Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RAVAK: kabiny, brodziki, wanny - opinie, modele, realizacje, uwagi, montaż


Gość

Recommended Posts

jeszcze jedna sugestyjka....ta wanna przez to wyoblenie zyskuje na swojej pojemności co akurat nie jest może najbardziej pożądane....jeszcze nie udałomi się jej napełnić ,woda leje się i leje i wciąż mało....to jej minus

 

A jednak! Tak mi się wydawało, że 290 l to duża pojemność.

 

Ech, to znowu problemu z wyborem ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No proszę - a ja chciałem zaproponowac aby Angelika sam(a) wypróbowała opcję podana przez Grazie-Ol ... jak to nie należy ufac nickom :wink:

 

Ale ja to ja - znaczy kobietka :-)

Zasugerowałem się tym

Wiesz, wolę sam przetestować, wiesz jak to jest ze starszymi braćmi...
:wink:

uff jednak dobrze mi się wydawało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

:D Lada dzień Magnolia będzie już w mojej łazience.Zaklepałam ją w Ravaku, już parę dni temu. Glazurnik powoli kończy ścianki. Wanna będzie z obudową fabryczną z kliku powodów. Po 1: W łazience wprowadziła ociupinkę mozaiki szklanej, więc obudowa powinna być również z mozaiką, ale to kosztowna sprawa (660 zł metr). Po 2: obudowa jest estetyczna i odpada robienie rewizji na ewentualne usterki.

Moja wanna będzie stałaprzy specjalnie na te okazję przygotowanym murku - 120 cm, długim bokiem od wejscia na lewo skos. Krótki bok bedzie przylegał do ściany za oknem, a drugi na przeciw kabiny prysznicowej. czyli częściowo będzie wolnostojąca. Od wyoblonego boku do ściany z umywalką ok. 150 cm :wink: może trochę więcej.

 

Problemjest w czym innym jak dobrać pozostale elementy? Kabinę, wc, biodet, umywlkę, żeby biel była zbliżona.

 

Jeżeli pisemna aranżacja jest mało obrazowo, wyślę zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialam coś sobie!

 

W salonie z wannami sprzedawca zobaczył, że interesuje nas Magnolia zwrócił uwagę iż do tej wanny potrzeba coś nietypowego. :oops: :oops: Nie pamiętam dokładnie, ale chyba chodziło o korek i pokrętło (padło słowo "setka").

 

Gratuluję wyboru.

Jestem radziecki człowiek i dla mnie biel to biel. Skoro masz wątpliwości, to wybierz ceramikę z jednej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: Coś mi się kołacze w dziurawej pamięci, że chodziło o zestaw korek od wanny i pokrętło. Oglądaliśmy wanny w TTW przy Jerozolimskich i powiedział o tym sprzedawca, kiedy zobaczył, że interesuje nas model Magnolia.

 

Fajnie, że jesteś na etapie zakupu wanny. Mnie czeka to mniej więcej za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

Jestem pewien ze dokonaliście bardzo dobrego wyboru!

Sprzedaje ten towar i wiem ze klienci są zadowoleni, poza tym jest bardzo dobrze dopasowana "anatomicznie"

Pozdrawiam

Marek

 

 

 

http://www.lazienki-lux.com.pl

 

 

Iw73, masz może zdanie na temat wanny - też Ravak, ale model avokado? Czy ten model też sprzedajesz? Objętość ma sporo mniejszą niż Rosa, ale czy przez to zwężenie przy odpływie (dające kształt avokado) nie jest zbyt niewygodna?

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkowników Rosy, jak ja obudowywaliście. Czy kupowaliście specjalny nośnik styropianowy, czy tez była obmurowywana? Prosze o odpowiedź bo nie wiem czy kupować ten styropian (nie jest tani).

Piszecie, że jest to duża wanna a ja patrze na swoją i myślę, że mała. Kupiłam Rose II 160x105.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
witam,

z powodu nieprzemyslanej decyzji architekta ( stroniacego od mycia lub posiadacza prywatnego basenu ) nasza lazienka ma kosmiczne wymiary 140 szerokosc i 277 dlugosc ( WC wliczone w metraz).

po 2 miesiecznych poszukiwaniach wanny ( sama kabina prysznicowa jakos nie wystarczy, lubimy kapiele w piance + winko :oops: ) wybralismy wanne ROSA firmy RAVAK. ( 140cm*105cm)

czy ktos ma, uzytkuje i potrafi nas przekonac ze warto...dodam ze nie widzielismy jej w sklepie, wylacznie w katalogu, totez zdjecia forumowiczow mile widziane... zakup bedzie w okolicach grudnia dopiero. jeszcze mozna zmienic zdanie (przylacza sie przesunie najwyzej)

link do wanny na stronie producenta:

http://www.ravak.pl/?page=rosa&oznac=rosa

 

dziekuje wszystkim

 

ja miałam tę wannę i była rewelacyjna. Zmieniliśmy mieszkanie w międzyczasie i w nowym kupiliśmy sobie podobną wymiarowo ale innej firmy i nie jest taka fajna. Ravak ma w miarę pod kątem prostym sciankę przy półeczce, przez co biorąc prysznic nie boisz się że się wywalisz. Dokupiliśmy też szklany parawan z ravaka, który pasuje do tej wanny i sprawdzało się super. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...