Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tych ,,20 letnich" ściereczek już nie robią, to był jakiś skandynawski wynalazek i początkowo kosztował naprawdę sporo - coś koło 5 dych. Ale pokazy na targach zdrowej żywności jakoś mnie przekonały - pan smarował lustro kremem nivea, potem ścierał ,,grubą" białą ściereczką pierwszą warstwę tłuszczu, a zieloną zaraz do kryształowej czystości, kilkoma machnięciami doprowadzał. Taką zieloną mam do dziś.

 

a nie były to ściereczki Raypath?

 

http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_raypath-do-2246243.jpg

 

wieki temu moja szefowa gdy nie była jeszcze moją szefową pokazywała mi ten swój nabytek:yes: ma go do dziś i nie może się nachwalić. Przyznaję się, w ubiegłym roku zaszalałam i kupiłam od razu cały komplet, a co:D można oczywiście kupować pojedyncze sztuki ale na raty da się przeżyć:cool: jestem mega zadowolona! niedowiarkom zrobiłam pokaz w pracy gdzie całe biuro mamy zagracone tak że nie da się dojść do okna i przez to okna myje się raz na 2 lata - sama woda, biała ściereczka, potem do sucha niebieska, na koniec lekkie przetarcie różową która nabłyszcza i działa antystatycznie i szyby lśniły jak nigdy dotąd:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się, choć cichaczem już kiedyś tu byłam :oops:

 

Przyszłam za Dorką, bo tak reklamuje ta parownicę jak Zygmunt Chajzer proszki do prania;), a podobno tu jest więcej włascicielek;) Przejrzałam ostatnie posty i już wiem, ze do okien jak najbardziej się nadaje. Rozumiem, że na koniec na sucho trzeba przetrzeć i świeci sie jak wiadomo co?;)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam się zawzięłam dzisiaj i wszystkie okna na parterze umyłam. Parownicą. Nie wiem jednak agalind czy się błyszczą jakniewiemco bo pada deszcz i zawiewuje na świeżo umyte szyby :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po tych innych (znaczy nie tych co ja używam) trzeba jeszcze wycierać jakąś drugą i potem jeszcze jakąś nabłyszczać :eek::jawdrop::eek:

 

Ja okna zostawiam mokre. Same wysychają i są pikne co cud. Jedna ściereczka i jedna ciepła woda, bez wycierania do sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja okna zostawiam mokre. Same wysychają i są pikne co cud. Jedna ściereczka i jedna ciepła woda, bez wycierania do sucha.

O, pestko - ja chcę taką ściereczkę, tylko skąd ją wziąć, no skąd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się podłączam do tego pytania o takie ściereczkie, co to sama woda i ona. Ja dzisiaj umyłam okno u syna w pokoju za pomocą Jana Niezbędnego. Nie wiem co mi wyszło bo się zrobiło ciemno, jutro rano ocenię.

Zochna, trzeba było tę cegłę w takim stroju układać i prezentować,

images?q=tbn:ANd9GcTF595aOYVH1TrQxAeRF-yaoMA-mLIqsq1cxqMS3Zfk-eO31ROO

 

wtedy każdy by wiedział, że to nie Toskania.... :rolleyes:

Edytowane przez Jagna
obraziłam cegłę postarzaną nazywając ją kostką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby kochane, toż dlatego te fotki powklejałam, żeby było wiadomo czego szukać. Ostatnio w LM widziałam Hippo. O tę niemiecką może można zapytać pod telefonem, który widać na opakowaniu, ale... to było dawno.

 

Być może to to samo http://sklep.puregreen.pl/eko-scierka-z-mikrowlokien-do-czyszczenia-szyb.html

 

Nie znam jej, ale opis sugeruje, że działa jak moje http://www.tupperware.pl/produkty/sciereczka-do-szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raypath mam jedną – zmywaczek. Taki mały puchaty kwadracik super sobie radzi bez płynu do zmywania. Niech sobie będzie wysadzany brylantami 14 karatowymi i na dodatek z platyny, bo kupiłam 5 lat temu i nadal działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...