Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na Pisklaka to i ja czekam. A z tym pogrubieniem i wytłuszczeniem mnie to może i dobrze Zochna, że nie dałaś rady. Monitor mógłby tego nie przeżyć. Nie mówiąc o moim samopoczuciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, co tu dużo gadać , masz piękną rurę :)

I z takimi panami robotnymi - to teraz już pójdzieeee...

Może zasłonkę rzuć na okienko - bo faktycznie sytuacja może stać się krępująca , będą Ci czytać przez ramię, albo coś :rolleyes:

Jakby na to nie zabrzmiało, to rura Petera. Ja tylko podziwiam :cool:

Wyobraź sobie Droga Moja, że panowie mnie uprzedzili i zrobili sobie z folii drzwi do kuchni, w której już chyba śpią, bo grzecznie zgasili światełko i cichutko się położyli do swoich styropianowych łóżeczek :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagno, można by rzec, że rura Petera jest Twoją rurą - na jedno wychodzi ;).

Trzeba tylko uważać, żeby Panowie na łóżeczkach nie przemienili się w styropianowych kombatantów ,

bo się Wam na dłużej zagnieżdżą :)

 

Idę przesadzać piwonie, bo jakaś robotna zrobiłam się ostatnio :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem zbiorowo, bo tematy wyraźnie się powtarzają: Co do zalegania/zalęgania panów:

Najwyraźniej bardzo gościnna jestem, ciastka, które im kupiłam były ohydne, obawiali się, że będę ich podglądać po nocach i dzisiaj o 18:00 wyjechali :o

Na szczęście robotę skończyli. I nawet sprawdzili czy ciepłe rurki robią się ciepłe. He he, na nic Wasze czarnowidztwo, paskudne jędze :p

Rura, która takie emocje wywołała, bez wątpienia zostanie najważniejszą rurą w naszym domu. I szczera prawda Zochna: jego rura jest moją rurą :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...