Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Ja tylko na chwilkę i nie budowlano. :wink:

 

Wesołych Świąt.

Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,

a, przy tym wszystkim

stołu bogatego.

Mokrego dyngusa, smacznego jajka.

I niech, te święta będą

jak bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
Jaguś, jak dobrze Cię czytać. A z tarasem- balkonem to dokładnie Cie rozumiem, wiem, że w ogole bez sensu, i nie będzie się z niego korzystać, i te mostki cieplne - ale bez balkonu??? o nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie, że jesteście i jeszcze troszkę mnie lubicie....:wiggle:

Gosiek - widzę, że nie tylko budowlane perypetie tu niektórych interesują...? ;) Świetnie to rozumiem. I melduję, że na TYM polu wszystko super :)

Łosica - dzięki :) Kto wie, może posadzimy kiedyś tyły na Twojej huśtawce, która jeszcze jakiś czas temu miała nieco inny kolor he, he...

Krzysztof - od jakiegoś czasu już zimy nie ma w naszej wsi. Ale szczerze mówiąc, to zupełnie jakby to było wczoraj.... I zaraz znowu jesień.... Tfu, tfu!

Amelia - w planach jest poszerzenie balkonu konstrukcją z drewna i poliwęglanu, ale to się zobaczy czy i kiedy pieniądze na to będą. Plany są cacuśne, powiadam Ci.

Dorka - mi się widzi, że będziemy korzystać. Choćby z czystej złośliwości. Ale o tym później :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...