Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aneta - dom, inspiracje i takie tam...reaktywacja


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to ja też jestem przeciwniczką mat. Bo

nawet nie chłonie dobrze wody, po 5 latach wygląda tak samo -więc nie wierzę w bajki, że się rozłoży się w gruncie.

Na wiosnę wszystkie wy^%$^%$, na szczęście nie mam tego dużo.

 

Wieczorne przytulaski:hug:

dziękuję Natalio:hug:

 

 

Aneto gratuluje gustu, Twój dom jest wspaniały, przeglądam na szybko zdjęcie i niemogę się zachwycić. pozdrawiam serdecznie.

Anna

Aniu witaj:welcome:Bardzo Ci dziękuję za komplementy:hug:

 

W takim razie trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie tego problemu :hug: a ogrodnik nie zajac, nie ucieknie :D

:hug:

 

Anetko chyba gdzieś pisałaś o ściereczkach do mycia okien i, że przywiozłaś z NO. Możesz napisać jeszcze raz jak te ściereczki się nazywają i gdzie je można kupić :).

ja mam je prawie wszystkie bo według mnie są rewelacyjne, zwłaszcza ta do szyb (2 od lewej w górnym rzędzie) i ta do łazienki (trzecia od lewej)

http://www.jordan.no/no/Rengjoring/Produktoversikt/kluter-og-skrubber/MIKROFIBERKLUTER/

Można je kupić we wszystkich norweskich marketach Menu, Rema, Rimi, Ultra, Kiwi...naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie, że są w Kiwi :D, bo mój M to daleko od Oslo to myślałam, że w jakimś innym sklepie. To się przestraszy jak mu powiem co ma w walizeczkę pakować :D

tylko niech je z tych plastików powyciąga to duzo mniej miejsca zajmą:lol2: Napiszesz mi na priv gdzie dokładnie Jest? ciekawa jestem:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

i czekam na świeżutkie fotki Twojego pięknego tarasu :wiggle:

 

I ja! I ja! :)

 

Ja też.:popcorn::popcorn::popcorn:

 

I ja też czekam Anetko http://www.sherv.net/cm/emoticons/drink/popcorn-and-drink-smiley-emoticon.gifhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/drink/popcorn-and-drink-smiley-emoticon.gif

 

Może się wreszcie załapię na jakieś fotki :popcorn:

Dziewczynki cierpliwości:bye:dziś skończyłam pokrywać go szarą powłoką , teraz musze olej wetrzeć ale zdecydować się nie mogę który:lol2:tzn połowicznie jestem zdecydowana bo będzie Flugger tylko jeszcze konkretny specyfik wybrać muszę:lol2:może zdążę przed zimą:lol2:

 

Jak jutro pogoda pozwoli to cyknę fotki mojego gołego tarasu bez mebli i bez oleju:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem bo moje wiosenne cebule podobnie jak ja wiosny się doczekać nie mogą:lol2:dziś zobaczyłam w trawiastej rabacie ich zielone końce:lol2:no i nie wiem co dalej bo głęboko je wsadziłam i się zastanawiam czy do doniczki do domu ich nie zabrać:lol2:Myslicie , że jak tak zrobię to wiosna przyjdzie szybciej?:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej na tarasy wbrew pozorom to nie jest taki olej jak rzepakowy tylko tworzy taką byszczącą powłokę, przynajmniej mój tak ma i maluje się go pędzlem :) nie wiem jak fluger. ale mam podobny olej na blatach w kuchni i super się sprawdza tylko trzeba jednak raz na jakis czas malować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam je prawie wszystkie bo według mnie są rewelacyjne, zwłaszcza ta do szyb (2 od lewej w górnym rzędzie) i ta do łazienki (trzecia od lewej)

http://www.jordan.no/no/Rengjoring/Produktoversikt/kluter-og-skrubber/MIKROFIBERKLUTER/

Można je kupić we wszystkich norweskich marketach Menu, Rema, Rimi, Ultra, Kiwi...naprawdę polecam.

 

Ty Anetka to tak lepiej nie polecaj bo jak Cię zaangażujemy w te szmatki marzeń to sie do samolotu nie zmieścisz mimo ześ filigranowa pewnie:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie juz witałam u Ciebie ale tak rzadko bywam na forum,że nawet nie pamietam no w każdym razie napewno zagladam od czasu do czasu i podziwiam.

Dopadła mnie grypa tak więc mam okazje nadrobić zaległości,nie ma tego zlego...;)Kochana ogród BAJKA!!.

Anetko zareklamowalaś ściereczki do mycia i popieram są rewelacyjne ale.....u nas tez są świetne.

Mam nadzieje,że sie nie obrazisz ...dziewczyny w rossmannie są jednorazowe ściereczki Velvet.Biała chusteczka+woda - mycie a nabłyszczamy niebieską.

Używam ich juz od jakiegoś czasu i dla mnie rewelacja natomiast do luster i ciagłych łapek odbitych na nich dla mnie niezastapiona- ściereczka z mikrofibry Scotch Brite.Jedna grubsza np.do ram okiennych i druga do okien, luster.Polecam a kosztuja naprawde niewiele.

Czekam z resztą dziewczyn na zdjęcia tarasu i pozdrawiam.

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...