Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - kolory, farby, style, realizacja


Gość eres@

Recommended Posts

Kachna28, zdradzisz cóż to za meble?

 

Ja wprawdzie nie jestem Kachna28 ale wydaje mi się, że to mogą być te meble:

http://www.mebleforever.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=4&Itemid=48&vmcchk=1&Itemid=48

model Passat lub Rossa.

Sam się do nich przymierzam od kilku tygodni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też miałam kiedyś błękit w sypialni, to był "lodowy błękit" dekorala. Bardzo się wszystkim podobał. Przy odświeżaniu ścian zachciało mi się wybróbować inny odcień "błękit nieba" dekorala i...kucha. Był zbyt ciemny, zbyt intensywny, nie dawał tej świeżości i lekkości, która była wcześniej. Trzeba bylo kupić nowe wiaderko farby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie jestem Kachna28 ale wydaje mi się, że to mogą być te meble:

http://www.mebleforever.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=4&Itemid=48&vmcchk=1&Itemid=48

model Passat lub Rossa.

Sam się do nich przymierzam od kilku tygodni :cool:

 

I masz na imię Jarek ;) A skąd weźmiesz taką toaletkę?

Edytowane przez Sloneczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej Asizo

Super sypialnia. Możesz zdradzić co to za podłoga? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Moge powiedziec tylko tyle, ze to panele i nic więcej, bo dom kupiliśmy gotowy i akurat podłoga w sypialni została, bo, jako jedna z niewielu rzeczy w tym domu, nam sie podobała. Jest ok, tyle, ze to panele z połyskiem i jest już nieźle porysowana. Na zdjęciu nie widać ;)

 

asiz bardzo fajna, tylko o co chodzi z tą belką i oknem?

Właśnie z w/w powodów. Przerabialiśmy gotowy już dom i musiał zostac zrobiony podciąg, by wzmocnić drewniany strop (adaptacja strychu na poddasze uzytkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna28- bardzo ciepła i przytulna ta Twoja sypialnia.Moje kolorki :)) Gratuluję

 

30Agulek- widzę, że masz bardzo konkretny gust (widziałam łazienkę). Zupełnie nie moja bajka ale w końcu to Ty masz się tam dobrze czuć :)

 

Asizo- Ja już Twoją sypialnie chyba gdzieś widziałam i bardzo mi się podobała!!!!!! Tylko krzesło było chyba inne. NApisz proszę czy mam rację bo będzie mnie to dręczyć.

 

duś - tapeta super - jak ją zlokalizujesz to daj prosze namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem za Asizo, bo Malma "luuubiem" ;)

Blat to toaletka

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10178615

 

Nie ma tylko Asizowego koloru, zamiast dębu jest teraz dąb bielony, od całkiem nie dawna, gdzieś od Wielkanocy.

 

Asizo ja Twoją sypialnię pamiętam z pierwszych zdjęć, głównie dzięki fototapecie. Mam nawet w inspiracjach zapisane :) Teraz jest jeszcze fajniej z kultowym krzesełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

tez podbijam

ale w zwiazku z ymi fioletowymi ścianami otóz mam tzn urządzam małą sypialnie i pomalowałam ja w ten sposób ze jedna sciana na ciemny fiolet pokryta doddatkowo brokatem a reszta tylko taki jaśniutki no i teraz dopiero w trakcie urządzania zastanawiam sie jakie dodatki mi beda do tego pasowały jasna podłoga i szafa ciemno-jasna

pomocy bo brak mi pomysłówa a przemalowanie w tej chwli nie wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...