Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

Ano podlewam. Akurat dzisiaj nie, bo popadało wreszcie trochę, ale ta susza to jakiś koszmar w ogrodach i na polach :eek:

Budowlanie się jakoś wiele nie zmieniło, góra się dalej robi. A właściwie się nie robi, jakby się sama miała robić to chyba byłoby szybciej :cool:

Prąd załatwiliśmy już niebudowlany, wzięliśmy G12w czyli weekendową, właśnie dostałam pierwszy rachunek. D...py nie urywa, ale to pewnie przez to podlewanie co drugi dzień całej działki. A, i dom oddałam, mam to z głowy, ufff.... Odbyło się to wszystko zaskakująco sprawnie, ale ten nasz rejon, to o dziwo, naprawdę jakiś przyjazny petentom jest.

A wybiera się ktoś na Spotkanie Muratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagno - po pierwsze miło Cię znowu czytać. Do Warszawy może przybędę, jeśli wyzdrowieję i jeśli zajęć w sobotę mi nie ułożą. Natenczas walczę już choróbskiem - najpierw angina, teraz oskrzela. Chyba mam alergię na szkołę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
U nas się pochrzaniło. Peter został zaproszony na urodziny znajomego, z którym się nie widział od lat i miało być muzycznie, wspomnieniowo i super ogólnie. Więc nie wysyłałam zgłoszenia do Muratora. A teraz Peter się rozchorował i do soboty raczej się nie wykuruje. Więc nie pojedziemy ani na spotkanie ani na urodziny :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna.. jedź za mnie.. ja wysłałam zgłoszenie, ale nie pojadę...

 

Dopiero teraz doczytałam - szkoda dziewczyny, że nie było Was. Gdy ja się po ponad dekadzie na forum w końcu zdecydowałam na ten pierwszy raz - Wielu ważnych dla mnie osób nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2009/08/christmas032.gif

Kochani niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,

Przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia,

Będzie wyjątkowym pięknem.

A Nowy Rok 2016 obdaruje Was,

Pomyślnością i szczęściem.

Życzę Wam Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A światłość już niedaleko:

w Grudniu się narodzi Dziecko,

co jednym wzniesieniem dłoni

świat ku światłości nakłoni.

Spójrzcie, jak pierzchają cienie!

Płynie Boże Narodzenie!"

K.I. Gałczyński

 

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 6 months później...
Jagno, halo, no tak się nie godzi. Bez słowa pożegnania, wyjaśnienia tak zniknąć sobie....Nie zgadzam się i już. I bardzo proszę, bez ociągania meldować, co następuje.... No.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...