Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zlew pod oknem.. TAK czy NIE ?  

221 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlew pod oknem.. TAK czy NIE ?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 893
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja bede miała cos takiego

 

http://satysfakcjagwarantowana.pl/images/1_zastaw_omega2_azuryt_d.jpg

Właśnie żałuję, że tak nie mam. Zrezygnowałam z tej połówki komory, bo z nią było dużo drożej, a teraz trudno przyzwyczaić mi się do tej jednej. Poprzednio miałam 2 i ociekacz, teraz 1 i ociekacz i jakby mi czegoś brakowało. Do zmywarki pakuję od razu i już się wszyscy wyuczyli, że tak trzeba robić, nawet maluch sam wrzuca talerzyk, jak skończy jeść.

A ta bateria - bardzo fajna. Mam taką i jestem naprawdę zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w mieszkaniu mam dwokomorowy z ociekaczem i pomimo tego ze w domu bede miala zmywarke (ktorej teraz nie mam ) nadal planuje miec tako samo. Jak dla mnie jest to bardzo wygodne. Choc z wygladu podobaja mi sie te mniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna komora z ociekaczem wystarczy, ja nie mam zmywarki a taki właśnie zlew i nie narzekam,jeśli mam coś większego ale naprawdę większego to i tak nie umyję w zlewie nawet gdy będzie miał trzy komory wtedy jest wanna a takie rzeczy myję rzadko więc po co zajmować miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O brud na szybach się nie boję. Bardziej trzeba myśleć o tym, żeby kran nie był za wysoki i okno dało się otwierać.

No to tym sie nie martw, bo sa specjalne baterie "lamane", ktore w trakcie otwierania okna mozna zlozyc, albo wyciagnac i polozyc na blacie ich wylewke, a nawet caly korpus. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franke ma takie baterie

 

http://www.franke.pl/franke-11641-roti-672-chrom-tytan.html

 

Ja mam włoską za 300 zł, ale niestety nie mam zdjęcia (może później zrobię). Nie rozkłada się cała, tylko wylewkę można obniżać, tak, że chowa się cała w zlewie, a uchwyt do regulacji wody jest odkręcany. Całość jednak wystaje ponad blat około 7 cm. Mnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria z wyciąganą wlewką i nie niska.Lepiej druga komora zamiast ociekacza .Nawet przy zmywarce komora zlewozmywaka w miarę głęboka i szeroka.To z mojego doświadczenia.

Teraz gdy np. myję półki z lodówki (w zmywarce jakoś mi się nie udało) klnę ponieważ wanne mam na piętrze,a na dole prysznic i wogóle uważam,że to bez sensu tak biegać np.do wanny ,chociaż nie myję lodówki codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...