Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - kolory, farby, style, realizacja


Gość eres@

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to niepocieszona jestem, wiecie?

 

Ten zegar to chciałam powiesić bardziej jako element dekoracyjny niż po to by nocą zerkać na niego :-P Nie śmiejcie się proszę....

Nie bardzo mam pomysł na ścianę nad komodą, stąd ten zegar...

Obrazków żadnych już nie chcę, bo wydaje mi się że ta fototapeta w zupełności wystarczy.

Lustro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ash5, komoda ma szerokość ok 1,20 m, czy da się tam zamontować duże lustro to nie wiem :-/

 

Pogooglałam trochę i zobaczcie co znalazłam w necie na temat lustra w sypialni :-D

"Lustra w sypialni stały się modą. Nikt nie zastanawia się ile mogą szkody wnieść do każdego związku. Zachowują się jak reflektor świecąc dzień i noc wprowadzając dyskomfort dla osób śpiących. Lustra w sypialni są przyczyną nerwowej i ciężkiej atmosfery a także powodują niespokojne sny. Gdy ktoś narzeka na oziębłość partnera (partnerki) niech usunie wszystkie lustra z przestrzeni sypialni"

:-D :-D

 

Powiem Wam szczerze że jakoś tak nastawiłam się na zegar nad tą komodą, że teraz nie wyobrażam sobie lustra w tym miejscu :-/ Nie mam pojęcia jakie lustro pasuje do sypialni....podrzucicie mi jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika3, trochę interesowałam się Feng Shui i są pewne zasady co do luster w sypialni. Nie powinny one odbijać łóżka i osób w nim śpiących, bo wg tej nauki to sprowadza trzecią osobę do związku i faktycznie zakłóca sen. Jeśli umiejscowimy je neutralnie tak, żeby odbijały ładną ścianę i nie "świeciły" to nie ma problemu. A z tą oziębłością ... zapytaj swojego prtnera, co myśli o lustrze w tym pomieszczeniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Lustro odpada?

 

 

Szczerze mówiąc mimo wszystko wolałabym odpuścić sobie lustro, nawet nie ze względu na zasady feng shui, bo ich nie znam a dlatego, że poprostu nie podoba mi się lustro nad komodą :-/

 

Czy macie pomysły jaką inną dekorację mogłabym zawiesić nad komodą?

Co ja się tak tego zegara uczepiłam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...