Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wyobrażam sobie :D człowiek wkurzony a za minutkę omal nie parska śmiechem :yes:

u nas czesto maz stawia go do pionu a ja uciekam, zeby nie widzial mojego glupkowatego usmiechu...:lol2:w niektorych sytuacjach mimo tego ze naprawde chcialabym byc surowa mama nie potrafie ale ja z tych co sie nawet na pogrzebach smieja , przy wigilijnej modlitwie tez...mama jeszcze do niedawna mnie prosila zebym choc w te swieta byla powazna:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo często jest tak, że im bardziej człowiek próbuje zachować powagę, tym bardziej ochota na szeroki uśmiech nachodzi :D

 

w tym tygodniu miałam spotkanie z agencją, z którą współpracujemy i miałam ich za coś ochrzaniać, ale jakaś głupawka mnie ogarnęła i zanim weszłam do salki, gdzie oni czekali musiałam kilka razy zawracać i przywoływać się do pionu, a już nie pamiętam nawet, co mnie tak rozbawiło :D

 

a na pogrzebie też mi się raz zdarzyło, i to było okropne, bo wcale tego nie chciałam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Zu jak nabroi to sama się stawia do kąta - żeby przemyśleć - po chwili wychodzi i czasami twierdzi, że będzie dalej niegrzeczna więc znowu sama wraca do tego kąta i znowu wychodzi po chwili oświadczając, że jednak już będzie grzeczna - a my z małżem mamy niezły ubaw:lol2:

 

 

no to nieźle dziecko wychowaliście, skoro samo sobie kary nakłada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo często jest tak, że im bardziej człowiek próbuje zachować powagę, tym bardziej ochota na szeroki uśmiech nachodzi :D

 

w tym tygodniu miałam spotkanie z agencją, z którą współpracujemy i miałam ich za coś ochrzaniać, ale jakaś głupawka mnie ogarnęła i zanim weszłam do salki, gdzie oni czekali musiałam kilka razy zawracać i przywoływać się do pionu, a już nie pamiętam nawet, co mnie tak rozbawiło :D

 

a na pogrzebie też mi się raz zdarzyło, i to było okropne, bo wcale tego nie chciałam :rolleyes:

taaaaa....ja im powazniejsza sprawa tym glupszy mam usmiech...:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Zu jak nabroi to sama się stawia do kąta - żeby przemyśleć - po chwili wychodzi i czasami twierdzi, że będzie dalej niegrzeczna więc znowu sama wraca do tego kąta i znowu wychodzi po chwili oświadczając, że jednak już będzie grzeczna - a my z małżem mamy niezły ubaw:lol2:

my kat tez przerabiamy...jak spsoci to tez sam idzie ale z usmiechem na ustach i czesto slysze, ze i tk bedzie robil to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale straszycie z tym brakiem kostki :(.

 

A szafka na buty jakbyś bohaterką z Sexu w wielkim mieście co najmniej była :lol2:

Toficzku ta szafka to dla nasze 4, moje buty w ilosci dobrze ponad 100 i tak by tam nie wlazly, masa z nich jest wciaz na strychu a ja dumam gdzie znalezc dla nich lepsze miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja tych bucików :jawdrop: ja bym nie pamiętała nawet, jakie mam przy takiej ich liczbie :rolleyes: może w garderobie wciśniesz jeszcze dodatkową szafkę na buty? ;)

 

ale przez te buty zapomniałam po co przyczłapałam :lol: wielkie dzięki za patent z odkurzaczem - dziś był pogrom i żadnych zwłok na ścianach :yes: no i pierwszy raz w życiu mąż wyrywał mi z rąk odkurzacz, tak mu się spodobało :lol:

pozdrawiam baaardzo Twoich teściów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy skifer - norweski kamien, podobnie zreszta w ceglanej lazience, tam tez ten sam kamoen ale ciety na mozaike pod prysznicem. Nie wiem jak teraz, 3 lata temu nie bylo go w Pl. My nasz sprowadzalismy z No. Jest super do brudu

 

Dziękuję bardzo, porozglądam się w PL czy jest . Marze o takim kamieniu u mnie w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja tych bucików :jawdrop: ja bym nie pamiętała nawet, jakie mam przy takiej ich liczbie :rolleyes: może w garderobie wciśniesz jeszcze dodatkową szafkę na buty? ;)

 

ale przez te buty zapomniałam po co przyczłapałam :lol: wielkie dzięki za patent z odkurzaczem - dziś był pogrom i żadnych zwłok na ścianach :yes: no i pierwszy raz w życiu mąż wyrywał mi z rąk odkurzacz, tak mu się spodobało :lol:

pozdrawiam baaardzo Twoich teściów :cool:

Kochana w garderobie full wiec nie ma szans :no::lol2: ale cos wykombinuje, moja Przyjaciolka mowi ze jestem zboczona :lol2:bo taka ilosc butow i troche mniejsza torebek to normalne nie jest ale co ja zrobie,ze mam slabosc zwlaszcza do butow:D...choc ostatnio mi przechodzi...nauczylam sie wejsc do super sklepu z butami i nic nie kupic, to juz postep:yes::D

a patent z odkurzaczem jest niezly, przydalby sie taki mini na baterie ale z mega ssaniem:yes::cool:, zapomnialam ci napisac ale pewnie sama do tego Doszlas - ja zakladam wlochata koncowke, nie ma ryzyka, ze zostanie slad na suficie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko zachwycające schody z palet ;)

 

ale donice to masz świetne ...bardzo lubię takie gliniaki tudzież inne dzbany :)

No Kochana balam sie okrutnie co Powiesz jak zobaczysz ta paletowa profanacje:lol2:...czyli jestem rozgrzeszona:yes::D:lol2:

donice...zostaly po Babci mojego meza...chcialabym takich wiecej ale nie ma:(, musze sie na allegro rozejrzec:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, wrzosowisko świetne i nie masz tam nic suchego oprócz kawałka jednej gałązki jałowca i igieł sosnowych rozsypanych pomiędzy;)

 

Rasia no w moim przypadku kolor wlosow to nie przypadek :lol2:- wcale sie nie dziwie skad sie biora kawaly o blondynkach:lol2:. Wczoraj byl u nas ogrodnik i powiedzial to samo co ty napisalas...:yes::Dze one poprostu przekwitly...moze powinnam wybrukowac cala dzialke, boisko jest latwiejsze w utrzymaniu jak ogrod.:lol2:zmiana koloru wlosow nie pomaga:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...