Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Które wkłady kominkowe...


Gość Konto usunięte_12*

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Wręcz przeciwnie - chodziło mi o typowy "polski" kominek jaki można spotkać w co drugim polskim nowo wybudowanym domu, przez kogoś kto ma nikłe pojęcie o tym co zrobił.

Gdyby nie powyższe, to nie było by w branży żadnych problemów i dyskusji zażartych. Po prostu nie było by o czym gadać ...

A w myśl powiedzenia, że gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania ... :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A tak dla przypomnienia stwierdzam znowu z niesmakiem, że temat wątku był moim pytaniem, a nie poradą. Zawsze jednak ktoś się znajdzie, aby zamącić i sprowadzić temat na "manowce". "

 

powiedział Sobieradek i odkrył Amerykę :D

 

To miałem na myśli ,madralo ,życząc Ci powodzenia

w wątku , który już ma 4 strony i zaledwie pół postu

na temat . Tak się rozwijał mój watek o "piecyku",

na co z przerażeniem patrzyłem . Ty tez tam swoją

cegiełkę dorzuciłeś (bynajmniej w temacie), a Bohusz

który teraz strasznie porządny się zrobił, był w tym po

prostu mistrzem :D

 

 

Nadal życzę sukcesów - Eniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*
Nadal życzę sukcesów - Eniu :D

Z wzajemnością :bye:

A zamiast się kłócić (skoro wszyscy mamy "czarno" za uszami) spróbujmy jednak się trzymać wątków (czego sobie i innym życzę :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się uczę, oczywiście mają na to wpływ moje chęci i potrzeba.

 

Nie ma takiej opcji, aby użytkownicy na forum sami trzymali się tematów i ich wypowiedzi były wyłącznie merytoryczne.

Takiej opcji, możliwości nie ma. Tutaj nawet dochodzi do parodi, zadawania pytań na które są już odpowiedzi.

 

Piszesz Eniu, że stałem się porządny.... oczywiście jak będę miał takową potrzebę i motywację stanę się bardzo porządny, nawet tutaj w tym teatrzyku rozmaitości satyryczno marketingowych, jakim jest to forum. Tutaj każdy jest aktorem, są również suflerzy, klakierzy i dublerzy, no i widownia (obserwatorzy).

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*

Po zadaniu pytania "które wkłady kominkowe..." i otrzymaniu kilku zaproszeń do odwiedzenia stron internetowych nasunął mi się pewien wniosek, którym podzielę się w nowym wątku.

No i pewnie znowu wsadzę ...kij w mrowisko (?) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...