Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - kolory, farby, style, realizacja


Gość eres@

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kolor ściany jest możenie morelowy ale jasny pomarańcz, ściany można przemalować.

Wykonawcom nie chcialo sie docinać tapety, ułatwili sobie sprawę.

Położyli cztery pasy tapety w poprzek, a o góry i do.lu zostawili gołą ścianę.

Jak przyjechałam do domu to juz

ż było, panowie powiedzieli, że tak poszerza pokój.

Ponieważ tapeta nie była taka tania nie kazałam jej zrywać.

Do sypialni szukam lampek w kolorze miedzianym, ale jeszcze nie znalazłam.

Ze złotymi jet problem a co mówić o miedzianych.

Może wy dziewczyny coś znalazłyście w tym kolorze. Ja szukam już dwa lata i nic.

Ostatecznie przemaluję ściany na inny kolor.

Tylko jaki beż, krem czy zloty?

Dziękuję za rady.

 

 

Dziękuję za opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszponka, w kwestii fachowców to szkoda słów - na łatwiznę poszli i liczyli, że człowiek machnie ręką wobec faktu dokonanego :mad: trzeba było im potrącić za tapetę ;)

 

Jeśli zdecydujesz się przemalować ściany, to z kolorów, które wymieniłaś według mnie krem chyba będzie najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszyliśmy się z wykończeniem bo,mieszkanie sprzedane, trzeba się wyprowadzać, a dom w proszku.

Zresztą na koniec budowy tych wszystkich fachowców już miałam dość i chciałam jak najszybciej pozbyć się ich i zamieszkać.

Teraz żałuję, ale jeszcze można dokleić tapetę tylko, że już się przyzwyczaiłam i zapomniałam jaka byłam wściekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, właśnie jestem na etapie odświeżania sypialni i mamy z mężem nie mały dylemat jeżeli chodzi o kolory.

Bardzo podoba nam się burgund i chcielibyśmy właśnie tak pomalować nasz przytulny kącik ale nasza sypialnia mieści się na poddaszu i ma dosyć duży skos,obawiam się że taki ciemny kolor tylko przytłoczy naszą sypialnie....co o tm sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym tak połączyła burgund z ciemnieszym beżem.Na kolor beżowy pomalowałabym skos, resztę na burgund...?

W sumie meble mamy w jasnym brązie(coś na podobieństwo jasnej olchy) połaczone z rattanem i na podłaodze deska ma barwę -(również) jasna olcha...

:cool:

 

chętnie zamieściłabym zdjęcie ale nie bardzo wiem jak to zrobić :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym tak połączyła burgund z ciemnieszym beżem.Na kolor beżowy pomalowałabym skos, resztę na burgund...?

W sumie meble mamy w jasnym brązie(coś na podobieństwo jasnej olchy) połaczone z rattanem i na podłaodze deska ma barwę -(również) jasna olcha...

Fashion, też miałam mocne parcie na sypialnię w kolorze burgundu. Ale wymiękłam... U mnie miała być tapeta, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedniego odcienia i skończyło sie na stonowanych kolorach greige / kawa z mlekiem. Z moich przemyśleń: burgund +ecru lub lepiej burgund+ jasny beż. Ale wklej tu swoje fotki, to dopiero będzie wiadomo, o czym rozmawiamy.

A odnośnie malowania skosów: miej na uwadze, że skosy to element sufitów, a nie ścian... Na to trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój cały czas jest urządzany może podpowiecie jakie dodatki

Raszponko mam identyczną tapetę i zmieniam sobie dodatki. U mnie też nie jest ona do samej ziemi, ale też nie od samej góry i boki też mam "puste". Co do koloru ściany, to jasny mi jakoś nie pasował i przemalowałam sypialnię na ciemną kawę z mlekiem. Zdjęcia przekłamują kolory( turkus nie jest taki jaskrawy) Lampki kupiłam w Ikei i zmieniam sobie klosze :). Sypialnia niestety cały czas jest nieskończona (brak szafek, stare łóżko...)

 

http://images49.fotosik.pl/668/0d2b11807bd62baam.jpg

 

 

http://images46.fotosik.pl/631/c2231028d866a08fm.jpg

http://images38.fotosik.pl/661/c6ffb34f12e806c7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola ładnie u Ciebie to wygląda. Ja też myślałam o turkusie do tej tapety, ładnie pasuje do złota i brązu, ale kolor ścian musiałabym zmienić.

Miałam zakupić lampki w kolorze antycznej miedzi ale nigdzie takich nie mogę dostać.

Jeszcze szukam jeżeli nie znajdę to przemaluję pokój na krem lub złotawy.

Moja też jest nie skończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...