Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - kolory, farby, style, realizacja


Gość eres@

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za dobre słowo :).

Narzuta to oczywiście ikea dwustronna.

a są też białe, bo na tych malutkich obrazkach nie mogę wypatrzeć nawet tej śliwkowej? bardzo ładna sypialnia :D a malmy nie skrzypią? bo ja tylko na kilka miesięcy kupiłam łóżko Aneboda i to jest koszmar nawet podczas przewracania się na drugi bok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja poproszę Was o radę - zastanawiam się nad

http://img194.imageshack.us/img194/6909/syp3f.jpg

 

Bardzo ładnie :D ale scinaki bym pomalowała na błękit....ale zabralabym kawałek tapety ,zeby dobrać odcień.....zostaw ten turkus- jest orzeźwiający :wink:

dziękuje bardzo :D z Twoich ust to zaszczyt :D

ale ten błękit jakoś mi nie pasuje do ostatecznej wizji glamour, do której dojdą jeszcze fragmenty regału Lounge jako stoliki nocne, lampki Bourgie, uchwyty z kryształków Swarowskiego do komody, a nad łóżkiem chciałam powiesić lustro w barokowej, srebrnej ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe już są całe opaćkane przez koty (mieszkamy od czerwca), które biegają po ścianach goniąc ćmy i inne robale latające. Nie podoba mi się łączenie tapety z białą ścianą - wszystko jest równo, ale ta tapeta się kończy i jakoś tak mi dziwnie to wygląda jakby czegoś brakowało, strasznie mnie ten fragment pokoju wnerwia :roll: Zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądać gdy w miejsce między szafą, a drzwiami wstawię białą komodę, jeśli za bardzo zniknie to będę malować :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są też białe, bo na tych malutkich obrazkach nie mogę wypatrzeć nawet tej śliwkowej? bardzo ładna sypialnia :D a malmy nie skrzypią? bo ja tylko na kilka miesięcy kupiłam łóżko Aneboda i to jest koszmar nawet podczas przewracania się na drugi bok :evil:

Moja to kilan fioletowo-liliowy. Wydaje mi się, ze beżowy jest z białym, ale ręki nie dam sobie uciąć, ze na pewno. Nie dam rady sprawdzić, bo do najbliższej IKEI mam ok 100 km, a nie pamiętam czy były białe jak kupowałam swoją.

Malm skrzypiał strasznie dopóki nie zdemontowaliśmy takich badziewnych metalowych poprzeczek łączących belkę środkową z bokami. Od tej pory można się ruszać na łóżku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marfa - wykładzina jest cuuuudna, bardzo gruba i mięciutka ( pod nią mam ogrzewanie podłogowe ). To jedyna wykładzina i jedyny dywan w naszym domu 8) Kupowialiśmy ją w komforcie. nazywa się jak dobrze pamiętam Casanova 8) Do tego zamówiliśmy odcinane i obszyte boki, które przykleiliśmy do ściany. mają z tego co pamiętam 15 cm. wysokości

 

ps. pościel właśnie przed chwilą prasowałam po raz pierwszy. Masz rację - jest rewelacyjna - mięciutka i ...dobrze się prasuje :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz pokażę mój kolor w sypialni, bo ma troszkę lepsze ujęcie.

http://img2.vpx.pl/up/20090707/9012454e.jpg

 

 

Bardzo ładny kolorek w sypialni i pasuje z brązem, wenge, pewnie dobrze sie wypoczywa w takiej sypialni :) ja też poszukuje ładnej zieleni tylko konkretnie z wzornika Tikkurilli, możesz napisać jaki to kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...