Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

No ja nie wiem, Ośka. Kanapony zeżarły już tyle bluz i kurtek mojego Młodszego Syna, że taki psiunio też może dać się wchłonąć...

To musiał by być gigantyczny kanapon :lol2:

 

Gosiek
, czy poprawiło Ci się owłosienie na ciele po tym szamponie?

Naplułam w monitor...:rotfl:

 

Ilonka, kocica jest ogólnie trochę....dziwna. ona po prostu ma coś nie teges z brwiami :D

Dawaj fotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ona po prostu ma coś nie teges z brwiami :D

 

o, to zupełnie jak ja.

Tak mi kosmetyczka ostatnio powiedziała.

Mam nadzieję, że nie miała na myśli Shreka :rolleyes:

 

Moose - ale masz pięknego psinia :)

 

Nie znam bliżej kanaponów , ale wierzę w ród Pożyczalskich z powieści Mary Norton.

W każdym życzliwym domu mogą zamieszkać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu okulary, szczota kominkowa, kilka par garderoby, rękawiczki ogrodowe w sporym wyborze, nożyczki, duperele łazienkowe, kupon materiału na kieckę i inne podobne zaginęły całkiem, a młot udarowy wrócił. Po prostu Pożyczalscy skorzystali i oddali młot. Resztę wykorzystują nadal :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kanapony pożyczalskie nie mają w zwyczaju niczego oddawać. Już sobie dwie ładowarki do aparatu pożyczyły. Muszę teraz trzecią kupić, Chyba jej jakiś łańcuszek zainstaluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka, mogłabym Twojego faceta mieć na tapecie w kompie, ale Peter mógłby być zazdrosny.

A dzisiaj w pracy jakiś podobny temat o kanaponach i innych się wywiązał i koleżanka opowiadała o swojej koleżance, która od kilku lat poszukuje pokrywki od swojego największego gara. To prawie tak trudne do ogarnięcia jak zaginięcie młotu udarowego Pestki :o Muszą Pożyczalscy dużo gotować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukamy drugi tydzień okularów J. Gubi bez przerwy i ląduje ze starą parą na nosie. Chyba przyjmę Pożyczalskich na stołowników i porozstawiam miseczki ze śmietanką po domu. Może odpuszczą :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam coś rzec... ale facebookowy wpis rozwalił mnie na łopatki :lol2:

 

 

Swoją drogą to masz przygody... i szczęście, że nie padało

 

 

 

 

http://images55.fotosik.pl/153/43fcc2853e1f163dmed.jpg

 

 

 

a ten strażnik gdzie był jak ten ślepok jeździł w te i we wte - jakby tak na płocie siedział i ślepia żażące miał to nawet ślepy by go zauważył ;)

 

 

 

 

natomiast wywalenia towaru luzem pod płot nie skomentuję :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...