Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jak wykończyć dom w mirabelkach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mania ale i tak kupuje i robie tak jak chce :) Pytam bo jestem ciekawa opinii a i sama jak wpisze na forum i popatrze trochę z boku to latwiej mi podjac decyzje. Zresztą chyba to jest tez tak ze kazda z nas ma jakis juz zamysl koncowy w glowie a pokazujemy poszczegolne elementy. Komuś z zewnątrz jest cieżko doradzić bo właśnie nie wie jaki my efekt koncowy chcemy osiągnąć i ocenia te elementy oddzielnie wg wlasnego gustu.

 

Mąż ochrzanił Panów kominkowych. Mija 3 tydzien jak wybraliśmy po raz 2 kamien i tydzien od ostatniej rozmowy w trakcie której Pan powiedział że zadzwoni za 15 min.

 

Mania koniecznie zajrzyj na ta stronę zienia co u ciebie dalam. co prawda duzo tam nie ma ale myslę że apartament wart obejrzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne :)

mam taka sama tylko duza, pamietasz? Wisiala u mnie w bloku w kuchni, niestety tutaj odpadla bo swieci tylko dolem , kuchnia duza wiec nici z tego.Ty pewno nad wyspe badz stol kupilas wiec beda dobre.

Moja niestety lezy w piwnicy;) i szkoda mi jej sprzedac ale nie wiem gdzie powiesic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko nad wyspę. Mania nie dość że punktowo to jeszcze pewnie slabe swiatlo dają, ale akurat tu będą bardziej do ozdoby. Miałam kolejne spotkanie z Panami od mebli kuchennych. Z górnymi szafkami wychodzi masakra. chyba będę musiala pogodzić się z ich niesymetrycznoscia :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania środek czarny granit, zewnetrzna biala czesc kwarc (czy jakos tak). Podobno czarną część ucieli, a biała pewnie nie. Ostatnio tlumaczyl się ze nie ma białego kamienia i czeka na dostawę. Pewnie ściema, ale są mocno przyciskani niedługo powinni zrobić. Firma masakra i blatu na pewno u nich nie zamówię.

Zresztą kuchenni tez masakra. W weekend obiecali wycenę (o montażu mówili ok 20) i co dziś piątek wyceny brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kominkowi już nie będą robić kominka. Wycenę robi nam druga firma.

Od poniedziałku Panowie robią nam dolną łazienkę. Niestety nie mogłam pojechać obejrzeć. Może dziś się uda. Cieszę się niezmiernie bo zal było patrzeć na ta ruine. Robi ta sama ekipa która ukladala podloge. Bylam z nich bardzo zadowolona wiec mam nadzieje ze i tym razem się nie rozczaruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania ja już nie zajmuję się kominkiem. Mąż teraz załatwia. Wczoraj ustalał montaż kamienia ale kiedy on będzie nie wiem. Musi zakończyć się do listopada bo na początku listopada przyjeżdżają montować podłogi drewniane. Może w następnym tygodniu przywiozą już ją do domu. Pan z salonu chce już to powoli organizować. Jesteśmy u niego 2 w kolejce do montażu podłóg.

 

A kiedy przeprowadzka to jest pytanie. Tak naprawdę jakbyśmy przycisnęli wszystkich to można by było pod koniec listopada. Ale patrząc realnie to wiosna. Z pilnych rzeczy zostały jeszcze meble kuchenne (jeszcze nie mam wyceny:wtf:), drzwi wewnętrzne (powinny być już gotowe), górna łazienka (montaż wanny, mebli i drobne prace wykończeniowe), tapetowanie (biblioteka, wiatrołap i jedna ściana w sypialni), montaż 3 luster i jakieś drobne prace. Nie jest tego dużo, ale w szybki postęp nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak najbardziej Elbląg choć chyba czas tą informację ukryć;)

 

Właśnie szukamy wykonawcy tej czarnej płyty kominkowej na podłogę. W sobotę jedziemy na spotkanie bo prawdopodobnie znalazła się firma która to wykona. I oby, bo dość mam już tego kominka. Musimy go zamontować do końca mies, ale mówili ze potrzebują 3-4dni. Montaz reszty może poczekać.

Dostalam wycenę kuchni (wkoncu ;)). Cena tak jak przewidywaliśmy. Mialam dziś jechać wybierac front ale Pan odwołał na jutro. To jednak tez czarno widze bo już wieczor i cisza.

 

A tak wogole to 2 raz w ciągu mies nawalil mi samochod:offtopic:

 

I jeszcze jedna sprawa:NIE KUPUJCIE W WITTCHIENIE. Po 4 mies od zakupu popękała mi skóra w ich torebce. Złożyłam reklamację. Nie odpowiedzieli w terminie (mają 14 dni) a po 2 moich ponagleniach odpisali ze to naturalne zużycie i ze jak ja niezauwazylam wady w dniu zakupu to znaczy ze jej nie było i oni nie odpowiadają. Źle trafili bo ja przepisy znam. Brak odpowiedzi w ciągu 14 dni skutkuje automatycznym uznaniem reklamacji. Jeżeli produkt nawalił w ciągu 6 mies domniewywa się ze wada była w dniu zakupu i to oni musza udowodnić mi ze tak nie było. Dla mnie firma oszukuje sprzedaje chłam o jakości gorszej niż bazarowa za niemale pieniądze, a reklamacji nie uznają i myślą, że jak zacytują artykuly z ustawy to nikt tego nie sprawdzi. Niestety sprawdziła w intrnecie i nie jestem jedyna. Także WITTCHIENA NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...