Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - kolory, farby, style, realizacja


Gość eres@

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no co, prawdę napisałam, nic więcej, no nie?!!!

mam swój ukochany zwierzyniec domowy na razie dwu sztukowy (kotowy)- jak pomyślę nawet o położeniu takiej skóry jak na zdjęciach wyżej, z bidnego małego baranka, gdziekolwiek w mieszkaniu, to mi słabo....

i to ma być przyjemne, że nogi grzeje, brrrr.

 

A ze wspomnień z dzieciństwa mam jedno koszmarne - gdzieś w rodzinie mieli na podłodze ogromną, białą skórę Z PSA. OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO.

Może dlatego jestem na nie dla takich "dekoracji".....

 

Buty skórzane noszę, jasne, torebki też.

 

Ale nie lubię widoku martwych zwierząt, jak słusznie zauważyła Ash, w zasadzie w całości, w swoim otoczeniu.

A taka skóra z barana, czy poroża u niektórych, czy wypchane łowne zdobycze - ptaki, są dla mnie trudne do zniesienia.

 

Edytowane przez Anjazzielonego
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka prawda jak w gazetach - niby fakty ale jakie dramatyczne :D

 

ja jestem z tych krwiożerczych bezdusznych istot przyoblekających nogi skórami niewinnych młodziutkich bezbronnych cielaczków, które niczym nie zasłużyły na swój los. ;)

 

 

ale żeby nie było - ja też sie nie widze w otoczeniu tego typu trofeów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi

 

o butach musiałaś dopisać jak ja pisałam swojego posta bo ja jeszcze czytałam jak kończył się na 'dekoracjach' :)

 

tośmy się zgrały :)

 

ja też nie mogę zdzierżyć wystawki z trupów. ;) a rodzina mojego męża to w ogóle myśliwi i u nich w domu nawet żyrandol był z poroży. masakra. no ale ja już uznaje EoT co by tu nie zbaczać zanadto z tematu sypialnianego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahujac od tego czy ktoś postrzega taka "dekoracje" za zamordowanego zwierza czy nie, osobiście uważam ze nie ma nic wstretniejszego niż moja bosa stopa stąpająca po wyliniałym futrze i kłaki wchodzące między palce

(ale pewnie ja po prostu z tych ekstremistów, którzy mają nietykalne stopy ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie poruszenie w temacie się zrobiło, fajnie :) Ja chyba jakaś głupiutka jestem, bo nie skojarzyłam, że przecież to prawdziwe jest, też tego nie chcę w domu.

 

Kupiłam to

http://allegro.pl/shaggy-60x100cm-wlochacz-ciemny-braz-wenge-5cm-i1306739594.html

 

 

Jeszcze zastanawiam się w jakim kolorze kupić lampki nocne, czarne, czekoladowe czy turkusowe? białych nie chcę, bo ściany białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...