Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka side by side czy jednodrzwiowa?


mrowkaania

Recommended Posts

ja długo myślałem nad lodówką...SBS mi się bardzo podobały ale po pierwsze cena po drugie zużycie energii...zdecydowałem się na jedno drzwiowego samsunga z tacką na lód (niezależną od szuflad zamrażarki) i raz za czas nalewam wodę do foremki i wysypuje lód do szuflady...wspomniany Liebherr fajny, ale cena w granicach 7tys zł ciut duża...

 

To jest cena katalogowa za 5500 - 6000zł można kupić Liebher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

;)

Do tego dorzuciłbym automat do wlewania oleju do głowy za 100tys.zł...oczywiście na kredyt ;)

 

Szkoda,że taka lodówka automatycznie nie robi obiadu...wszak podobnie jak kostki lodu codziennie potrzebujemy automatu do zaspokojenia głodu :D

 

Nie bardzo wiem na jakim poziomie rozmawiamy ale u mnie w kuchni będzie kostkarka albo z lodówka albo jak oddzielne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie jest jak lodówka ma sporo funkcji i innowacyjne rozwiązania, w sumie to non stop używany i niezbędny sprzęt w domu. Musi być dobry i funkcyjny, a poza tym teraz są lodówki side by side, które można postawić w dowolnym miejscu w domu bo kostkarka do lodu i dozownik pobierają wodę z wewnętrznego zbiornika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie jest jak lodówka ma sporo funkcji i innowacyjne rozwiązania, w sumie to non stop używany i niezbędny sprzęt w domu. Musi być dobry i funkcyjny, a poza tym teraz są lodówki side by side, które można postawić w dowolnym miejscu w domu bo kostkarka do lodu i dozownik pobierają wodę z wewnętrznego zbiornika.

 

No pewnie najlepiej w salonie. I z kuchni po kiełbasę przechodzić pół domu :)

Albo kupić dwie. jedna do salonu drugą do kuchni, w końcu teraz lodówki sbs maja taki design że mogą być ozdoba salonu:) A i producent nie będzie miał nic przeciwko

Proponuje nie zapominać do czego ten sprzęt ma rzeczywiście służyć.

Edytowane przez photos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie najlepiej w salonie. I z kuchni po kiełbasę przechodzić pół domu :)

Albo kupić dwie. jedna do salonu drugą do kuchni, w końcu teraz lodówki sbs maja taki design że mogą być ozdoba salonu:) A i producent nie będzie miał nic przeciwko

Proponuje nie zapominać do czego ten sprzęt ma rzeczywiście służyć.

 

A wg Ciebie do czego ma służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie,bo jak mi mi ktoś wyjeżdża z miedzią to ja mu ze złotymi klamkami ;)

O ilości rozumku tak jakoś wyszło czytając ten post (moim zdaniem trafnie)

 

Nie zrozumiesz nigdy po co jest kostkarka i dozownik wody - dlatego ,że tobie lodówka kojarzy się tylko z kiełbasą , kaszanką ( sorry krupniokiem ) i śmierdzącą rybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat :) Śląsk rullezz ;)

a co sbs.....też miała być....ale do zadnej jakoś nie chciała mi sie zmieścić patelnia...a zajmują pół kuchni...więc gdzie tu ergonomia...jak ktoś dobrze napisał - sbs sa dobre dla tych co kupuja gotowe jedzono zapakowane w kartoniki.....o tego to sie tam naukłada że hej...ale o dużym garnku czy wlasnie patelni zapomnij...

kostkarka i dozownik wody.......dziękuję za kranówe wole sie napracować i wlać sobie mineralną do pojemników czy do kubka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem uszczypliwość niektórych osób.

Ot taka mentalność, ktoś coś ma, mi wydaje się to zbędne (albo mnie nie stać) to mu dowalę, że wieśniak, że idiota, niech sobie nie myśli że mu wszystko wolno mieć.

 

Mnie nie stać, ani mi się nie podoba SBS bo nie da się jej ładnie zabudować, ja kupuję lodówkę z dolnym zamrażalnikiem do zabudowy, bez kostkarki i dystrybutora wody.

 

A tym słomiarzom, co to u wszystkich drzazgi widzą radzę się w głowę stuknąć.

Słoma wystaje?

Bo kogoś stać i tak chce?

Buractwo i typowa polaczkowość - nie mam, kto inny ma to go wyśmieję i obgadam, chama jednego, co pewnie ma bo nakradł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...