Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka side by side czy jednodrzwiowa?


mrowkaania

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

od ponad 2 lat używam sharpa 80 cm jednodrzwiową. na półce miesci sie wielka blacha z ciastem plus np. butla dwulitrowa na leząco; mnóstwo miejsca.

a tez chciałam sbs, ale jak zajrzałam do środka oto od razu mi przeszło. maleńkie półeczki, ciasniej niz w zwykłej lodówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówki sbs mają jeszcze jedną poważną wadę. Jako pracownik serwisu AGD mogę powiedzieć, że są tak samo awaryjne jak zwykłe ale koszt nawet drobnej awarii jest wysoki.

Co do chłodziarko-zamrażarek LG to radzę uważać, spora część robiona jest w chinach. Czytajcie naklejki w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się ;)

sbs to nie jest zwykła lodówka do przechowywania blach z ciastem to przede wszystkim bajer w postaci "mało kto ma" i mozliwości produkcji kostek lodu na codzień ;)

te kostki lodu to mi wspomnienie nasuwają....przez całą budowę była zgoda w rodzinie, dopiero zakup lodówki spowodował poważne zagrozenie rozwodem. moja lodówka ma fajnie rowiązane robienie lodu w dużej ilości, ale wodę trzeba zwyczajnie nalewać. mojego męża nic nie obchodziła cała budowa, tylko ten lód....miał się SAM robić! no jakoś to przezył... czasami mu to wypominam, gdy lód leży i leży i nikt go nie używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez zastanawiamy sie nad tym, jaka lodowke bedziemy miec w naszej kuchni. Dla mnie najwieksza wada lodowek SBS jest to, ze tak chlodziarka, jak i zamrazarka sa stanowczo za waskie (jak tam np. wlozyc pizze?). Dlatego zaczynamy sie zastanawiac nad kupnem chlodziarko-zamrazarki typu french door.

Np. takiej jak ta:

http://img.ps2netdrivers.net/img/65/samsung.rf263aebp/small.jpg

albo ta:

http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/58797.jpg

lub ta:

http://www.theelectricdiscounter.com.au/images/Kitchen/refrigerator/Sharp/SJF65PSSL/SJF65PSSL2.jpg

...chociaz ta ostatnia to ma juz zamrazarke dzielona.

Edytowane przez agata.kmisti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy osobno chłodziarkę i zamrazarke i uważam, ze to najlepsze rozwiazanie jeżeli oczywiście jest na nie miejsce:)co do sbs dla mnie niepraktyczne i wielkie z zewnatrz, a waskie w srodku

poza tym nieestetycznie wygladają w kuchni, jezeli zabudowa nie jest przemyślana.

Chlodziarkę mamy Liebherr i jak do tej pory jest wszystko w porządku, pojemna, cichutko chodzi, rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialam ja wczoraj w Media Markt. Jednak taniej mozna ja dostac w sklepach internetowych.

 

 

A nie wiesz czy wystarczy jak drzwi się otwierają do 90st to można wyjąć półki.

 

Inaczej mówiąc czy taką lodówkę można wstawić we wnęce.

 

A powiedz dlaczego ta lodówka tak Cię urzekła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy wystarczy jak drzwi się otwierają do 90st to można wyjąć półki.

 

Inaczej mówiąc czy taką lodówkę można wstawić we wnęce.

 

A powiedz dlaczego ta lodówka tak Cię urzekła?

 

Powiem szczerze, ze nie wiem. Jak sie jutro wyrobie z czasem, to zajade do Media i sprawdze to dla Ciebie- :)

A w tej lodowce podoba mi sie przede wszystkim przestrzen (brak typowej dla lodowek SBS klaustrofobii) i naprawde solidne wykonanie. Poleczki mozna aranzowac wedlug wlasnych potrzeb, a szuflady chodza naprawde cicho i lekko. Wszystko, moim zdaniem, bardzo dobrej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze nie wiem. Jak sie jutro wyrobie z czasem, to zajade do Media i sprawdze to dla Ciebie- :)

 

Będę wdzięczny :)

 

Mnie też tego typu lodówki się podobają ale nie mam za bardzo miejsca w kuchni stąd to pytanie o wnękę na lodówkę.

 

Może w Media-Markt będę wiedzieć jakie jest minimalne otwarcie drzwi a szczególnie te drzwi po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Proponuję do salonu,tam będzie na widoku ;)

:lol2::lol2::lol2:

 

Ewentualnie jak bankomat...w elewację frontową domku :p

 

No dosyc żartów. Na filmiku widac że nie da się wyciągnać półek gdy drzwi są otwarte 90 stopni. Inna sprawa że sa dzielone i moze to byc ułatwienie, czyli wcale drzwi nie musza byc otwarte tak szeroko

Edytowane przez photos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2:

 

Ewentualnie jak bankomat...w elewację frontową domku :p

 

No dosyc żartów. Na filmiku widac że nie da się wyciągnać półek gdy drzwi są otwarte 90 stopni. Inna sprawa że sa dzielone i moze to byc ułatwienie, czyli wcale drzwi nie musza byc otwarte tak szeroko

 

Dzięki za cenną podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...