Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RAVAK: kabiny, brodziki, wanny - opinie, modele, realizacje, uwagi, montaż


Gość

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 206
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam i użytkuję wersję 160 cm. Ja nie mam więcej cm więc się mieszczę, mogę i siedzieć i leżeć, aczkolwiek gdybym miała większą łazienkę raczej bym jej nie kupiła. Wygląda super, ale jest średnio wygodna. Zresztą przejedź się do sklepu który ją ma na stanie, wejdź do środka i zobacz. Ja mierzyłam przez kupnem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew! Mumia, mumią, ale tak naprawdę ,to nic innego mi do lazienki nie wejdzie - a koniecznie chcę mieć możliwość posiedzenia w wodzie choć chwilę.Mam wnękę 160cm - wchodzi kabina 80 i ta wanienka. Zyskuję na środku łazienki trochę miejsca, właśnie przez ten łuk. Na szczęście mąż nie koniecznie chce z niej korzystać, a ja się wmieszczę.

Życzę wszystkim posiadającym miłego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 months później...
dziękuje za opinie ,mam zmiar kupic tą wanne ale patrząc na ten parawan mam wrażenie ,że nie jest on dość skuteczny więc tym bardziej dziękuje za pozytywną opinie,mam małą łazienke w moim nowym domu ,a mąż chce mieć prysznic namówiłam go na rozwiązanie wanny z parawanem zamias wanny i kabiny prysznicowej w tej małej łazience
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część stała parawanu jest i tak uszczelniona silikonem przy montowaniu. Nie ma siły aby przeciekło. Ruchoma ma uszczelkę - nam teraz przy bardzo intensywnym stosowaniu kiedy woda leci bezpośrednio na parawan robi sie teraz mały placek wody na brzegu obudowy od wanny ale po pierwsze silikon w pierwszej częsci powinien byc poprawiony (jak się człowiek opiera to taki efekt...) no i kot nam wyciaga uszczelkę pionową miedzy czesciami (taka gimnastyka łapek i pazurków...)

No i sama wanna wygodna jest bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Też się właśnie zaczęłam zastanawiać nad tą wanną bo:

 

-szukam wanny, w której się nie utopię- tzn. przy wzroście 167cm będę się miała jak zaprzeć nogami- tu pytanie który rozmiar by był najlepszy?

 

-szukam wanny w której można wygodnie brać prysznic

 

Ta wydaje się super, ale muszę ją zobaczyć na żywo :wink:

Podoba mi się bardziej ta ścianka nie składana, ale pewnie wygodniejsza jest ta składana?

 

Czy jedyne miejsce na baterię to przy siedzisku? Czy ewentualnie zmieści się w rogu, w nogach? Tylko, ze wtedy do niej dostęp pewnie by był bardzo utrudniony przy nieskładanej ściance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Rosa I 150*105 cm czeka na montaż. Kupiłam także osłonę prysznicową skaładaną. Zastanawiałam się nad tą stałą, ale doszłam do wniosku że zasłoni mi pół łazienki no i cena tego parawanu jest o wiele wyższa (ok 1400zł)

Co do wanny bardzo ładna, chociaz myślałam że będzie większa, tzn, bardziej wygodna w środkowej części. Ale zobaczę jak się sprawdzi w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się właśnie zaczęłam zastanawiać nad tą wanną bo:

 

-szukam wanny, w której się nie utopię- tzn. przy wzroście 167cm będę się miała jak zaprzeć nogami- tu pytanie który rozmiar by był najlepszy?

 

-szukam wanny w której można wygodnie brać prysznic

 

Ta wydaje się super, ale muszę ją zobaczyć na żywo :wink:

Podoba mi się bardziej ta ścianka nie składana, ale pewnie wygodniejsza jest ta składana?

 

Czy jedyne miejsce na baterię to przy siedzisku? Czy ewentualnie zmieści się w rogu, w nogach? Tylko, ze wtedy do niej dostęp pewnie by był bardzo utrudniony przy nieskładanej ściance?

 

Ja mam 168cm, wchodząc na próbę do mojej wanny spokojnie się opieram nogami. Nie wiem czy przy większej wannie bym się nie zsuwała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...