Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek w cenie mieszkania w 5 miesiecy - komentarze


Recommended Posts

taki wielki kamienny taras to nie wiem, czy ci z tego betonowa patelnia nie powstanie. nie będzie się na nim przyjemnie wypoczywało. jeżeli masz jakis murek do wykorzystania - to może ten taras nie musi być regularnym prostokatem?

jeżeli zywopłot ma być zimozielony, to musi raczej byc iglasty; aby nie był taki banalny i kłujący w oczy jak te wszystkie "tujki" to wystarczy może zasadzić go jako mieszany nieregularny szpaler złozony z dopasowanych do podłoża roslin iglastych i lisciastych.

 

wiosną energia w człowieka wstepuje, sama zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ogromne gratulacje! Cieszę się wraz z Wami. Na pewno spędzicie w tym domu wiele wspaniałych chwil. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Czekam na zdjęcia :) Wiem , ze lepiej miec mniejszą działkę w fajniejszym miejscu niż dużą a tanią w nieciekawym-niestety mąż nie podziela mojej opinii.

Uściski

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!

 

Ja zaczynam walkę gdzieś za około 3 tygodnie (jak pogoda pozwoli). Plany mam podobnie ambitne - oby tylko nie zabrakło optymizmu i sił, które towarzyszyły Tobie i na pewno miały swój udział w Waszym SUKCESIE.

 

Życzę wszystkiego najlepszego w NOWYM, WSPANIAŁYM DOMKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym dołączam się do gratulacji!! Mieszkajcie zdrowo !

Z działką masz rację- lepiej mniejszą niż dużą. Ja mam niecałe 0.11ha i też będzie co robić, mimo ,że sporo zabudowa zajmuje. Znajomy ma ok 0,27ha i teraz gdyby jeszcze raz kupował wziąłby mniejszą, bo właśnie- koszenie: masakrycznie dużo no i żeby trawa miała wygląd dość często. Warzywniaczek- jak ktoś chce, ale ile metrów- 5x10 to już sporo, posadzenie drzewek owocowych- pod nimi też trzeba kosić, a zabrukowanie działki, hmmm też raczej niezbyt.

Robienie wielkiego tarasu - czy jest sens ładować kasę, żeby sobie potem gdzieś w rogu "przycupnąć" i jak często?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Na poczatek chciałam sie przywitac : Czesc i czołem:)

Troszeczke Was podczytywałam wczesniej od czasu do czasu. Teraz obejrzałam zdjecia- bardzo spojne wnetrza. Gratuluje ealizacji planów i sukcesu :)

 

PS. Czy mogłabym prosic o informacje na temat "brush aluminium" na scianie w kuchni - to jest farba o takiej strukturze; panel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmnich, jestem pod wrażeniem

wygląda pieknie, nie bede sie o nic czepiac, bo jestem stara i mam inny gust, ale wrazenie robi

troche mało te zdjęcia pokazują, oświetlenie chyba słabe, ale i tak ładnie wygląda.

za te pieniądze, kobieto - luksus

i po co komu willa z zewnatrz, jak w srodku panele i gołe ściany; ty masz prosto z zewnatrz i wypas w środku, i to jest logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmnich, jestem pod wrażeniem

wygląda pieknie, nie bede sie o nic czepiac, bo jestem stara i mam inny gust, ale wrazenie robi

troche mało te zdjęcia pokazują, oświetlenie chyba słabe, ale i tak ładnie wygląda.

za te pieniądze, kobieto - luksus

i po co komu willa z zewnatrz, jak w srodku panele i gołe ściany; ty masz prosto z zewnatrz i wypas w środku, i to jest logiczne.

 

Pięknie, nie pozostaje mi nic innego jak tylko podpisać się z tym co Zielony Ogród prawi.

NIe moja stylistyka ale podziwiam konsekwencję. I właśnie takie podejście: z zewnątrz niepozorny domek a w środku wypas i widać , że nie są to rzeczy z najniższej półki. Dom ma byc dla Was a nie aby cieszyć oko sąsiada. Niestety wiele osób budujących hołduje zasadzie : pan na ulicy a bieda w kamienicy.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz: niech się dobrze mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mnie się bardzo podoba łazienka, zwłaszcza podświetlenie LED-ami, nadaje uroku.

U siebie w mieszkaniu mam kuchenkę na gaz i jeden palnik elektryczny- kupiona taka, jakby któregoś medium "zbrakło".

Elektryczna używana była może ze 2 razy w ciągu 15lat.

Kuchnia to nie mój zakątek domu, ale nigdy nie zdecydowałbym się na zlew z nierdzewki, ew. taki z fakturą ("ryflowany").

Stale na tym widać jakieś plamki.

Takie coś granitowe mi się widzi (kolor przykładowy):

http://i39.tinypic.com/rwtnoi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ładnie ten domek zrobiony w środku ! coś podobnego ma jasiek71 (również ładny ) i razem macie hmmm nooo... średni widok zewnętrzny ;) ale srodeczek to majstersztyk :) wychodzi na to że i za małe pieniązki można zbudować swoj WŁASNY domek, zlewem się nie przejmuj wbrew pozorom bardzo łatwo się czysci taki zlew(sam mam czarny) genralnie super sprawa i fajne klimaty !

 

Ps a zytko super to okreslił.... z tym domem... sam mam takiego sąsiada... sprzedam mu ten tekst...ciekawe czy się skapnie ;)

Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...