego lekarza). Nareszcie jest w domu i pomału dochodzi do sprawności.

Dziś za to ja dostałam termin na zabieg (koniec maja). I jak to ze mną, i chciałabym już iść i boję się. A im będzie bliżej tym bardziej będę w strachu. Dziś powinnam iść na kolejne szczepienie, a tu dopadło mnie przeziębienie i znowu opóźnienie.

 

Ps. Dziękuję wszystkim za pamięć i za bardzo miłe życzenia :rolleyes:

Edytowane przez Rocia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ale mam leniwy dzień. Ciężko mi zorganizować czas, żeby go dobrze wykorzystać, zrobić coś w domu, coś z dziećmi, coś dla siebie. Jak na razie uprałam, umyłam okno, z grubsza ogarnęłam pokoje (tak bardzo z grubsza ;) ). Dobrze, że M. dał się namówić na ugotowanie obiadu :) Idę wieszać firanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rociu,

Przybywam z rewizytą :). Pięknie radzisz sobie z remontem. Łazienka nie do poznania :).

Twój synek jest cudny :D, a piesek to prawdziwy, uroczy lisek :).

Trzymam mocno kciuki by realizowały się Wasze plany :). Do miłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam i bardzo dziękuję za miłe słowa :)

 

Fajna rzecz robić zdjęcia przed i po, jak mnie denerwują niedociągnięcia w łazience to wystarczy, że sobie popatrzę na fotki w trakcie remontu i już mi lżej na duszy ;)

 

Co do planów, mamy ich sporo, ale na razie muszę zająć się trochę moim zdrowiem i przede wszystkim w tej chwili to zaprząta moje myśli. Mam nadzieję, że niedługo będę spokojnie dochodzić do siebie.

W związku z chorobą doszedł jeszcze zgrzyt w pracy (jak to - pójdę na chorobowe? :( ) Przecież pracować mają tylko zdrowi, co za czasy. Jeszcze nie wiem jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę na zdjęcie szwów. Przez ostatnie dwa tygodnie uczyłam się robić wszystko lewą ręką. Wbrew pozorom wiele można się nauczyć jeśli wystąpi taki "przymus". W tej chwili spokojnie pojem sobie lewą ręką, napiszę coś krótkiego długopisem, więcej na klawiaturze, do myszki automatycznie idzie również lewa ręka. Problem mam tylko z pracami, które wymagają równoczesnej aktywności obydwu rąk, typu obieranie warzyw, mycie naczyń... Za jakiś czas będę się musiała uczyć obsługiwać prawą, bo się rozleniwia (ale o to chodzi) :) Na efekty zabiegu trzeba poczekać jeszcze ok. 1,5 - 2 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś niekorzystny biomet dotarł do PL. Od rana wszystko idzie na opak. :mad: Średniaczka wstała z bólem gardła i gorączką (jest uczulona na wiele leków więc na razie przeczekujemy), rana na mojej dłoni zaczyna ropieć (wymoczenie i okłady pomogły na jakiś czas), najmłodszy dołącza do siostry (obydwoje odpływają w gorączkowym niebycie na resztę dnia - dosłownie przesypiają od południa do wieczora). Koniec tego dnia jeszcze gorszy - wielka porażka biało - czerwonych. :cry:

 

Teraz może być tylko lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jakaś nerwowa jestem. Pokłóciłam się już z kim tylko mogłam, a mężuś dostał zjeb...ę za całokształ. Hmm... nie lubię tak.

 

Rocia może warto, żeby tę ranę obejrzał lekarz? Tak na wszelki wypadek?

 

A tak mi się jeszcze przypomniało z rękami - jak byłam mała jako szczególny przypadek byłam oburęczna. Wszyscy strasznie mnie pilnowali, żebym pisała, jadła itp. prawą ręką i w sumie się udało, bo większość czynności wykonuję prawą. Ale nadal sporo potrafię zrobić lewą, więc zdarza mi się np. pisać prawą a jednocześnie jeść lewą. I co najdziwniejsze długo nie zdawałam sobie z tego sprawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...