Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w ogóle nie miałam pojęcia o hybrydowym :rolleyes:

 

i ja też nie:( ale poznałam go w okolicznościach które skutecznie mnie do niego zniechęciły... otóż moja najbliższa psiapsióła tak ze 4 tygodnie temu gdy jeszcze był mróz i ściął kałuże, późnym wieczorem przejechała się na jednej tak że wylądowała z ręką pod tyłeczkiem:o złamała z odpryskiem paliczek środkowego palca... 2 dni wcześniej zafundowała sobie hybrydę! w szpitalu natychmiast skierowano ją na operację przydrutowania tego kawałeczka a dostać się do niego musieli pod paznokciem :ozebrała solidne opierdaty za manikiury i wyjąc z bólu szlifowała tę hybrydę aż do różowego... kazali jej wszystko usunąć ze wszystkich palców ale czasu nie było, środek nocy więc zgodzili się na ten jeden...

stara prawda mówi, nie znasz dnia ani godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia. Ja przed Świętami nigdy nie umiem wygospodarować wystarczająco dużo czasu na tę przyjemną powinność. Dlatego chętnie bym zapożyczyła pomysł od Rasi.... debre? :D

Jak widać budujące kobiety nie tracą nic na swojej kobiecości i temat lakieru hybrydowego spotkał się ze sporym odzewem. I super, bo wydaje mi się, że warto. Mój lakier przetrwał przedświąteczne porządki, szorowanie łazienki, skrobanie bez rękawiczek garów druciakiem (to mi zawsze rujnowało zwykły lakier), gotowanie, robienie bezwypiekowych ciast, zakupy itd. Nie tylko żaden paznokieć nie ucierpiał. Lakier pozostał gładki i błyszczący. No odjazd, powiadam Wam. I jeżeli Wam się wydaje, że manicure hybrydowy to to samo co tipsy czy cuś, to nie. To zwykły lakier i dużo na szczęście jest moich ulubionych odcieni, czyli pół-transparentnych, niemal bezbarwnych. I żeby Wam udowodnić posunęłam się do tego, że cykłam sweet focię swoich pazurów, żeby pokazać jak normalnie wyglądają:

z1.jpg

 

he he, żarcik taki.... ŻART!

 

Te są moje i tak zrobiłam, żeby niedowiarki widziały, że nawet pod światło widać prześwitującą, naturalną płytkę paznokcia:

016.jpg

 

Amelia, może Twoja koleżanka miała paznokcie żelowe? Hybrydowy lakier bez problemu odchodzi po normalnym acetonie, tylko trzeba 10 minut potrzymać wacik. Poza tym wolałabym, żeby mi złamali jeszcze dwa palce niż robili cokolwiek pod paznokciem.... Brrrr! http://www.pic4ever.com/images/cry2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję tej hybrydy :yes:

I myślę, że nie będziesz żałować. Ja właśnie skończyłam kolejną partię układania cegieł, a więc rozrobiłam klej, kleiłam, potem szorowałam wiadro i packę po kleju, oczywiście w rękawiczkach, ale jednak robota "urazowa". A moje pazury lśnią nietknięte http://www.pic4ever.com/images/connie_1.gif

Ja nie spróbuję, ale mam nadzieję, że to nie zmieni Waszego sympatycznego stosunku do mnie ...:D
'

Możesz być spokojna. Jesteś nasza http://www.pic4ever.com/images/jealous.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam pytać, jak radzą sobie te hybrydowe paznokcie w kontakcie z cegłami, zaprawami i innymi chemikaliami, a tu proszę :) Na razie mam mocne postanowienie, że sobie taką hybrydę "szczelę" na Nowy Rok. Idę poszperać w necie w poszukiwaniu gabinetu, gdzie taką dobrze wykonają. Pozdrowienia poświąteczne i przednoworoczne dla wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Jagna że pracowicie kończysz rok:yes: a ja wzięłam się za roboty ogrodowe - wywiozłam kilka taczek ziemi z kretowisk i zlikwidowałam kawał trawnika przekopując korzeniami do góry i wysypując grubą warstwą kory, do czego nie mogłam się przybrać przez całe lato:D

dzisiaj chyba odpalę kosiarkę:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...