Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko przykro mi z powodu tych mat.

My mamy geowłókninę zakładaną na wiosnę i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni. skończyło się pielenie.

Zaglądałam pod nią niedawno i niczego niepokojącego nie zauważyłam. Roślinki mają się dobrze i pięknie się rozrastają.:yes:

Musisz pamiętać, ze są gatunki bardzo szybko rozrastające się, np. hosty. U nas z racji niewielkiego ogrodu, nie chciałabym, żeby hosty zajęły mi cała rabatę. Geowłóknina pomaga w kontrolowaniu jej rozmiarów. I tak jest z wieloma innym roślinami.

 

I co zamierzasz zrobić ze swoimi matami? Zdejmujesz?

 

Buziaki i miłego poranka:hug:

 

ps. Jak znajdę chwilkę to włączę się do akcji,ale nie obiecuję:(

 

Hej Aneciu,

wszystko w porządku?:hug:

Dzięki Aguś:hug:

No widzisz ja myslałam, że dam matę i będę mieć święty spokój...a tu wątpliwości się namnożyło....

Anetko doczytałam o matach :(:(:( :hug:

Ja niestety skłaniam się ku temu co piszą na ogrodowisku - nie położę ich nigdzie.

 

A Ty kochana nie przejmuj się nimi,

pokaż ogrodnikowi co maty zrobiły z korzeniami i niech on zadziała wycinając koła.

A na wiosnę ocenisz i najwyżej zdejmiesz całość :yes:

 

Szkoda Twoich nerwów i naładowanych baterii, miałaś fajne przeżycia na koncertach - szkoda ich zaśmiecać myśleniem nad matą - szmatą ;)

 

Buziaki :hug:

:hug:

 

Hej Anetko, czy dotałaś mojego priva kolejnego ? Wiem, że czasem skrzynka zapchana i nie dochodzą wiadomości. Spotkałam się z Panem, który robił Twoją kuchnię i powiem Ci, że pozytywnie mnie zaskoczył, zobaczymy czy pozytywnie zaskoczy mnie jego wycena :) Ale chciałam Cie jeszcze podpytać, o te schody, czy nie robił Ci ich Pan z Olchowej ? Bo ja się z takim spotkałam , w rozmowie i wycenie jest bardzo ok , ale nie widziałam jego schodów tylko na fotkach. Więc się trocę boję. Powiedz mi czy jesteś zadowolona z drewnianego blatu w kuchni ???????

nie dostałam nic od Ciebie ale skrzynkę miałam przepełnioną więc może dlatego:rolleyes:nie schody sa dziełem pana spor Rzeszowa:sick:popros Pana aby dał Ci kontakt do porzednich klientów i się z nimi skontaktuj, zobacz jak wyglądają schody finalnie i popytaj czy nie było problemów w trakcie realizacji, ja bym tak postąpiła....uczciwy stolarz nie będzie oponował no chyba, że chce coś ukryć...

ja z blatów jestem zadowolona, nie są bezobsługowe bo to jednak nie laminat ale ja darzę drewno miłością absolutną i akceptuję wszelkie jego wady więc blatom drewnianym mówię zdecydowanie TAK, ja kamienia nie lubię , podoba mi się u innych ale u siebie w życiu bym nie położyła:sick:

Anetko rozmawialas z ogrodnikiem? :hug:[/quote

Kasiu jeszcze NIE, mam teraz trochę inny problem z którym muszę się uporać i rozprawa z panem od ogrodu zostaje odroczona;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z małymi przerwami pada...dobra wiadomość jest taka, że mąż skończył taras:wiggle::wiggle::wiggle:czekam na pogodę żeby dobrze przesechł i będziemy olejować, jak będzie igła to wkleję focie:yes::D

nie zdołałam jeszcze zajrzeć pod wszystkie maty ale zajrzałam do wrzosowiska i w nerce no i tam sytuacja wygląda lepiej , o wiele lepiej jeśli chodzi o korzenie aniżeli na tej rabacie trawiastej. pojedyńcze korzonki gdzieś tam wychodzą ale to chyba normalne, natomiast ziemia jest jak ciastolina:mad:dżdżownic pod matami brak:mad: póki co postanowilismy nie szaleć i nie wywalać mat bo w końcu nie mało zapłaciliśmy za tą wątpliwą wygodę:mad: powycinak przy każdej roslinie dziury, zrobię to sama bo wtedy będę miała pewność , że będzie po mojemu:Pdziury będą większe aniżeli korony roślin i zobaczę wiosną co dalej. Prawdopodobnie jak rośliny się rozrosną , pozbędę się maty:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, tak pewnie przepełniona skrzynka i wiadomości nie dochodzą. A co do schodów to tak mam namiar na dwóch klientów, którym ten " mój " stolarz robił schody i pojedziemy zoabczyć, przed wpłaceniem zaliczki. Powiedz mi proszę czy drzwi też masz robione przez stoalrza, czy kupione gotowce ???? Bardzo w moim stylu , tyle że moje wyceny za drzwi drewniane od trzech stolarzy to ceny mają niezbyt już atrakcyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, tak pewnie przepełniona skrzynka i wiadomości nie dochodzą. A co do schodów to tak mam namiar na dwóch klientów, którym ten " mój " stolarz robił schody i pojedziemy zoabczyć, przed wpłaceniem zaliczki. Powiedz mi proszę czy drzwi też masz robione przez stoalrza, czy kupione gotowce ???? Bardzo w moim stylu , tyle że moje wyceny za drzwi drewniane od trzech stolarzy to ceny mają niezbyt już atrakcyjne.

