Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RAVAK: kabiny, brodziki, wanny - opinie, modele, realizacje, uwagi, montaż


Gość

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Wprawdzie nie mam tej wanny o która pytasz ale zdecydowałem sie nią i juz pod nia hydraulik wykonał mi podłączenia, jednak obejrzałem ja w sklepie i jakoś mi mniej pasowała niz w katalogu.

Osobiście mam wrażenie ze jest zbyt wąska w środkowej częsci, napisałem ze to tylko wrażenie bo nie używałem a jedynie mierzyłem.

W tych samych wymiarach i bardzo podobna kszłatem a jednak szersze w środkowej części jest wanna Cersanitu-Adria. My jednak zdecydujemy sie na adrie.

 

Odświeżam starą rozmowę ale co tam, i na jaką wannę się zdecydowaliście? My planujemy kupić właśnie Adrię, jednak wciąż się zastanawiamy. Adria się sprawuje/sprawowała? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 11 months później...

Od ładnych już kilku miesięcy używamy wanny Ravak Be Happy w wersji 170cm. Generalnie OK, choć w czyszczeniu poprzednia wanna w innym mieszkaniu (też Ravak) była o niebo lepsza. Be Happy wymaga dużej ilości szorowania i dość łatwo zostają na niej jakieś syfy które widać. No i woda nie zlatuje moim zdaniem w optymalnym tempie (nie, nie jest to kwestia drożności syfonu ;) ).

 

Przyszedł czas na dokupienie zestawu prysznicowego i parawanu nawannowego - tutaj teoretycznie idealnie pasuje Ravak VS3 w wersji 130cm. Czy ktoś używa? Może ktoś ma jakieś spostrzeżenie co do stabilności - bo tego się obawiam najbardziej, te trzy składane elementy mnie lekko przerażają, Inne parawany Ravaka nie są optymalne dl naszej wanny, bo są za krótkie.

Tip: zestaw prysznicowy wraz z deszczownicą będzie zamontowany na ścianie na dłuższym boku wanny w odległości 60cm od jej krawędzi. Tak, aby wiercenie wypadło na fudze :)

 

IMG_20161107_130815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...

Witam wszystkich!

Mocno rozważam zakup wanny Ravaka, dlatego też postanowiłem zreanimować temat... :rolleyes:

Doradźcie proszę, bo znalazłem w salonie materiał reklamowy Ravaka z wannami gdzie zawsze ta firma kojarzyła mi się raczej z droższymi wannami bo wiem, że to akurat nie Chińczyk, a tu miłe zaskoczenie bo ceny są całkiem OK.

Bardzo mocno rozważamy zakup, dlatego też pytanie.... Macie? Używacie? Polecacie ich wanny?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...