Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To są groźby! :)

Nie zniknęłam, nie, nie. Nawet sporo na forum czytam, ale technicznie. Się dokształcam ustawicznie na temat pomp, rekuperatorów i takich tam. A o budowie nie piszę bo nie ma co. Nic się nie dzieje przecież. Zimno jest. Jak coś się zadzieje to będę fotografić i pisać. Teraz mogę tylko ponarzekać na to, że się nic nie dzieje i na Klienta, który mnie wkurza niemożebnie :bash:

A nie wiem czy mogę narzekać na gościa, bo kto go tam wie czy tego nie czyta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nic się nie dzieje przecież. Zimno jest. Jak coś się zadzieje to będę fotografić i pisać.
No właśnie, ociepliło się od jakiegoś czasu, a ten weekend to w ogóle bardzo ładny się zapowiada. Czy już startujecie z pracami i co nowego?

Ja już rzadko na forum zaglądam, bo teraz jestem na etapie ogrodowym, czyli wątki ogrodowe, pytania i porady to i owszem. Ale co jakiś czas odwiedzam też ludzi, których poznałam podczas budowy i kibicuję tym "w trakcie"! :)

(wtedy jak rzucisz garść informacji, będę mogła kibicować skuteczniej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kciuki i dobre słowo. MSU, mój ostatni wpis (o braku możliwości budowania Dużego Domku) świadczy o tym, że jednak życie nie jest takie Proste... :(

 

Iii tam akurat skonczycie maly domek, dostaniecie pozwolenie na duzy:) A i bardziej cieszyc bedzie,bo wyczekane i wydzwonione..nic sie nie dzieje bez przyczny.

 

Fajnie zawalczyłas o kostkę, tak dla zasady i bardzo dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...