Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heloł Anetko ! Tu aneta56,,,:lol2:

Wyczytałam, że jesteś posiadaczką białych mebli i są one praktyczne, zatem z ciekawością prześledzę Twoje forum i poszukiwaniu zdjęć, mam nadzieję, że znajdę jakieś bo mam duuuuuuuuuużo do poczytania ! Ja jestem mamą też dwójki dzieci - syn ma 9 lat a córcia 16 m-cy i zarówno jedno jak i drugie lubią coś rozlać, rozpłaszczyć czekoladkę czy poodbijać rączki na lustrach :yes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczynki:hug:

Mari priv:cool:

Zdjęcia są autorstwa mojego Męża - zapalonego fotografa:cool: rośnie mały następca bo Okruszek jako jeden z pierwszych prezentów dostał właśnie...aparat fotograficzny:lol2: jako, że na jego potrzeby już jest niewystarczający właśnie "przesiada" się na canonowską "idiotkę" a swój odstępuje Iskierce:cool:

Mari zdjęcia straciły dużo na jakości bo przy pomniejszaniu do netu tak jest....nie są "szopione" bo my takich nie lubimy. Mój Mąż używa jedynie różnych obiektywów i odpowiednich filtrów, to wszystko:cool:

Kolejna porcja zdjęć będzie ale jak się ogarniemy z wirusem bo póki co to tylko ja zdrowa jestem:(

 

 

 

Dziewczyny czy któraś z Was jest z Dąbek, Gdańska bądz okolic? od 24 czerwca będę z dzieciakami w dąbkach w sanatorium i chętnie bym się ze znajomą duszyczką kawki napiła:yes::cool:

 

A ja będę z dzieciaczkami od 28 czerwca w Ustce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nie wiem jeszcze:) wszystko zależy od tego czy dzieciaki będą zdrowe i czy ewentualnie jeszcze miejsca będą bo ja w ostatniej chwili decyzję podejmę...

 

Spokojna twoja rozczochrana :lol2:;):lol2:

Przygarnę Cię do siebie do pokoju i nawet odstąpię wyrko:D obyś tylko była :hug:

 

Anetko, na temat Twoich dzieciaków to ja bym mogła gadać non stop , takie to cukiereczki urodziwe :)

Fotki bardzo profesjonalnie wykonane ! Już o widokach nie wspomnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamuniu jaki cudne fotki :jawdrop: jak dobrze, że troszkę powisiały i zdążyłam obejrzeć. Skarby cudne a widoki powalają. Jak ja bym się też do tej Toskanii wybrała....

Zdróweczka wirusowcom zostawiam:hug:

U nas w okolicy też taki wirus panuje, Zu jakiś miesiąc temu przechodziła a ostatnio moja koleżanka i jej dzieciaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochane:hug::hug::hug:

To kawka ze śniadaniem i noclegiem:cool:.

Asiu nie wiem czy twoja Rodzina przeżyłaby naszą wizytę:cool::)

Anetko!

 

Toskańskie zdjęcia wywołały we mnie silne emocje od zachwytu do rozpaczy,od radości do wściekłości:lol2:Bo wiesz, fajnie ,że odpoczęliście widok takiej super rodzinki zawsze dobrze działa:yes:ale ja tak chciałabym tam zamieszkać,nie cierpię naszego klimatu,szarzyzny ,Toskania jest dla mnie najpiękniejszym miejscem na świecie,zazdroszczę wspomnień:hug::hug:

 

Gdyby nie dzieci to nie wiem czy bym się tam nie wyniosła:yes:

 

Sanatorium to super pomysł,też jeżdziłam z filipem,co prawda z ostatniego w Rabce uciekłam w połowie turnusu z krzykiem ale i tak od tego czasu a było to trzy lata temu dziecko ani razu nie chorowało,zero antybiotyku a wcześniej ...szkoda mówić.

ja też chętnie bym się przeniosła do Toskanii:cool: ja mam nadzieję, że to sanatorium to będzie antidotum na Marysi oskrzelowe dolegliwości bo kolejnej zimy jak ta poprzednia to chyba nie przeżyję...niemal bez przerwy zmiany w oskrzelach i steryd cały czas wziewny leciał:bash::bash: nie wiem tylko czy ja wytrzymam sama z dziećmi 3 tygodnie w jednym pokoju:cool:

 

piekne zdjecia, piekne miejsca i piekni Wy. miejsca gdzie moglabym zamieszkac to prowansja i wlasnie toscania :)

Aniu dziękuję:hug:to co przenosimy się na emeryturkę do Toskanii?:cool:

Anetko wspolczuje i zdrowka zycze:hug:

Zdjecia jak zawsze piekne, zdolny ten Twoj mezulek:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Widzialam juz wczoraj, ale padalam na twarz i juz nie mialam sily sie odezwac.

 

Zaintrygowala mnie ta canonowska idiotka:eek::lol2: co to jest?

