Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie przed momentem lunął deszcz, więc polecieliśmy z Peterem posłuchać jak to słychać na górze, więc raczej będę żyć. A deszcz słychać trochę bardzo. Ale ja po pierwsze chyba lubię taki odgłos a po drugie jak przyjdzie wełna to troszkę wygłuszy. Chyba.

Jagna ja mam blachodachówkę, pełne deskowanie dachu, papę i wełnę 15+5, potem karton gipsy... nie słychać jakoś strasznie, zresztą ja lubię dźwięk deszczu bębniącego o dach więc może mniej go słyszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, u nas też kiedyś walnęło, ale to jeszcze w Pokraku. Też poszło zasilanie bramy wjazdowej i garażowej, coś tam w pompie ciepła a robotnik u sąsiadów się przewrócił. Ale z zasady rzadko mamy bezpośredni kontakt z piorunami, bo otaczają nas trzy rzeki, które raczej burz nie przepuszczają i dobrze.

Osica - u nas z dachem planujemy identycznie, więc powinno być dobrze. Baaardzo dobrze :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, u nas też kiedyś walnęło, ale to jeszcze w Pokraku. Też poszło zasilanie bramy wjazdowej i garażowej, coś tam w pompie ciepła a robotnik u sąsiadów się przewrócił. Ale z zasady rzadko mamy bezpośredni kontakt z piorunami, bo otaczają nas trzy rzeki, które raczej burz nie przepuszczają i dobrze.

Osica - u nas z dachem planujemy identycznie, więc powinno być dobrze. Baaardzo dobrze :wiggle:

Jagna, u mnie tyż jeden się wywrócił i to razem z betoniarą... ale jak żyję piorunem tego nie nazwałabym :rotfl:

 

A z dachem będzie dobrze bo jak napisałaś MOOSI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanny nie mam po oknem, to nie wiem, ale jakiś czas łóżko miałam ustawione tak by gwiazdy na niebie podziwiać... :rolleyes:

 

 

Było pięknie ale jednak komfort spania pod dachem, nie szybą okazał się większy ;) zawsze mogę odwrócić się w drugą stronę i w niebo popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek - moje jakieś mniej wysportowane widać, bo nie dolatują! Sprawdzałam parę razy, słowo! Hmmm.... łóżko też mamy wstępnie zaplanowane pod oknem. Czemu komfort spania pod dachem. Bałaś się, że Ci niebo na głowę rypnie? Czy bardziej prozaicznie światło po gałach daje?

Obejrzałam nitubagowe cudo na tarasie. To jak w pałacu, normalnie! Pięknie!

Edytowane przez Jagna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas komary żarły jak cholera...

Kupiłam preparat, chop spryskał 2 razy krzoki ( w sensie, że działkę i za płotem tyż) i jest bajka :wiggle:

Schody i poddasze lubię, bo chałupka bardziej zwarta, okien dachowych nie posiadam, coby po gałach nie świeciło, sama ocenisz i skonstatujesz czy Ci odpowiada :)

 

Nadal kciuki trzymam za Twoją budowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka, czytałam o tym preparacie killer coś tam. Ale to nie dla mnie, bo to ubija wszystko co lata. Ja nie latam, ale mam dużo miododajnych roślin i bardzo lubię moje trzmiele, motyle i coraz rzadszego gościa - pszczoły.

A latanie po schodach Cię nie wkurza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oczach - wschody słońca spać nie dawały ;) Ponadto nad oknem widzę stary świerk, jego ,,brat" tuż przed budową złamał się w czasie jakiejś burzy i czubek - tak ze 2 m - ułamał się i wbił w ziemię... gdzieś na pół metra.

 

Teraz burza, czy sama wichura wzbudza jednak we mnie emocje, szczególnie gdy mam pod oknem głowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Oj jak mnie dawno u Ciebie nie było,a tu tyle kroczków do przodu z budową poszło,ja mam blachodachówkę nawet z tej samej firmy co Ty,okna dachowe które uwielbiam,ww sypialni mam łóżko pod oknem i lubię patrzyć w niebo jak leżę,w gały świeci jak robię popołudniową drzemkę to mały ręczniczek na oczy daję,układ łazienki mam taki sam,tylko z prawe strony mam wnękę i tam mam prysznic,a i wannę mam identiko jak na tych inspiracjach,ale bardzo rzadko się w niej kąpiemy raczej wolę szybki prysznic,nie umiem się doczekać Twoich wnętrz,będzie ładnie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...