Drzwi i listwy są drewniane, robione na zamówienie u Pana spod Krosna, bardzo solidna i niedroga firma, jak Będziesz zainteresowana to podam Ci cenę za drzwi namiar na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mata zaczęła się rozłazić sama po 2 sezonach. Dawała się drzeć prawie jak papier. Może ta u Ciebie też oszczędzi Ci fatygi. Tylko naszykuj odkurzacz :lol2: bo tych „nitek” z plecionki nie daje się normalnie opanować:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, muszę ci napisać, że ja jakoś nigdy nie mogłam się przekonać do tych mat...wolałam zawsze i wolę! przelecieć haczką i zawsze czyściutko !

Współczuję ci bardzo, bo to kupa pieniędzy wydana i nerwy...

Pozdrawiam cię i miłego tygodnia życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, to poproszę na priv kontakt i cenę.

 

Anetko ja też poproszę namiary na pana z Krosna na priv ;) Jak będę w rodzinnych stronach to mogłabym zachaczć o niego... ;)

Dziewczynki privy poszły:yes:

:D

U mnie mata zaczęła się rozłazić sama po 2 sezonach. Dawała się drzeć prawie jak papier. Może ta u Ciebie też oszczędzi Ci fatygi. Tylko naszykuj odkurzacz :lol2: bo tych „nitek” z plecionki nie daje się normalnie opanować:rotfl:

o matko czyli dodatkowo mogę mieć zabawę "złap mnie zanim odfrunę":lol2::mad:

Anetko, muszę ci napisać, że ja jakoś nigdy nie mogłam się przekonać do tych mat...wolałam zawsze i wolę! przelecieć haczką i zawsze czyściutko !

Współczuję ci bardzo, bo to kupa pieniędzy wydana i nerwy...

Pozdrawiam cię i miłego tygodnia życzę:)

 

U, to współczuję nerwów z ogrodem. Tak niestety jest u nas, że trzeba się na wszystkim znać i każdemu "fachowcowi" patrzeć na ręce.

Do aukcji chciałabym się dołączyć, bo często to robię, ale nie wiem czy się wyrobię z zamówieniami :)

Pozdrawiam

No widzicie a ja głupia zaufałam fachowcowi i w jego zapewnienia, że położenie maty to optymalne rozwiązanie, no i jak powiedział że u siebie też ma to nawet mi wtedy do głowy nie przyszło, że mata to może być takie paskudztwo... poki co zostaje bo ja przy moich kochanych 2 wariatach mam i tak sporo roboty wiec nie będę sobie dokładać , no chyba że okaże się to konieczne...

 

Anetko

 

jazdy z ogrodem nie zazdraszczam :hug:mam nadzieję że da sie to jakoś naprawić

 

za to tarasu jak najbardziej :yes:

 

buziole zostawiam

:hug:ja uwielbiam swój drewniany taras a z ogrodem może nie będzie tak żle, najważniejsze że zajrzałam tam teraz a nie wtedy jak rosliny chorują....

 

Cześć Anetko:hug:

Pozdrowionka zostawiam i spróbuję wziąć udział w aukcji:yes:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, dobrze zrozumiałam (u Piaciorków), że masz olejowane okna?

A może jak u mnie, też drewno, ale lakierowane. Natura kazała przecierać 2 razy do roku preparatem, on taki ciut oleisty jest. W każdym razie działa i okna się nie starzeją. Tyle, że właśnie szlag mi trafił obie klamki w tarasowych i muszę wymienić. Okazało się, że w środku jest plastikowa zębatka i się powycierała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, dobrze zrozumiałam (u Piaciorków), że masz olejowane okna?

A może jak u mnie, też drewno, ale lakierowane. Natura kazała przecierać 2 razy do roku preparatem, on taki ciut oleisty jest. W każdym razie działa i okna się nie starzeją. Tyle, że właśnie szlag mi trafił obie klamki w tarasowych i muszę wymienić. Okazało się, że w środku jest plastikowa zębatka i się powycierała

ja mam lakierowane ale 2x w roku je traktuję preparatem:yes:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko moja siostra ma matę trzy lata i nic się ani z nia ani z ziemia pod spodem nie dzieje, specjalnie do niej dzwoniłam i pytałam :)

ooooo a sprawdzała pod matą jak korzenie i jak wbije szpadel to ziemia sypka jest czy gumowa, bo u mnie wszedzie sie rozsypuje a pod matami jest jak masa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko rozmawialas z ogrodnikiem? :hug:

Kasiu jeszcze NIE, mam teraz trochę inny problem z którym muszę się uporać i rozprawa z panem od ogrodu zostaje odroczona;)]

 

W takim razie trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie tego problemu :hug: a ogrodnik nie zajac, nie ucieknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...