Dziękuję:hug:idiotka to taki automatyczny aparat, wybierasz program a on sam ustawia parametry np taki http://www.mediamarkt.pl/aparat-canon-powershot-sx220-hs-szary,id-151957?gclid=CJ6AnYqHpLcCFRTMtAodSnoAPg ja mam właśnie idiotkę, właściwie miałam bo Młody juz na dobre się do niej przyzwyczaił:D

 

Heloł Anetko ! Tu aneta56,,,:lol2:

Wyczytałam, że jesteś posiadaczką białych mebli i są one praktyczne, zatem z ciekawością prześledzę Twoje forum i poszukiwaniu zdjęć, mam nadzieję, że znajdę jakieś bo mam duuuuuuuuuużo do poczytania ! Ja jestem mamą też dwójki dzieci - syn ma 9 lat a córcia 16 m-cy i zarówno jedno jak i drugie lubią coś rozlać, rozpłaszczyć czekoladkę czy poodbijać rączki na lustrach :yes:

Pozdrawiam

Witam u siebie:welcome: no cóż resztki pożywienia na wyposażeniu domu to standard dla posiadających dzieci :cool:

 

Aaaa hotel jest olbrzymi na pewno będzie luz, nawet jak w ostatniej chwili się zdecydujesz:yes:

Trzymam kciuki, żeby zdrowie dopisało :hug:

zobaczymy Martuś jak to będzie:hug:

 

O mamuniu jaki cudne fotki :jawdrop: jak dobrze, że troszkę powisiały i zdążyłam obejrzeć. Skarby cudne a widoki powalają. Jak ja bym się też do tej Toskanii wybrała....

Zdróweczka wirusowcom zostawiam:hug:

U nas w okolicy też taki wirus panuje, Zu jakiś miesiąc temu przechodziła a ostatnio moja koleżanka i jej dzieciaki...

Pasiu strasznie nas wymęczył ten wirus, chyba już po ale ostatni tydzień mega ciężki był...Marysię strasznie przemaglowało:( u nas właśnie zbiera wirus żniwo - nasz rodzinny mówił że strasznie dużo ludzi choruje - jeden ze żłobków zamknięto bo i dzieci i panie się pochorowały..

 

przyleciałam do Ciebie po zdjęcia- i nie zawiodłam się

 

Cudowne - nie ma to jak Italia! Co w niej jest takoego, ze jak magnez działa?

 

Dzieciaczki przesłodkie, a widoki :eek:

 

Przytulaski zostawiam:hug:

Dziękuję Natalko:hug: ano magnes , ja już dziś mogłabym się pakować i jechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetko :). Od czasu do czasu zaglądam do wątku w którym zamieszczasz zdjęcia mieszkania, i za każdym razem na dłużej zatrzymuję się przy białej szafie :yes: .Nie obrazisz się, jeśli mocno się "zainspiruję" :p ? Zakochałam się w niej :lol2:

witaj bo chyba oficjalnie to pierwszy raz? :welcome::hug: o ktorej szafie Piszesz??? ja nie mam nic przeciwko inspirowaniu się, co więcej będzie mi bardzo miło, że mogę Kogoś zainspirować:)

 

Ty się moją rodziną nie zasłaniaj;)... moja Ci ona i doskonale zaprawiona w boju;):lol2:.

Buziaki:hug:.

Asiu a co jak będziemy chcieli u Was zostać??? U Ciebie tyle atrakcji:) mam pomysła - Dzieci Wam podrzucę bo Wasze podchowane więc cobyście z P. z wprawy nie wyszli to się naszymi zająć możecie a my w stolycy zaszelejemy:lol2::lol2::lol2:

a teraz tak na serio to Ty wiesz, że ja z tobą bardzo chętnie nie jedną kawkę wypiję:hug::hug::hug:

 

Jezuniu anetko jakie foty, jak fototapeta. CUDNOŚCI!!!!!

Dziękować:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba już kiedyś miałyśmy okazję, ale to było tak dawno :yes: ... a piszę o szafce na buty (mogłam od samego początku konkretnie, bo u Ciebie przecież tyleeee bieli :) ). U mnie będzie szara-matowa, w pionie na pojedyńcze 4 fronty. Nie wiem czy dobrze myślę, ale Twoja chyba otwierana na click (?). Ja myślałam o takim mechaniźmie jaki stosuje się w typowych szafkach na buty. Ponieważ moja rónież ma być bez uchwytów, to otwierać się będzie poprzez pchnięcie danego frontu w jego dolnej części do środka. Druga połowa będzie miała jeden front stylizowany na 4 pojedyńcze, otwierana na click. W tej części będzie można powiesić sobie kurtkę. Mam nadzieje, że choć w połowie będzie tak ładna jak Twoja :cool:

PS. A zdjęcie z wyjazdu rzeczywiście cudne!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...