Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko, a ja pytanie z innej beczki troszkę mam... Bo oglądam zdjęcia salonu i tak się zastanawiam... Czy Ty masz tam gdzieś TV? jeśli tak, to gdzie? Z czystej ciekawości pytam ;)

 

Aniu my nie telewizyjni jestesmy:lol2: poki co w salonie nie ma tv ale moze kiedys sie pojawi na ceglanej scianie :cool:mamy telewizor w bawialni bo wlasciwie tylko Okruszek z niego korzysta i to nie codziennie i co najwyzej 30 minut:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop: CUDNA JEST! czego się wcześniej nią nie chwaliłaś. Gotowiec czy robiona na zamówienie?

 

Pięknie to juz szafkę kwadraty mamy jako: łazienkową, salonową, kuchenną, sypialnianą, a twoja to już wszystkie bije na łeb:yes:

Martus robiona na zamowienie przez stolarza, ktory nam kuchnie , pralnie i garderobe robil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze szafka przypadla wam do gustu:D. U mnie ona nie stoi w wiatrolapie bo tam nie mam miejsca ale mam dodatkowy holik miedzy gabinetem a kotlownia i tam wlasnie mamy skladzik butow. Szafka jest mega pojemna - tzn ja trzymam w niej buty warstwowo, upchnelam kilkadziesiat par.:yes::D

czesc tych kwadratow mam dzielone na pol jak tutaj

http://img72.imageshack.us/img72/5522/img1352y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img829.imageshack.us/img829/6439/img1353dw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a czesc na 3 jak tutaj

http://img220.imageshack.us/img220/5269/img1354io.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko szafka na buty super. A ja chciałabym się dowiedzieć co macie na podłodze w przedpokoju. Ślicznie wygląda i z pewnoscią jest funkcjonalna. Być może pisałaś we wcześniejszym dzienniku, ale jakoś nie zakodowałam.

my mamy skifer - norweski kamien, podobnie zreszta w ceglanej lazience, tam tez ten sam kamoen ale ciety na mozaike pod prysznicem. Nie wiem jak teraz, 3 lata temu nie bylo go w Pl. My nasz sprowadzalismy z No. Jest super do brudu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz troche ogrodowo bedzie...:yes:wlasciwie ogrodu nie ma jako takiego bo wciaz jestesmy przed...panowie zwoza ziemie i oto na dzialce wokol domu pojawiaja sie takie widoki, ku uciesze Okruszka :lol2:...ja jestem przerazona bo przeciez samo sie nie rozgarnie...:sick:

 

 

jakis czas temu zalozylam mini wrzosowisko i co...prawie cale uschlo, pisalam o tym w innych watkach a tutaj dowod:(:(:(

 

 

 

kupilam nowe wrzosy i inne roslinki i tym razem wykorzystalam je tutaj

 

wejscie do domu, Lasche wiem - zastosowanie palet w tym przypadku to profanacja ale docelowe stopnie beda

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...