Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkład kominkowy do 5 tys. zł.


Sidi

Recommended Posts

Witam.

 

Jaki polecilibyście wkład do kominka rekreacyjnego (palenie 1-2x w tygodniu) w cenie do 5000PLN (+/- 500PLN)? Obudowa będzie nowoczesna. Wkład musi posiadać system czystej szyby, dolot powietrza z zewnątrz (najlepiej regulowany), i/lub regulowany szyber o fasadzie szerokości około 65-80cm. Aha i żeby mozna było dokupić do niego wysokie nóżki tak aby fasada zaczynała się na wysokości około 50cm.

Czy taki wkład firmy Kobok spełni moje oczekiwania (http://www.ikominki.eu/Kominki/Kobok-kominki?product_id=319)

Czy ta firma jest godna polecenia?

A może Sparke? Choć dziwi mnie, że obie firmy mają bardzo podobne wkłady. Ewentualnie coś z firmy Kratki ale oni chyba nie mają systemu czystej szyby.

Poradźcie coś dobrego i niedrogiego (wiem, wiem to się z reguły wyklucza :) ).

Jestem kompletnym lajkonikiem w tym temacie.

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jaki polecilibyście wkład do kominka rekreacyjnego (palenie 1-2x w tygodniu) w cenie do 5000PLN (+/- 500PLN)? Obudowa będzie nowoczesna. Wkład musi posiadać system czystej szyby, dolot powietrza z zewnątrz (najlepiej regulowany), i/lub regulowany szyber o fasadzie szerokości około 65-80cm. Aha i żeby mozna było dokupić do niego wysokie nóżki tak aby fasada zaczynała się na wysokości około 50cm.

Czy taki wkład firmy Kobok spełni moje oczekiwania (http://www.ikominki.eu/Kominki/Kobok-kominki?product_id=319)

Czy ta firma jest godna polecenia?

A może Sparke? Choć dziwi mnie, że obie firmy mają bardzo podobne wkłady. Ewentualnie coś z firmy Kratki ale oni chyba nie mają systemu czystej szyby.

Poradźcie coś dobrego i niedrogiego (wiem, wiem to się z reguły wyklucza :) ).

Jestem kompletnym lajkonikiem w tym temacie.

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

 

Hajduk , Pama - sprawdzone , polskie , kawał solidnego szamotu

opakowanego w "puszkę" z solidnej blachy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład kominkowy Romotop KV 662. Stalowy wkład o wysokiej sprawności 79%, z modułem doprowadzenia powietrza z zewnątrz i komorą paleniska z wyłożeniem szamotowym. Dzięki eleganckiej szybie z czarnym rastrem wkład znakomicie nadaje się do obudów o nowoczesnym wzornictwie. Podwójny płaszcz korpusu umożliwia wyprowadzenie instalacji dystrybucji ciepłego powietrza bezpośrednio z wkładu. Wymiary fasady dostosowane są do zabudowy kaflami.

 

Cena 799 euro + VAT. Na życzenie stojak regulowany w cenie 70 euro + VAT. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej ramy, tzw. blendy (rama 3-stronna: 33 euro + VAT, rama 4-stronna: 40 euro + VAT).

662.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te same to dlaczego są to dwie różne firmy?

Wkłady firmy Pama wyglądaja całkiem fajnie. Hajduk bardzo podobny. Minusem jest ich głębokość - prawie 10cm większa niż np. Kobok. Ciężki orzech do zgryzienia. Jeszcze jakieś propozycje? A firma Kratki? Albo Seguin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak posiada . Ma doprowadzenie powietrza do spalania 100% z poza budynku , podawane do paleniska z góry jako kurtyna powietrzna . Palenisko wykładane szamotem z deflektorem szamotowym . Ocynkowany płaszcz konwekcyjny do wykonania dystrybucji gorącego powietrza tzw DGP grawitacyjnej lub wentylatorowej . Sterowanie spalania jednym suwakiem pod drzwiczkami . Wylot spalin fi 180 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kilku detali to marketing dla naiwnych . Sama

obecność SUPER MARKI w Supermarkecie to obciach . Czyżby tak

nie było ?

 

Zmiana loginu z Piotr na Eniu to dopiero obciach ..Wymyślony fikcyjny zdun... który pracuje u Piotra ..:lol2: Wiele osób dzwoniło do firmy Piotra prosząc o kontakt z Eniem :D Jakoś nikomu nie udało się z nim porozmawiać :( A tak na marginesie wkłady Romotop nie są sprzedawane w marketach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana loginu z Piotr na Eniu to dopiero obciach ..Wymyślony fikcyjny zdun... który pracuje u Piotra ..:lol2: Wiele osób dzwoniło do firmy Piotra prosząc o kontakt z Eniem :D Jakoś nikomu nie udało się z nim porozmawiać :( A tak na marginesie wkłady Romotop nie są sprzedawane w marketach .

 

faktycznie , zapomniałem ,że Castorama to warzywniak... Taki porządny,

a kłamstwo za kłamstwem ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym kłamstwem na tym forum jest fikcyjna postać ENIU .:D i Ty dobrze o tym wiesz .. :D

 

Fikcyjność enia nie odbiega od standardów forum . Eniu to Twój

Anioł Stróż :D. Jak boli Cię ,że wytykam Ci kłamstwa , to może

przestań to robić ? Nie wypisuj bredni , traktuj to forum

trochę bardziej uczciwie. To nie jest gazeta z ogłoszeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikcyjność enia nie odbiega od standardów forum . Nie wypisuj bredni , traktuj to forum

trochę bardziej uczciwie. .

 

Tu znów się pomyliłeś i napisałeś prawdę :D Eniu i wiele wpisów na forum pasują do siebie w 100% . Jeśli twórca fikcyjnego Enia prosi o traktowanie tego forum trochę bardziej uczciwie to może powinien się zastanowić nad dalszą obecnością "ENIA" ?? Może czas już skończyć z TOTALNYM KŁAMSTWEM jakim bez wątpienia jest fikcyjna postać "zduna Enia" :mad:który to udziela porad jako niby niezależny od nikogo doradca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znów się pomyliłeś i napisałeś prawdę :D Eniu i wiele wpisów na forum pasują do siebie w 100% . Jeśli twórca fikcyjnego Enia prosi o traktowanie tego forum trochę bardziej uczciwie to może powinien się zastanowić nad dalszą obecnością "ENIA" ?? Może czas już skończyć z TOTALNYM KŁAMSTWEM jakim bez wątpienia jest fikcyjna postać "zduna Enia" :mad:który to udziela porad jako niby niezależny od nikogo doradca ??

 

Musisz poprosić Admina . Może uwzględni Twój wniosek By skończyć

z TOTALNYM KŁAMSTWEM tego forum i wszyscy piszący pod pseudonimem

skończą z tą praktyką. Próbujesz pod pozorem świętego oburzenia

odwrócić uwagę od swoich prymitywnych praktyk. Nagabywania

klienta za wszelka cenę , używając do tego wszelkich możliwych

praktyk , z kłamstwami włącznie.

 

A ENIU pomagał ,pomaga , i będzie pomagał ...choćbyś się miał opluć

ze złości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia pisania pod pseudonimem . "Eniu " wymyślanie fikcyjnych postaci w celu reklamowania swojej firmy to przejaw dziwnej formy "uczciwości" :mad: ENIU nie pomagał bo Enia nie ma :D Wielokrotnie dokonywane chamskie wpisy skrywane za loginem fikcyjnego Enia , pisanie oszczerstw i drwin pod adresem innych użytkowników forum to Twoja zwykła praktyka w walce z konkurencją .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...