Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

aparacik cyfrowy "który"?


JAM

Recommended Posts

Qurcze za 2800 to mogę kupić: Media Markt, Saturn i parę innych "bardzo tanich marketów" Te co się ogłaszają w internecie o kilkaset złotych taniej - nie mają :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomku - zajrzyj na allegro lub http://www.cyfrowe.pl.

Z reguły na allegro jest sporo taniej (wystarczy przestrzegac paru zasad).

Ja swój kupiłem (tańsza z cen sklepowych to 2.200,-zł) za 1850 zł wraz z kartą pamięci 512MB PRO(wartości ok.270zł)czyli finalnie zaoszczędziłem ponad 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mały. Cena 2249, więc 550 złotych taniej :D Nie wiem tylko czy mają w tej chwili. Rano zadzwonię. Nie zależy mi żeby koniecznie pod choinkę, ale koniecznie w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem przez net u Grosmana http://www.aparaty.ua.pl/

 

wcześniej sprawdziłem opinie i były same pozytywy szczególnie jeżeli chodzi o ewentualną gwarancję to ponoć nie robi żadnych problemów.

Jeżeli chcesz to zobacz.

Ja kupowałem jeszcze powyżej 2200 zł ale teraz jak zobaczyłem to już kosztuje 2180 zł i do tego wysyłka gratis (jeżeli dobrze doczytałem).

Ja załatwiałem wszystko telefonicznie przez telefon podałem rodzaj aparaciku kolor i kartę sobie u nich zakupiłem na drugi dzień aparacik był u mnie w domku w jak najlepszym stanie - oczywiście płaciłem przy odbiorze. :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lafcadio, zamówiłem. Faktycznie ten ostatni sklep najtańszy. Będzie w piątek. Odbieram osobiście w Warszawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :D Właśnie odebrałem. Przyzwyczajony jestem do większego i cięższego. Ten wydaje się taki malutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę rozczarowany nowym nabytkiem. Wady: Dołączona karta 32 MB starcza na kilka zdjęć. Pokręteł i guzików do naciskania cała masa. Instrukcja na 137 stron. Kiedy ja to opanuję? Ale możliwości aparatu naprawdę wspaniałe. Cenę mogli by obniżyć i pewnie za pół roku to zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dletego Ci pisałem że ja od razu zakupiłem u Grosmana dodatkową (256) kartę

ale i tak w przypadku filmów starcza na kilka minut :(

przydałoby się ze 2 Giga albo nawet więcej

ale ja sprytnie poczekam bo ceny kart dość szybko lecą

dletego zdecydowałem się na razie na tą niezbyt dużą :wink:

jak dla mnie to pokręteł jest nieco za mało bo do niektórych ustawień muszę wchodzić poprzez menu a to czasami nieodwracalna strata czasu

wzorcowa w tym względzie zdaje się minolta dimage A2 i chyba jeszcze lepsza A1

a co do instrukcji to mamy wspólny problem mam aparat juz ok 3 miesięcy i nadal nie przebrnąłem przez całą :wink:

może wkleisz jakieś fotki co by pokazać jak się sprzęt sprawuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment Lafkadio, bo pierwsze zdjęcia które zrobiłem to... :evil: Gorsze niż wykonane moim pierwszym aparatem jak miałem 7 lat (Druch) :D

Później robiłem aparatem FED który mój ojciec kupił w 1945 r od oficera NKWD za pół l. bimbru. Następny aparat to yashica przez 28 lat i czasami "idiotencamera". W każdym razie dzięki za rady. Czuję, że z tym aparate też się zaprzyjaźnię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

To ja może wracając do tematu wątku, czyli rzeczywiście aparacików :wink:, na jakie modele obecnie warto zwrócić uwagę w cenie ok. 800zł? Istotne jest dla mnie, żeby były dobrej marki, miały stosunkowo dużo pamięci i dobrze trzymającą baterię.

 

Jakich parametrów obecnie można oczekiwać w tej cenie, takich jak np. w Olympus FE-120 => obiekt.: 38-114 mm, F2.8-F4.9/ ZOOM cyf.: 4 / pamieć: wew. 14MB, xD-Picture Card (max. 1 GB)/ rozdz. obrazu: 2816 x 2112, czy coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...