Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

Ja też tak mam, że stanęłam w miejscu. Wiekowo :) W innych - tak jak braza - siem rozwijam, a nawet przybywa mi tu i ówdzie (taka niepotrzebna wartość dodana) :)

 

Pomyślności dla Wszystkich w Nowym 2014 Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, Tobie Jagno i wszystkim tu podczytywującym!

 

Hybrydowe, powiadacie? Toż to genialny wynalazek! Parownicę dzięki temu wątkowi posiadłam, to i może pazurki sobie machnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnij sobie dorko. Ja se machłam i fajnie jest. Piorę, sprzątam, skrobię i błyszczą się i nie łamią się i wyglądają :)

 

A Gospodyni gdzieś przepadła ...

Edytowane przez anSi
szukałam Gospodyni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z tego że jeszcze tu jesteśmy bo nie wszystkim naszym rówieśnikom to było dane......

 

 

No tak...

Ech, ja tak bardziej z przymrużeniem oka, a Wy serio i egzystencjalnie .

 

Dzięki :) Przypomniałam sobie, że życie jest piękne i mam tysiąc powodów żeby się cieszyć :)

Zwłaszcza w łikendy ;)

 

Pestko, daj spokój :) Z linka w stopce wynika, że masz już większą córkę - tak że możesz być nawet po 30tce :)

A w ogóle jakie to ma znaczenie ?

Jest taki fajny tekst Brassens'a , w tłumaczeniu Gugały albo Łobodzińskiego, ale dużo w nim soczystych wyrazów i nie mogę zacytować :D

 

Jagna - czy Ty nie przesadzasz z tą nieobecnością ? :)

Edytowane przez Zochna
błond ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w tesco kupowałem burbonka i kasa automatyczna kazaała mi pokazać dowód osobisty !!!

Ta cholera sprawdzić chciała czy mam 18 lat skończone !!!

Dowodu jej nie dałem. Po co im moje dane, ale Pani obsługująca kasy automatyczne musiała ręcznie potwierdzić mój wiek.

Ergo !

Okazuje się, że nie do końca miałem racje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...