Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ścielę się Wam do stóp za dzisiejszy wieczór – spłakałam się właśnie ze śmiechu.

Jesteście SUPER :hug:

 

Moos, dziś nie przetrzepię Twojego wątku w poszukiwaniu rzeczonych psio-łosiów, ale jutro od rana będę grasować :yes:

 

Wyłączam Caro i lecę przed tv, bo mój J. właśnie włącza nasze domowe kino i na początek będzie LAST VEGAS w takiej obsadzie, że ho, ho, ho... Zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa..., Jagna, zapomniałam dodać, że ciąża zdecydowanie uszlachetniła Ci rysy. Na podstawie awatara wnioskuję, ofkors.

Wiem, wszyscy mi to mówili... :D

Pestka, Ośka się zlitowała i opisała sytuację (i nawet fotki są) w komentarzach, znajdziesz na pewno a warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przywieziesz...? Jak tak to się zgadzam...:yes:

 

Dziewczyny nie przesadzajcie...bo siem bedem czerwienić do końca życia a wygląd matrioszki jakoś chyba mię nie pasi ;)

Kto wie? Kto wie? :D

A czerwienić się możesz. Najpierw będziesz czerwona a potem dumna i blada. I tak na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caro i Adel uwielbiam, dla odmiany po Linkach, Images Dragons czy Queenach słucham tych pań długo i namiętnie!!!! Dżinsy kocham miłością absolutną, na razie nie mam problemu z tym, jak w nich wyglądam, ale gdyby się zaczęły to i tak będe to miała gdzieś - dżinsy rulez!!!!

A właśnie, próbuję znaleźć w sieci sztruksy rurki na mój "męski" tyłek (zimą w sztruksach jest mi cieplej, tak sobie wmawiam) i za cholerę nie moge trafić, wszystko co znajduję to albo "dzwony" albo szerokie na całej długości. Na Allegro jest trochę, kolory jednak porażające!! Może któraś z Was podpowie mi jakąś stronkę ....??? Prooooszęęęęę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciekawe linki i info. Ja kupiłam sobie dwie pary dżinsów w bonprix i szczerze mówiąc jak na mój pierwszy taki zakup przez internet (w sensie, że spodnie, do tej pory kupowałam tam tylko "góry"), jestem baaardzo mile zaskoczona. Jakościowo i rozmiarowo bez zarzutu, nie wiem czy maja sztruksy, ale ogólnie sklep polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...