Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łosica :wiggle:

Zaglądaj, zaglądaj. Tym bardziej, że mi ciągle w głowie siedzi marzenie, żeby Prostego z bala postawić... (garażowarszatat musi być murowany, ale oblicówką go można pierdyknąć na zewnątrz i będzie git) Tak więc mogę mieć dużo pytań temacie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sroczko :bye:

Tak, dzwoniłam dzisiaj. Ważna Pani Dyrektor powiedziała, że dadzą mi Pozwolenie na Budowę. Ale jak sobie wydzierżawię 5ha ziemi i jednak na 10 lat i to notarialnie. Jeszcze nie wiem jak by to można było zrobić, brzmi dosyć poważnie, ale zawsze to wiadomo jakie jest wyjście jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosica :wiggle:

Zaglądaj, zaglądaj. Tym bardziej, że mi ciągle w głowie siedzi marzenie, żeby Prostego z bala postawić... (garażowarszatat musi być murowany, ale oblicówką go można pierdyknąć na zewnątrz i będzie git) Tak więc mogę mieć dużo pytań temacie :p

 

Nie ma sprawy, nawet na wizę lokalną możesz przyjechać... daleko nie masz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonko, odpisuję dopiero dzisiaj, bo najpierw chciałam przeczytać Twój dziennik i to zrobiłam. Cóż ja Ci mogę powiedzieć Kochana - bardzo serdecznie Ci współczuję, bo jak wiesz, ja dobrze wiem przez co przechodzisz. I wiem jak bardzo to boli. Słowa tu na niewiele się zdadzą, ale cieszę się, że do mnie trafiłaś, jako, że ja jestem nie słowem, ale czynem, który udowadnia, że nie tylko nie koniec świata, ale wręcz przygrywka do czegoś wspaniałego.

Jeżeli chciałabyś o coś zapytać, poradzić czy wygadać się po prostu, to pisz gdzie Ci wygodniej. Tu, na priva, albo na [email protected]

Przytulam Cię mocno i życzę dużo dużo siły, bo to Ci jest teraz potrzebne. A ten facet.... Ch.... z nim. Nie jest wart żadnej Twojej łzy. Tylko Ty potrzebujesz chwilki czasu, żeby to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna miałam to samo z geodetami. W mojej miejscowości powiedziano mi 1800, 1600 i najtańszy 1200. Mieli dojechać ok 8 km. Podzwoniłam po geo radomskich i za wznowienie granic i mapy oraz dojazd 35km facet wziął 800 pln. Nie był to żaden desperat, bo w tym czasie był zarobiony przebudową jednej z głównych ulic w Radomiu.

Zaproszenie na wizję masz zawsze aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Cieszę się że znowu jesteś:yes: dziennik Podrzutka śledziłam chichocząc jak wariatka, w pracy oczywiście, musiałam więc swoim współbiurowcom czytać co ciekawsze fragmeny bo podejrzanie na mnie patrzyli:D Z radością będę u Ciebie stałym gościem, moja budowa praktycznie skończona, pusto jakoś i nudnawo więc będę śledzić Wasze zmagania:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwsza wtrącę do projektu swoje trzy grosze;) można zlikwidować drzwi z holu do salonu i ten kawałek ściany przy kominku a wtedy kominek znajdzie się na środku domu, o ile dobrze widzę to jest tam w ścianie słup podporowy i raczej on musi być ale taki wolnostojący nawet byłby ciekawy.... w górnej łazience wannę przerzucić pod skos tam gdzie kibelek ( gimnastyka zapewniona -wiecej skłonów) a prysznic przy drzwiach, za nim na tej samej ścianie wucecik:rolleyes:

inna opcja - umywalka przesunięta w lewo a wanna od rogu pod okno, na pewno bedzie ogrzewanie podłogowe więc miejsce na kaloryfer niepotrzebne, prysznic i wc jak wyżej:rolleyes:

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija - ja też się cieszę. Cześć Kochana :)

Amelia - bardzo miło będzie mi Cię gościć! :D Co do projektu, to mi się wcale to wejście do salonu nie podoba. Nie chciałabym łączyć salonu z korytarzem i klatką schodową, bo chciałabym intymny salon. Ale to wąskie wejście jest do d...py i też myślałam o otworzeniu tej ścianki. Ale czy taki kominek na początku ściany będzie dobrze się sprawdzał, tego jeszcze nie wiem. Muszę podpatrzeć u kogoś kto tak ma. Co do góry, to świat i ludzie, też mi się wydaje, że można spokojnie pokombinować, tym bardziej, że łazienka byłaby powiększona o garderobę (garderobę chciałabym dużą, nad garażem).

Patrzcie i krytykujcie. Ja mam otwartą głowę i chętnie poczytam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...