Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

Dobra, dobra:rotfl: Nie zabij się tylko.

 

Zrób jak ja z moim pierwszym w życiu (i ostatnim) prawdziwym, szytym na miarę przez kuśnierza na Nowym Świecie (!!!) futerkiem.

Dostałam błamy łap karakułowych od teściowej (?!). Poszłam z tym do high class kuśnierza (narzeczony przyjaciółki). Obejrzał i mówi – Uszyję, bo ci się oczy świecą, ale załóż kilka razy dla przyjemności i sprzedaj za tyle za ile powiem. – Pytam o co chodzi. Dowiedziałam się, że były zleżałe. Wiadomo od teściowej. Kupiła wieki wcześniej w Grecji i trzymała na dnie szafy. Kuśnierz na szczęście nie doliczył mi za olbrzymią pracę, którą włożył w podszywanie futra spec siateczką. A ja grzecznie założyłam płaszcz a' la nietoperz aż 3 razy i sprzedałam.

Załóż kilka razy te buciska i oddaj młodej :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zochna, nie wiem, ale wygląda na to, że się nie zdejmuje. W tym tygodniu powinny dotrzeć, to wszystko opowiem, jak na spowiedzi :) Wygląda na to, że albo zaszalałam, albo wiosna mi do głowy uderzyła.:lol2: Nic to - najważniejsze , że siostrzenica chętna i ten sam rozmiar nosi - nie zmarnujom się w razie czego, gdybym naprawdę zęby powybijać miała albo zbyt dziwacznie wyglądała. Ostatecznie w Zalando to można bezpłatnie odesłać, jakby tragiczne bardzo były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi , one fajne są - takie martensowe. Tylko z tą podkładką - to mi się z Jerzym Połomskim kojarzą.. Wiesz, cała saalaaa śpiewa z nami ...

W razie czego myślę, że można to coś spod obcasa jakoś oderwać:rolleyes: No albo za gejszę japońską występować - jak Łosia zauważyła :)

 

Mam samolot jutro o 5.20 :o. Idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, dokąd odleciałaś? Aaa, no tak, ty już śpisz :) Lecę szperać w necie w poszukiwaniu fotek Połomskiego. Do gejszy to gabaryty trochę nie te, chyba, że to będzie taka słowiańska gejsza :)

Dzisiaj obleciałam okoliczne Rossmanny i nie ma tego Jagnowego balsamu, tylko takie w białych buteleczkach są :( Kto wie, gdzie w 3 City to cudo kupić?

No i w ogóle to byłam dzisiaj w kinie na Kamieniach na szaniec. Duże emocje,muszę pomyśleć i przemyśleć, ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrcze , pięć razy oglądałam ten biały, opis zgadzał mi się, ale zafiksowałam się na fioletowo- różową buteleczkę i d..a. Nic to, jutro może zrobię kolejne podejście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie śpię :)

Lecę do Monachium. Ale wracam dzisiaj :)

 

Leć Zochno wysoko, a Ty Jagno wyłaź w końcu z nory. Wiosna już tuż tuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie z taką wiosną! Dwa tygodnie Peter chrychał i jedyne co miał siłę zrobić to zamontować światło na stryszku, bo tam jeszcze wełna się kładzie :rolleyes:

Teraz mnie dopadło i walczę. Bynajmniej nie na Majdanie, ale z organizmem własnym. Gardło, nos i takie tam.... Eeech. Więc nie mam siły a tyle roboty jest. W chwili przerwy między jednym umieraniem a drugim, położyliśmy Grecką Chałwę w kuchni. Na ściany. To kolor taki. Ładny nawet. A, no i za kuchnię zapłaciłam już do końca, tyle, że bez montażu, bo firmę zamknęli. Ale to już skrobnę w dzienniku, jeżeli nie opuszczę tego padołu.

Buty dziwne, buty ciężkie - kocham. Na pewno ktoś się będzie z nich cieszył i o to chodzi.

Balsam ma na obrazku brzuch ciążowy z narysowanym słoneczkiem i ma być napisane cośtam, cośtam Bad - że to do kąpieli.

Zochna, ale nam się porobiło "A. lecę do Monachium i zaraz wracam" - fajnie. Ja lubię latać, chyba nigdy mi się nie znudzi.

A-psik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...