Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amelia, Osica - współczuję traumy "teściowej", Ja musiałam walczyć tylko z exem, Ex-teściowa była tak miła, że nawet próbowała nawet mieć dwie synowe jednocześnie he he, też niefajnie :)

Braza - bardzo, bardzo mi miło. To bardzo motywuje do dalszego pisania. Co do kota - sama wiesz jak jest :)

Krzysztof - kot był uprzejmy wypowiedzieć się w dzienniku, ale dużo nie powiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osica - bo tak to z traumami jest, wiem coś o tym :)

Amelia - na wylewkach. Po co mi reszta. Dużo kosztuje i nerwów i mamony. A jak wylewka będzie cieplutka i w kominku ogień będzie hulał, to mi tam wiele więcej do szczęścia nie trzeba :wiggle:

Honya - no dzień dobry bardzo :) Miło mi niezmiernie i dzięki za kciuki.

Braza - a jak nie, jak tak. Te etapy to akurat będzie robił Ktoś. Położę się sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, dla mnie się też podoba ! jak mówi mój kolega z kresów.

Tzn On nie mówi tak akurat o Twojej kuchni , bo przecież jej nie widział, tylko generalnie tak mówi jak wyraża sympatię :)

 

Fajnie, że dużo szuflad na dole. Fajnie i wygodnie jest mieć dużo szuflad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, wreszcie jakaś 'humanistyczna' kuchnia :) a nie prosektorium, gdzie jedynie brak okrwawionej siekiery nie dopełnia całości. Jagno, podoba mi się! I pomysł z wylewkami i mieszkaniu nań - tak sobie wyobrażam mojego sylwestra AD 2013 :) Będzie concretny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, dla mnie się też podoba ! jak mówi mój kolega z kresów.

Tzn On nie mówi tak akurat o Twojej kuchni , bo przecież jej nie widział, tylko generalnie tak mówi jak wyraża sympatię :)

 

Fajnie, że dużo szuflad na dole. Fajnie i wygodnie jest mieć dużo szuflad.

Zochna - bardzo Ci dziękuję. Ale przyznam się szczerze, że poczułam też niewymowne rozczarowanie i smutek, że wspomniany kolega nie mówi tak też i o mojej kuchni..... No wiem, że nie widział, ale.... miło by było.... nie? ;)

A szuflady wymyślił Pan BRW, ale też go za to lubię :wiggle:

Twój podpis.... Ubawiłam się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, wreszcie jakaś 'humanistyczna' kuchnia :) a nie prosektorium, gdzie jedynie brak okrwawionej siekiery nie dopełnia całości. Jagno, podoba mi się! I pomysł z wylewkami i mieszkaniu nań - tak sobie wyobrażam mojego sylwestra AD 2013 :) Będzie concretny.

Dorka, tak tak, kuchnia ma być pachnąca ciastem. Ponieważ rzadko piekę, to może coś w spray'u zapodam hłe,hłe.... ;)

Czytam i czytam co za mieszkanie i jakich niań masz na myśli.... I nagle dotarło do mnie jak piękny jest nasz język i jak niewiele osób potrafi się nim dobrze posługiwać... Nań. Śliczne. Concretny - też dobre :) A jeszcze mam zamiar uprzytulnić kuchnię stawiając na półeczkach różne takie moździerze, dzbanuszki, malowane słoje (już nawet czekają, zakupione) i takie tam duperele. Siekiery nie planuję, nawet zakrwawionej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smuć się Jagna, dla Niego na pewno Twoja kuchnia się podoba - nawet jak o tym nie mówi - już ja Go znam ;)

 

Pan z BRW bardzo rozsądny , widocznie też ma szuflady i wie jaka to frajda :) Fru, otwierasz i wszystko jak na dłoni.

No i stół w kuchni - fajnie jest ,jak jest.

Tak domowo i ciepło. Już widzę, jak wszystkie imprezy się nasiadówką w kuchni kończą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Jak miło zajrzeć i zobaczyć, że dom już gotowy! No, może prawie gotowy, ale co to za różnica - tylko czasowa ;)

Nie wiem, jak to się stało, że ja o swoich różach kompletnie zapomniałam w tym sezonie. A one i tak kwitną do nadal, tylko trochę w plamki mają liście. Najbardziej wytrwała jest da Vinci chyba i zajeróżowa...

pozdrawiam i trzymam kciuki za bezproblemowy finisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...